Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+3
AhouKarasu
ZetsumeiSairen
m1nte
7 posters

    2NE1 - GO AWAY

    m1nte
    m1nte
    Jaywalker ♥


    2NE1 - GO AWAY  Empty 2NE1 - GO AWAY

    Rašyti by m1nte Pen. 10 09 2010, 10:14

    Jūsų nuomonė?
    ZetsumeiSairen
    ZetsumeiSairen
    K


    2NE1 - GO AWAY  Empty Re: 2NE1 - GO AWAY

    Rašyti by ZetsumeiSairen Pen. 10 09 2010, 13:22

    Nesveikai geras mv nu wow O.O
    m1nte
    m1nte
    Jaywalker ♥


    2NE1 - GO AWAY  Empty Re: 2NE1 - GO AWAY

    Rašyti by m1nte Pen. 10 09 2010, 13:57

    Kai tas bernas trankė cl, kažkaip susigraudinau... 2NE1 - GO AWAY  385352
    Šiaip mv tikrai super.
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    2NE1 - GO AWAY  Empty Re: 2NE1 - GO AWAY

    Rašyti by Sve?ias Pen. 10 09 2010, 15:54

    Šitas geresnis klipas, pradžia sou sou, bet paskui taip įtraukė tie racingai ir tikrai kai tas bernas pradėjo ją mušt, tai gaila pasidarė. LOL :D
    AhouKarasu
    AhouKarasu
    K-PO


    2NE1 - GO AWAY  Empty Re: 2NE1 - GO AWAY

    Rašyti by AhouKarasu Pen. 10 09 2010, 18:25

    I like It~!!^^
    Tikrai nesitikėjau tokio MV xDD
    Įdomu, koks bus "Can't nobody" MV~
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    2NE1 - GO AWAY  Empty Re: 2NE1 - GO AWAY

    Rašyti by Sve?ias Št. 11 09 2010, 05:25

    daina nieko ypatingo, clap your hands geresnė buvo, bet mv tai net nėr ką lygint, apskritai, in kpop dar nesu mačius mv kur bernas muštų paną, tai pliusas vien už tai. kita vertus, kadangi šitas mv buvo toks awesome su storyline=expensive, nėra labai ko ir tikėtis iš can't nobody.
    kas nepatiko - daros vaidinimas, kad ji labai fierce. ir šiaip ji man nelabai, o dbr kai iš cute staiga pasidarė all cool and ir stuff, dar mažiau patinka. ir tas band thing, labai jau american pasirodė. idk.
    ZetsumeiSairen
    ZetsumeiSairen
    K


    2NE1 - GO AWAY  Empty Re: 2NE1 - GO AWAY

    Rašyti by ZetsumeiSairen Št. 11 09 2010, 09:54

    Juk tai MV aisku Dara bus kitokia juk tai MV visose MV atlikejai kazka VAIDINA, nu jau cia toks nusisnekejimas tiesiog wow O.o Aisku daina patiks tiems kurie skaite zodzius ir supranta ja, o ne siaip paklause ir nk gero... Nėra labai ko ir tikėtis iš can't nobody? Tai daug kas sake, kad 3mv bus sh nes 3 daug ir va jau antras ir geras tj reiskia 3 dar geresnis bus, sorry, bet rimtai <.<
    JaeSu
    JaeSu
    Vertėja


    2NE1 - GO AWAY  Empty Re: 2NE1 - GO AWAY

    Rašyti by JaeSu Št. 11 09 2010, 19:58

    O šitas man labai patikti :)
    labai patiko, kad buvo siužetas, o ne šiaip kokia šokio košė. Ir su lenktyninkės kostiumu CL kietai atrodė O.O mulkis tas bernas, kad ją metė XDD
    na o kas man nepatiko šitam klipe tai ta crash scene. na jau tokia akivaizdžiai fake buvo ;/ aišku suprantu, kad čia tik MV ir kažko žiauriai tikroviško nepadarysi (be žiauriai gero biudžeto) bet vistiek mane ta vieta prajuokino ^^'
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    2NE1 - GO AWAY  Empty Re: 2NE1 - GO AWAY

