Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5 posters

    JYJ's Yoochun ir TVXQ's Changmin filmavosi tuo pačiu metu, toje pačioje vietoje

    kuro112
    kuro112
    K-PO


    JYJ's Yoochun ir TVXQ's Changmin filmavosi tuo pačiu metu, toje pačioje vietoje Empty JYJ's Yoochun ir TVXQ's Changmin filmavosi tuo pačiu metu, toje pačioje vietoje

    Rašyti by kuro112 Kv. 23 06 2011, 19:55


    MBC darbuotojai turėjo širdį stabdantį momenta kai JYJ's Yoochun ir TVXQ's Changmin filmavosi toje pačioje vietoje, tuo pačiu metu, skiriami tik sienos.

    Birželio 22, Yoochun, 2 aukšte MBC Dream Center, filmavosi MBS dramoje "Miss Ripley". Šalia, "Miss Ripley" fimavimo saito vyko MBC "Come to Play" filmavimas, kuriame dalyvavo SM artistai, įskaitant Changmin.

    Deje dėl įtemptpos dienotvarkės jie nesusitiko. Nuo 2009, Yoochun ir SM atstovai niekada nesusitiko viešuoje vietoje. Sklinda gandai kad dėl viso šito panikavo ne vaikinai bet filmavimo komanda.

    Nuo JYJ reklamavimosi Yoochun nedalyvavo nei vienoje laidoje. "Miss Ripley" aktoriai gavo prašymus dalyvauti "Come To Play" laidoje, bet jie buvo nutraukti kai jie buvo paprašyti iš sarašo išbraukti Yoochun. Taip pat "Section TV" atsisakė reklamuoti "Miss Ripley".
    Gal dėl to Yoochun sakė spaudos konferencijoj "Aš labai noriu dalyvauti kokioje nors laidoje bet aš visada būnu 'nukirptas' (?)"


    "Miss Ripley" atstovas sakė, "Originaliai mes planavom filmuotis Gangnam'e, tačiau dėl tam tikrų priežasčių gavome pasilikti MBC Dream Centre, kol "Come To Play" buvo fimuojamas. Yoochun ir SM santykiai yra vis dar įtempti, tačiau neatrodo kad Yoochun ir Changmin turėtų kanors vienas prieš kita, tad problemų nekilo.
    metaly
    metaly
    Updater'ė


    JYJ's Yoochun ir TVXQ's Changmin filmavosi tuo pačiu metu, toje pačioje vietoje Empty Re: JYJ's Yoochun ir TVXQ's Changmin filmavosi tuo pačiu metu, toje pačioje vietoje

    Rašyti by metaly Kv. 23 06 2011, 20:30

    hm... Cassies, paaiškinkit man, kas čia tiksliai buvo tarp jų visų? nesuprantu aš jų tų santykių, ir tarp sment ir tarp jyj ir tvxq...
    Spoiler:
    kuro112
    kuro112
    K-PO


    JYJ's Yoochun ir TVXQ's Changmin filmavosi tuo pačiu metu, toje pačioje vietoje Empty Re: JYJ's Yoochun ir TVXQ's Changmin filmavosi tuo pačiu metu, toje pačioje vietoje

    Rašyti by kuro112 Kv. 23 06 2011, 20:38

    žodžiu viskas nutiko taip, JYJ užkniso kad jiems nemoka normaliai, o kartai visai nemoka, o dirbo jie tikrai daug. žodžiu kad su jai elgiamasi kaip su vergais kaip kad dauguma cassies mėgsta sakyti.
    tad JYJ, Jaejoong, Yoochun ir Junsu padavė SM į teisma. Niekas nežino kodėl Changmin ir Yunho pasiliko.
    Taigi nuo to laiko JYJ ir Homin nebendrauja, kiek žinau SM neleidžia.
    Taip pat SM trukdo JYJ su jų reklamavimusi, jie negali dalyvaut music core ir pan. taip pat ir jų buvus kompanija Japonijoj- Avex, ta tai išvis bandė nutraukt labdaros koncerta, kurį jie rengė žemės drebėjimo aukoms paremti.

    metaly
    metaly
    Updater'ė


    JYJ's Yoochun ir TVXQ's Changmin filmavosi tuo pačiu metu, toje pačioje vietoje Empty Re: JYJ's Yoochun ir TVXQ's Changmin filmavosi tuo pačiu metu, toje pačioje vietoje

    Rašyti by metaly Kv. 23 06 2011, 20:43

    ačiū.
    ech, ta Lee Soo Man power... gali jis betką turbūt
    Silviija
    Silviija
    ?


    JYJ's Yoochun ir TVXQ's Changmin filmavosi tuo pačiu metu, toje pačioje vietoje Empty Re: JYJ's Yoochun ir TVXQ's Changmin filmavosi tuo pačiu metu, toje pačioje vietoje

    Rašyti by Silviija Pen. 24 06 2011, 23:14

    Kol skaičiau sedėjau ":<<" pozicijoje, nes čia vos ne kaip per melodramas(8DD) būna kada du mylimieji susitinka. Tik šiuo atveju jie nesusitiko :/
    ~
    O dėl JYJ ir Yunho su Changmin tai esu skaičius, kad jie norėjo dirbti kaip Shinhwa: pusė vienoje kompanijoje, o kita pusė SM pasilikti, bet jie būtų dirbę visi kartu. (lol, aš nesuprantu kaip galima dirbti prie vieno jeigu esi 2 skirtingose kompanijose :DD)
    Gabuks
    Gabuks
    ?


    JYJ's Yoochun ir TVXQ's Changmin filmavosi tuo pačiu metu, toje pačioje vietoje Empty Re: JYJ's Yoochun ir TVXQ's Changmin filmavosi tuo pačiu metu, toje pačioje vietoje

    Rašyti by Gabuks Tr. 29 06 2011, 18:02

    kai skaičiau šita naujiena, nuliūdau. atsimenu kažkada skaičiau, kaip Jaejoong bande su jais susisiekt, bet niekaip neišėjo, nes neleidžia ir momomo, graudu.
    JaeSu
    JaeSu
    Vertėja


    JYJ's Yoochun ir TVXQ's Changmin filmavosi tuo pačiu metu, toje pačioje vietoje Empty Re: JYJ's Yoochun ir TVXQ's Changmin filmavosi tuo pačiu metu, toje pačioje vietoje

    Rašyti by JaeSu Sk. 03 07 2011, 12:53

    Na bet jūs kai parašot, tai atrodo, kad JYJ nekaltučiai, o SM - baisuokliai vergvaldžiai XDDD
    šiaip tai ir Junsu buvo čia tokių nedraugiškų tweet'ų pavaręs, ir Jaejoong ta žinutė "Keep your head up" iš kart po KYHD išleidimo, ir dar keletas tokių smulkių bairių... gerai ten jie visi pavaro xPPP (girdit tai iš prisiekusios DB5K ir Jaejoong fanės) :)
    šiaip nuoširdžiai manau, kad JYJ dabar geriau ir visai jie nenori nei į SM grįžti, nei su HoMin susijungti (nebent viskas vyktų pagal jų taisykles)... so.

    Sponsored content


    JYJ's Yoochun ir TVXQ's Changmin filmavosi tuo pačiu metu, toje pačioje vietoje Empty Re: JYJ's Yoochun ir TVXQ's Changmin filmavosi tuo pačiu metu, toje pačioje vietoje

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Sk. 19 05 2024, 14:55