Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5 posters

    Baek Ji Young & Taecyeon [2PM] - My Ear's Candy

    m1nte
    m1nte
    Jaywalker ♥


    Baek Ji Young & Taecyeon [2PM] - My Ear's Candy Empty Baek Ji Young & Taecyeon [2PM] - My Ear's Candy

    Rašyti by m1nte Tr. 12 08 2009, 20:38

    Jūsų nuomonė?
    Agnie
    Agnie
    K-POPPE


    Baek Ji Young & Taecyeon [2PM] - My Ear's Candy Empty Re: Baek Ji Young & Taecyeon [2PM] - My Ear's Candy

    Rašyti by Agnie Kv. 13 08 2009, 10:44

    Toks įdomus klipas bet nelabai man, ir daina nelb :)
    m1nte
    m1nte
    Jaywalker ♥


    Baek Ji Young & Taecyeon [2PM] - My Ear's Candy Empty Re: Baek Ji Young & Taecyeon [2PM] - My Ear's Candy

    Rašyti by m1nte Kv. 13 08 2009, 12:01

    Klipas tai tikrai labai įdomus, bet daina dar neabai veža. xD Gal vėliau.. xD
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    Baek Ji Young & Taecyeon [2PM] - My Ear's Candy Empty Re: Baek Ji Young & Taecyeon [2PM] - My Ear's Candy

    Rašyti by Sve?ias Kv. 08 04 2010, 19:18

    daina labai gerai, klipas - too much soliariumas.
    Agnie
    Agnie
    K-POPPE


    Baek Ji Young & Taecyeon [2PM] - My Ear's Candy Empty Re: Baek Ji Young & Taecyeon [2PM] - My Ear's Candy

    Rašyti by Agnie Kv. 08 04 2010, 20:10

    Ah~~~ mano skonis per kelis mėnesius radikaliai pasikeitė :)
    PAtiko ir daina ir klipas. Taeceyon toks fierce čia...nors jis visada fierce....
    Jop, lots of make up, gal kiek per daug, bet čia toks concept.
    Ir ta mergina (nijokia ji mergina, ji moteris kaip reikalas visais atžvilgiais) tokia simpatiška visai.
    AhouKarasu
    AhouKarasu
    K-PO


    Baek Ji Young & Taecyeon [2PM] - My Ear's Candy Empty Re: Baek Ji Young & Taecyeon [2PM] - My Ear's Candy

    Rašyti by AhouKarasu Tr. 21 04 2010, 17:34

    Daug prisižvengiau xD
    Bet MV man patinka, kažkuo unikalus xD
    Taec balsas čia išsiskiria xD
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    Baek Ji Young & Taecyeon [2PM] - My Ear's Candy Empty Re: Baek Ji Young & Taecyeon [2PM] - My Ear's Candy

    Rašyti by Sve?ias Pir. 26 04 2010, 19:47

    Daina tokia paprasta, visai patiko, ta melodija truputi primine Benny Benassi :DD
    Siaip viskas ok, thumbs up :D
    Boicefan~
    Boicefan~
    K-POPP


    Baek Ji Young & Taecyeon [2PM] - My Ear's Candy Empty Re: Baek Ji Young & Taecyeon [2PM] - My Ear's Candy

    Rašyti by Boicefan~ Sk. 24 07 2011, 17:00

    kazkaip as nezinojau apie sita daina anksciau, bet ziuredama sou su 2pm suzinojau tai klipas gal kazkiek keistokas su tuo visu make up, bet daina tai man patiko, net labai :D taip pat sitos dainos live ziauriai patinka man ;D
    Miyuu
    Miyuu
    ?


    Baek Ji Young & Taecyeon [2PM] - My Ear's Candy Empty Re: Baek Ji Young & Taecyeon [2PM] - My Ear's Candy

    Rašyti by Miyuu Kv. 10 05 2012, 10:03

    Blem : / oppa kiek prisišpaklinęs : ss bet daina patiko : D nu karuoč, viskas man su juo patinka xD iš pirmo karto : ooo ne taip kaip su kitais : D

    Sponsored content


    Baek Ji Young & Taecyeon [2PM] - My Ear's Candy Empty Re: Baek Ji Young & Taecyeon [2PM] - My Ear's Candy

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Pir. 20 05 2024, 13:46