    Rašyti by Sve?ias Št. 11 09 2010, 19:59

    ZetsumeiSairen rašo:Juk tai MV aisku Dara bus kitokia juk tai MV visose MV atlikejai kazka VAIDINA, nu jau cia toks nusisnekejimas tiesiog wow O.o Aisku daina patiks tiems kurie skaite zodzius ir supranta ja, o ne siaip paklause ir nk gero... Nėra labai ko ir tikėtis iš can't nobody? Tai daug kas sake, kad 3mv bus sh nes 3 daug ir va jau antras ir geras tj reiskia 3 dar geresnis bus, sorry, bet rimtai <.<

    oh well. čia buvo mano nuomonė. kažką vaidina? vieniem sekasi, kitiem ne. sakau, kaip man pasirodė. aš žiūrėjau su vertimu, bet daina nėra tik žodžiai. daina dar yra ir melodija, ritmas, nes žodžiai gali būt ir eilėraštis.apskritai, kalbant apie žodžius, eik ir paklausyk grupių, kurias mažai kas žino, atrasi dar prasmingesnius žodžius, bet abejoju ar patrauks tave tos dainos.
    dar geresnis? optimizmas yra gerai, bet aš abejoju ar jie kištų tiek pinigų į vieną grupę, kai jų turi dar ne tiek, nors aišku, visada yra garantija, kad big blackjacks mėgs bet ką ką daro 2ne1 išlieka. galų gale, tai buvo mano nuomonė, can i have one?

    Spoiler:
    Agnie
    Agnie
    K-POPPE


    2NE1 - GO AWAY  Empty Re: 2NE1 - GO AWAY

    Rašyti by Agnie Pir. 13 09 2010, 18:35

    Mačiau tik šį klipą ir man labai patiko. Didelis pliusas kad neatrodo pigiai ir yra siužetas, pradžioje nelabai pagavau, nes CL neatrodė sukrėsta o labiau užsisvajojus, bet vėliau viskas buvo puiku.....
    Tik pabaiga....... šiek tiek žiauroka. Maždaug hip hip hooray , my ex mirė žiauria mirtimi 2NE1 - GO AWAY  285376
    JaeSu
    JaeSu
    Vertėja


    2NE1 - GO AWAY  Empty Re: 2NE1 - GO AWAY

    Rašyti by JaeSu Pir. 13 09 2010, 19:15

    ^ Ex mirė? juk sprogo juoda mašina, o CL vairavo juodą automobilį, taigi nemanau, kad ten ex žuvo ^^'
    LastQQQ
    LastQQQ
    K


    2NE1 - GO AWAY  Empty Re: 2NE1 - GO AWAY

    Rašyti by LastQQQ Sk. 03 10 2010, 13:17

    woohoo visi mire ;D :joke: sakykit ka norit bet tas ciuvas, kad ir koki bloga vaidintu grazutis buvo ;)) MV patiko
    Ema Emukas
    Ema Emukas
    ?


    2NE1 - GO AWAY  Empty Re: 2NE1 - GO AWAY

    Rašyti by Ema Emukas Antr. 05 02 2013, 19:38

    Afigenai!!!!!! Myliu sita daina ir siuzeta!!!! Po sio klipuku paziurejau 2ne1 TV kai kure butent si M/V tai prisizvengiau is Cl reakcijos scenoje kai ja muse!!! Nu seip nier is ko zvenkt tokioje scenoje bet nu reik pamatyt!!! Bet viskas afigenai!!!

    Sponsored content


    2NE1 - GO AWAY  Empty Re: 2NE1 - GO AWAY

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Kv. 09 05 2024, 20:46