Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5 posters

    TAKEN - Young Boy

    Silviija
    Silviija
    ?


    TAKEN - Young Boy Empty TAKEN - Young Boy

    Rašyti by Silviija Kv. 03 11 2011, 16:13


    Boicefan~
    Boicefan~
    K-POPP


    TAKEN - Young Boy Empty Re: TAKEN - Young Boy

    Rašyti by Boicefan~ Kv. 03 11 2011, 18:00

    jau geriau tų subtitrų nebūtų buvę xDD nes jau tokie žodžiai kad žiauru xD nu nelabai patiko :D
    JaeSu
    JaeSu
    Vertėja


    TAKEN - Young Boy Empty Re: TAKEN - Young Boy

    Rašyti by JaeSu Pen. 27 01 2012, 22:47

    Prieš kelias dienas užėjau šią dainą youtube... žiūrėjau tik todėl, kad niekaip negalėjau nustoti skaityti lyric'us XD Nu tokių blunt and arrogant lyric'ų dar k-pop'e nebuvau girdėjus x)... beskaitydama tuos lyric'us pajutau, kad jau linksiu galva į taktą. Taigi pasiklausiau dainos dar kartą, paskui dar. Iš pradžių akį traukė tas beastly blondinas (pasidomėjau-jis gimęs 1994 can you believe it???), po to tas vaikinukas, kuris atrodo kaip Jaejoong x)

    Taigi, šiuo metu šita daina-viena mano fav'ų x) Tas arrogant ir manly grupės įvaizdas kažkas nerealaus <3
    metaly
    metaly
    Updater'ė


    TAKEN - Young Boy Empty Re: TAKEN - Young Boy

    Rašyti by metaly Št. 28 01 2012, 13:20

    kvepia western muzika. nieko gero, tiesą pasakius :D
    nors gal kelis kart paklausius ir užkabintų.
    JaeSu
    JaeSu
    Vertėja


    TAKEN - Young Boy Empty Re: TAKEN - Young Boy

    Rašyti by JaeSu Št. 28 01 2012, 17:59

    O ką, western muzika- tai jau būtinai blogai? :D man pavyzdžiui dėl to ir patinka, kad skamba kitaip nei įprastas k-pop. Bet čia kaip visada-skonio reikalas :)
    metaly
    metaly
    Updater'ė


    TAKEN - Young Boy Empty Re: TAKEN - Young Boy

    Rašyti by metaly Št. 28 01 2012, 21:29

    JaeSu rašo:O ką, western muzika- tai jau būtinai blogai? :D man pavyzdžiui dėl to ir patinka, kad skamba kitaip nei įprastas k-pop. Bet čia kaip visada-skonio reikalas :)

    būtent tokio stiliaus, tai jo, blogai. nu muzika dar dzin, visąlaik išliks tokia populiariausia, ir man patinka kartais. Bet va lyrics.. :D (nors tik pusę perskaičiau bet dzin, tikiu ir kita dalis panaši :D)
    JaeSu
    JaeSu
    Vertėja


    TAKEN - Young Boy Empty Re: TAKEN - Young Boy

    Rašyti by JaeSu Št. 28 01 2012, 22:27

    Na kaip sakiau skonio reikalas- man tokia muzika visai patinka. Tačiau dėl lyric'ų visiškai sutinku. Kvailesnių lyric'ų k-pop'e nesu girdėjus XD Bet kai perlipi kažkokį "psichologinį barjerą", man netrukdo. Ši daina į aukštumas netaiko, man tikrai smagu klausyti x)
    monikele
    monikele
    ?


    TAKEN - Young Boy Empty Re: TAKEN - Young Boy

    Rašyti by monikele Št. 28 01 2012, 23:24

    bent jau grazus TAKEN - Young Boy 48570 o daina tj nekoke bet wistiek uzveda TAKEN - Young Boy 614895 TAKEN - Young Boy 839510
    JaeSu
    JaeSu
    Vertėja


    TAKEN - Young Boy Empty Re: TAKEN - Young Boy

    Rašyti by JaeSu Št. 28 01 2012, 23:41

    Joooo, svarbiausia gražūs xDDD

    Sponsored content


    TAKEN - Young Boy Empty Re: TAKEN - Young Boy

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Sk. 19 05 2024, 06:36