Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+5
Junchi
metaly
LastQQQ
monikele
Boicefan~
9 posters

    BIG BANG- Bad boy

    Boicefan~
    Boicefan~
    K-POPP


    BIG BANG- Bad boy Empty BIG BANG- Bad boy

    Rašyti by Boicefan~ Antr. 28 02 2012, 15:57

    monikele
    monikele
    ?


    BIG BANG- Bad boy Empty Re: BIG BANG- Bad boy

    Rašyti by monikele Antr. 28 02 2012, 16:26

    net nezinau ka pasakyt.ziauriai patiko laukiu nesulaukiu kitu mv BIG BANG- Bad boy 196385
    LastQQQ
    LastQQQ
    K


    BIG BANG- Bad boy Empty Re: BIG BANG- Bad boy

    Rašyti by LastQQQ Antr. 28 02 2012, 19:00

    Va šita daina man patinka, tai tokia limpanti, o MV aš myliu. Pati kai filmuoju visada filmuoju iš apačios ir niekad neužsibūnu vienoje vietoje, oh pasijaučiau lyg radus gimininga siela. Tik turiu priekaištą, kas po velnių negerai toks panoms? durnos, kad nuo jų bėga? XDDD

    Beto didžiai nustebau kai ja pamačiau,nesitikėjau, kad jie taip greit dar viena MV išleis. OSUM
    metaly
    metaly
    Updater'ė


    BIG BANG- Bad boy Empty Re: BIG BANG- Bad boy

    Rašyti by metaly Antr. 28 02 2012, 19:25

    o, I like it! xD
    pasiteisina teorija - beveik visuose YG MV beprasmis vaikščiojimas xD bet gražiai padaryta.
    Spoiler:
    Boicefan~
    Boicefan~
    K-POPP


    BIG BANG- Bad boy Empty Re: BIG BANG- Bad boy

    Rašyti by Boicefan~ Antr. 28 02 2012, 20:16

    ziauriai patiko, ir daina ir mv, tik tos mergos non asian prie ju nesiderina, kazkaip nlb gerai atrodo :D siaip ir as nustebau kai pamaciau, nemaniau kad isleis jau taip greit kazkaip xD
    Junchi
    Junchi
    ?


    BIG BANG- Bad boy Empty Re: BIG BANG- Bad boy

    Rašyti by Junchi Tr. 29 02 2012, 14:10

    Big Bang'ų klipuose visą laik ne azijietės, patinka didžiaakės jiems ^^
    Patiko G.D. stiliuks ;DD
    monikele
    monikele
    ?


    BIG BANG- Bad boy Empty Re: BIG BANG- Bad boy

    Rašyti by monikele Kv. 01 03 2012, 20:55

    jooo gd gerai atrode xD kaip visada
    jau visas albumo dainas isleido, kokks fains o ypac fantastic baby patiko BIG BANG- Bad boy 253328 kaip noreciau nusipirk bet kai as forever poor tj... BIG BANG- Bad boy 86210
    Almy
    Almy
    K


    BIG BANG- Bad boy Empty Re: BIG BANG- Bad boy

    Rašyti by Almy Pen. 02 03 2012, 15:00

    Omg, patiko gd stilius? BIG BANG- Bad boy 659474 BIG BANG- Bad boy 659474 BIG BANG- Bad boy 659474 Man tai jis kaip koks vezlys atrode (nes tas striukes galas zalias ,pukuotas kazkoks ir atrodo lyg i kiauta koki ilindes :DD) :D ta striuke tokia tragiska BIG BANG- Bad boy 582767 o dar ta kepure ,ir kas ten sruoga kazkokia dar kabanti? BIG BANG- Bad boy 948134 Visa mv zvengiau as is jo kaip atrodo BIG BANG- Bad boy 357923 TRA-GE-DIJA! isejtu cia taip i musu lietuvele ;DDDDDDD net nenoriu pagalvot,bet pagalwojau tj db da labiau zvengiu ;DDDD zn zn ten kitoks stilius ir pan negu pas mus LT ir blah blah blah ,nu bet vistiek LOOOOOL BIG BANG- Bad boy 659474 BIG BANG- Bad boy 659474 BIG BANG- Bad boy 659474



