Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5 posters

    2NE1 - CAN'T NOBODY

    m1nte
    m1nte
    Jaywalker ♥


    2NE1 - CAN'T NOBODY Empty 2NE1 - CAN'T NOBODY

    Rašyti by m1nte Sk. 12 09 2010, 08:28

    Jūsų nuomonė?
    bzoda
    bzoda
    K


    2NE1 - CAN'T NOBODY Empty Re: 2NE1 - CAN'T NOBODY

    Rašyti by bzoda Sk. 12 09 2010, 08:54

    Kol kas ši daina iš tų 3 dainų man labiausiai įsiminė, bei patinka
    m1nte
    m1nte
    Jaywalker ♥


    2NE1 - CAN'T NOBODY Empty Re: 2NE1 - CAN'T NOBODY

    Rašyti by m1nte Sk. 12 09 2010, 09:50

    Mv tai kažkaip nelabai man limpa xD na yra įdomių vietų, tas pastatymas ir toks įdomus, bet nu vistiek jis man nelimpa. xD
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    2NE1 - CAN'T NOBODY Empty Re: 2NE1 - CAN'T NOBODY

    Rašyti by Sve?ias Sk. 12 09 2010, 12:04

    junmin rašo:Mv tai kažkaip nelabai man limpa xD na yra įdomių vietų, tas pastatymas ir toks įdomus, bet nu vistiek jis man nelimpa. xD
    Totally agree, kai kur tikrai gražiai atrodė, bet daina tiek autotune ir toks bendrai apėmus nei šis nei tas. Bom su tiesiais plaukais man žiauriai gražiai atrodė. o.o
    JaeSu
    JaeSu
    Vertėja


    2NE1 - CAN'T NOBODY Empty Re: 2NE1 - CAN'T NOBODY

    Rašyti by JaeSu Sk. 12 09 2010, 17:55

    O man šitas Mv labiausiai iš visų trijų patiko. Daina užkabinanti (tas autotune truputį erzina, ber pasiklausius kelis kartus, viskas tampa gerai xD) ir pats MV gražiai padarytas (kaip jos visos čia gražiai atrodė!!! :O CL ypač gražiai su tais juodais dryželiais padaryžais plaukais, Minzi su juodu kostiumu, Bom su tiesiais plaukai ir Dara visur xD). Dainos versija man labiau eng patinka, bet šiaip viskas buvo liux ^^ MV pabaigoj tik galėjo to erdvėlaivio/tunelio nedėti, kažkaip ne temą ten buvo... ^^'
    Va TOKIO jų come-back'o laukiau! :D
    LastQQQ
    LastQQQ
    K


    2NE1 - CAN'T NOBODY Empty Re: 2NE1 - CAN'T NOBODY

    Rašyti by LastQQQ Sk. 03 10 2010, 13:05

    man daina lb patinka, o mv nuobodus, neidomus pasirode, gal kai kita kart ziuresiu nuomone paskeis. Labiausiai tai Minzi patiko, tas kostiumas ir ...
    Ema Emukas
    Ema Emukas
    ?


    2NE1 - CAN'T NOBODY Empty Re: 2NE1 - CAN'T NOBODY

    Rašyti by Ema Emukas Antr. 05 02 2013, 19:41

    Siros dainos eng labiau patinka negu kor... Bet abi neprastos...!!! Man labai kas i aki nekrito viskas okay!!

    Sponsored content


    2NE1 - CAN'T NOBODY Empty Re: 2NE1 - CAN'T NOBODY

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Pen. 10 05 2024, 05:02