Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+8
Silviija
Lion1R
Pig-Rabbit
My-Monkey-Magic
metaly
cekavazosia
Vasivis
m1nte
12 posters

    BIG BANG laimėjo MTV EMA WORLDWIDE ACT

    m1nte
    m1nte
    Jaywalker ♥


    BIG BANG laimėjo MTV EMA WORLDWIDE ACT Empty BIG BANG laimėjo MTV EMA WORLDWIDE ACT

    Rašyti by m1nte Sk. 06 11 2011, 22:15

    BIG BANG laimėjo MTV EMA WORLDWIDE ACT Tumblr_lu9eljCIK91qa1o8ko1_500

    Prieš tai vaikinai turėjo praeiti Asia Pasific roundą. Rounde turėjo rungtis su tokiais artistai kaip Exile (Japonija), Jay Chou (Kinijos respublika/Taivanas), Gotye (Australija), Sia (Australija), Jane Zhang (Kinija), and Agnes Monica (Indonezija) were nominated.

    Kiti Worldwide Act kandidatai buvo:
    Grini
    Britney Spears
    Lena
    Restart



    Vasivis
    Vasivis
    K


    BIG BANG laimėjo MTV EMA WORLDWIDE ACT Empty Re: BIG BANG laimėjo MTV EMA WORLDWIDE ACT

    Rašyti by Vasivis Pir. 07 11 2011, 09:17

    Jų dainos tikrai geros taigi tikrai sveikinu laimėjus kanors už azijos ribų :D
    cekavazosia
    cekavazosia
    ?


    BIG BANG laimėjo MTV EMA WORLDWIDE ACT Empty Re: BIG BANG laimėjo MTV EMA WORLDWIDE ACT

    Rašyti by cekavazosia Pir. 07 11 2011, 15:02

    Tokia laiminga, kad jie laimėjo! Kai žiūrėjau apdovanojimus, tai juos pamačius beveik apsivrkiau iš laimės :D
    metaly
    metaly
    Updater'ė


    BIG BANG laimėjo MTV EMA WORLDWIDE ACT Empty Re: BIG BANG laimėjo MTV EMA WORLDWIDE ACT

    Rašyti by metaly Pir. 07 11 2011, 15:36

    beveik? :D aš tai apsiverkiau, pati nenorėdama :DDDDD žiauriai
    nerealu!..atrodė. dabar jau realu. tikiuos ir suju kada nors bus ant MTV
    EMA stage XD

    tiesiog didžiuojuos būt viena iš šitos didelės krūvos fanų : )
    My-Monkey-Magic
    My-Monkey-Magic
    Vertėja


    BIG BANG laimėjo MTV EMA WORLDWIDE ACT Empty Re: BIG BANG laimėjo MTV EMA WORLDWIDE ACT

    Rašyti by My-Monkey-Magic Pir. 07 11 2011, 16:21

    Jie tikri šaunuoliai, šiandien per dailę su drauge aptarinėjom viską, taip kikenom, kad dailės mokytoja jau paskui į mus piktai žiūrėjo xDD

    Iš viso EMA buvo balsų 158mln, o Big Bang'ai surinko 58mln :DDD Žodžiu, daugiau nei trečdalį xD pasaulis dabar žino, kad kpop fanų yra DAUG :D
    cekavazosia
    cekavazosia
    ?


    BIG BANG laimėjo MTV EMA WORLDWIDE ACT Empty Re: BIG BANG laimėjo MTV EMA WORLDWIDE ACT

    Rašyti by cekavazosia Pir. 07 11 2011, 17:58

    @metaly Susilaikiau nes tėvai ir brolis ir taip jau kreivai žiūrėjo kai šokinėjau juos pamačius :D
    Pig-Rabbit
    Pig-Rabbit
    ?