    Ai paskiau kas dar nepatiko - TOP PLAUKAI!!!!! BIG BANG- Bad boy 185676 Jam taip tiko kai buvo balti ,o dbr WTF!?!? ZYDRI? BIG BANG- Bad boy 835706 (na bet dar su tuo galiu susitaikyti daug maz,ne taip kaip su GD striuke ir plauku kuokstu ant kepuresBIG BANG- Bad boy 659474 BIG BANG- Bad boy 659474 BIG BANG- Bad boy 659474 )

    Ai paskiau kas patiko :) Daina patiko, patiko Daesung sukuosena - jam tinka :)

    O LABIAAAAUSIAI PATIKO TAEYANG! Taip nerealiai sitam klipe atrode! Toksai WAU ir seip nz toks labai labai <3...kaip jis pradejo eit paskui ta merga pagalvojau, OHO - NICE :D lol

    Ne ,bet seip tai tikrai labai uzskaitau Taeyang sitam klipe !

    Tai tiek BIG BANG- Bad boy 48570
    daferj
    daferj
    ?


    BIG BANG- Bad boy Empty Re: BIG BANG- Bad boy

    Rašyti by daferj Pen. 02 03 2012, 18:36

    Jo Almy sutinku su tavim GD tai jau tikrai fashion terrorist BIG BANG- Bad boy 659474 BIG BANG- Bad boy 659474
    O pati daina man labai patiko kiekvieną dieną dabar jos klausaus ir + Taeyang toks sexy BIG BANG- Bad boy 253328 BIG BANG- Bad boy 725847
    Junchi
    Junchi
    ?


    BIG BANG- Bad boy Empty Re: BIG BANG- Bad boy

    Rašyti by Junchi Pen. 02 03 2012, 19:44

    Nesusireikšminkit taip dėl to G.D. man tai jis su savo tais aprėdais gerai ūpą pakėlė, dar toks kietas visur ten vaikšto, vos ne ''aš čia the best'' :DDD
    My-Monkey-Magic
    My-Monkey-Magic
    Vertėja


    BIG BANG- Bad boy Empty Re: BIG BANG- Bad boy

    Rašyti by My-Monkey-Magic Pir. 05 03 2012, 16:59

    nu šita daina ir pats mv gal labiau patiko už Blue :D bet šiaip ko aš labiausiai laukiu ir tikiuosi, kad išleis, tai FANTASTIC BABY mv kjwghwpg dance I wanna dan dan dan dan dance wooooow fantastic baby ~ echem.
    T.O.P kaip visada raawrrhh~ repą išvis myliu *__*
    Boicefan~
    Boicefan~
    K-POPP


    BIG BANG- Bad boy Empty Re: BIG BANG- Bad boy

    Rašyti by Boicefan~ Pir. 05 03 2012, 17:12

    Spoiler:
    My-Monkey-Magic
    My-Monkey-Magic
    Vertėja


    BIG BANG- Bad boy Empty Re: BIG BANG- Bad boy

    Rašyti by My-Monkey-Magic Pir. 05 03 2012, 17:16

    Spoiler:
    Pig-Rabbit
    Pig-Rabbit
    ?


    BIG BANG- Bad boy Empty Re: BIG BANG- Bad boy

    Rašyti by Pig-Rabbit Tr. 09 05 2012, 09:40

    Laukiau kaip šios dainos klipo. Nors nebuvo kažkokios ypatingos idėjos, bet patiko man. ;D be to, galvoju vis kas tos merginos, ir kaip gavo tokią progą filmuotis su jais mv ;D ir aš noriu. :D

    Sponsored content


    BIG BANG- Bad boy Empty Re: BIG BANG- Bad boy

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Pen. 10 05 2024, 00:56