    BIG BANG laimėjo MTV EMA WORLDWIDE ACT Empty Re: BIG BANG laimėjo MTV EMA WORLDWIDE ACT

    Rašyti by Pig-Rabbit Sk. 13 11 2011, 12:04

    Žiūrėjau pas brolį su jo šeima šiuos apdovanojimus... ;D Kai buvo ištartas grupės pavadinimas kaip laimėtojai, sunkiai susilaikiau nepradėjus rėkt ant viso namo ;D toooks geras jausmas seniai bebuvo apėmęs. ;DD
    Lion1R
    Lion1R
    ?


    BIG BANG laimėjo MTV EMA WORLDWIDE ACT Empty Re: BIG BANG laimėjo MTV EMA WORLDWIDE ACT

    Rašyti by Lion1R Sk. 13 11 2011, 18:52

    aš tai nerealiai džiaugiausi kai jie laimėjo, pradėjau klykt, šokt ir plot vienu metu :DD
    Silviija
    Silviija
    ?


    BIG BANG laimėjo MTV EMA WORLDWIDE ACT Empty Re: BIG BANG laimėjo MTV EMA WORLDWIDE ACT

    Rašyti by Silviija Sk. 13 11 2011, 20:56

    Šiaip nebūčiau žiūrėjus, bet tumblr visi labai įtempti buvo, tai ir aš prisijungiau.
    Jau nominatorius (ar kaip ten vadinas :D) vardino, aš visoms draugėms spazzinu ir girdžiu 'And the winner is.. BIG BANG!' Oh my, klykt pradėjau, ašaros automatiškai birti pradėjo, net nežinau kodėl :DD
    Vienu žodžiu super įvykis kpop pasaulyje tą naktį įvyko : )
    Boicefan~
    Boicefan~
    K-POPP


    BIG BANG laimėjo MTV EMA WORLDWIDE ACT Empty Re: BIG BANG laimėjo MTV EMA WORLDWIDE ACT

    Rašyti by Boicefan~ Kv. 17 11 2011, 16:55

    aš irgi belekaip apsidžiaugiau kai jie laimėjo :D šiaip tikėjausi kažkodėl kad jie laimės (c'mon its big bang :D) bet kai pasake big bang tai belekokia laiminga buvau :D
    LastQQQ
    LastQQQ
    K


    BIG BANG laimėjo MTV EMA WORLDWIDE ACT Empty Re: BIG BANG laimėjo MTV EMA WORLDWIDE ACT

    Rašyti by LastQQQ Sk. 27 11 2011, 09:19

    Atsimenu, žiūrėjau ir vis cypaudavau kai užkulisiuose juos parodytų, speliojau laimės ar ne. Ir jie laimėjo!! Šaunuoliai, įžengė į sceną kaip ir priklauso, GD ištisą kalbą išrėžė koriietiškai, taigi patys kalti, kad nesuprantam XD
    Ernesta
    Ernesta
    ?


    BIG BANG laimėjo MTV EMA WORLDWIDE ACT Empty Re: BIG BANG laimėjo MTV EMA WORLDWIDE ACT

    Rašyti by Ernesta Pen. 16 12 2011, 20:05

    joa greiciau i europa atvarytu :)
    sweetheart
    sweetheart
    K


    BIG BANG laimėjo MTV EMA WORLDWIDE ACT Empty Re: BIG BANG laimėjo MTV EMA WORLDWIDE ACT

    Rašyti by sweetheart Antr. 03 01 2012, 16:13

    Tada mane džiaugsmas tos dienos ryta,sėdžiu facebooke kaip ir iprasta diena,ir žiuriu praneša britney surinko 15% balsu,o big bang 33% ir laimėjo big bang,ta diena buvo laimingiausia mano gyvenime,dar ilgai laikysiu ji širdyje<3

    Sponsored content


    BIG BANG laimėjo MTV EMA WORLDWIDE ACT Empty Re: BIG BANG laimėjo MTV EMA WORLDWIDE ACT

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Sk. 19 05 2024, 16:40