Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5 posters

    Idols balsuoja už geriausiai daininką, daina, choreografija ir pan, pirmai metų pusei

    kuro112
    kuro112
    K-PO


    Idols balsuoja už geriausiai daininką, daina, choreografija ir pan, pirmai metų pusei Empty Idols balsuoja už geriausiai daininką, daina, choreografija ir pan, pirmai metų pusei

    Rašyti by kuro112 Pen. 01 07 2011, 17:58

    Geriausias hit'as
    1. IU – “Good Day” 35%
    2. B2ST – “Fiction” / Big Bang – “Tonight” 12.7%


    Geriausias pasirodymas
    1. TVXQ 21.8%
    2. IU 18%
    3. Big Bang 16%

    Rookie apdovanojimas
    1. A Pink 38%
    2. Rania 18%
    3. Dal Shabet 10%

    Vokalinis talentas
    1. Hyorin 47%
    2. Kim Junsu (TVXQ) 38%
    3. IU 34.5%

    Labiausia užkabinanti daina
    1. GD&TOP – “High High” 14.5%
    2. Dal Shabet -"Supa Dupa Diva" 12.7%
    3. Girl’s Day 10%

    Geriausia choreografija
    1. B2ST’s “Cold City Man” 18%
    2. Dal Shabet 12%
    3. SNSD’s “Bow & Arrow Dance” 10.9%

    Geriausias MV
    1. TVXQ – “Keep Your Head Down” 16.3%
    2. Big Bang – “Tonight” 12.7%
    3. Sunny Hill – “Midnight Circus” 9%


    Balsavo: Girl’s Day, Nine Muses, Dal Shabet, Rania, Rainbow, miss A, Sunny Hill, CNBLUE, f(x), INFINITE, ZE:A, Jewelry, G.NA, 2PM, T-ara, and 4minute.


    Paskutinį kartą redagavo kuro112, Pen. 01 07 2011, 21:25. Redaguota 1 kartą
    Boicefan~
    Boicefan~
    K-POPP


    Idols balsuoja už geriausiai daininką, daina, choreografija ir pan, pirmai metų pusei Empty Re: Idols balsuoja už geriausiai daininką, daina, choreografija ir pan, pirmai metų pusei

    Rašyti by Boicefan~ Pen. 01 07 2011, 18:03

    IU matau buvo gerai ivertinta, malonu zinot kad ji pastebima:)
    o siaip manau idols gerai pabalsavo :D
    kuro112
    kuro112
    K-PO


    Idols balsuoja už geriausiai daininką, daina, choreografija ir pan, pirmai metų pusei Empty Re: Idols balsuoja už geriausiai daininką, daina, choreografija ir pan, pirmai metų pusei

    Rašyti by kuro112 Pen. 01 07 2011, 18:06

    lol, kas man labiausiai patinka tai kaip šaliai Junsu rašo TVXQ xD
    kuro112
    kuro112
    K-PO


    Idols balsuoja už geriausiai daininką, daina, choreografija ir pan, pirmai metų pusei Empty Re: Idols balsuoja už geriausiai daininką, daina, choreografija ir pan, pirmai metų pusei

    Rašyti by kuro112 Pen. 01 07 2011, 19:56

    Sorry už double post, bet ar kasnors pastebėjo kad sudėjus šituos

    Vokalinis talentas
    1. Hyorin 47%
    2. Kim Junsu (TVXQ) 38%
    3. IU 34.5%

    gauni 119,5% wtf?
    Marius
    Marius
    DJ


    Idols balsuoja už geriausiai daininką, daina, choreografija ir pan, pirmai metų pusei Empty Re: Idols balsuoja už geriausiai daininką, daina, choreografija ir pan, pirmai metų pusei

    Rašyti by Marius Pen. 01 07 2011, 20:57

    Man isviso cia nesamones prirasytos, o ypac su procentais. Kai kuriuose net kai sudedi, neimanoma gauti 100% arba net gi daugiau nei 100%.

    Ir man is viso labiausiai klausimu kylo kai kuriose kategorijose, kad ir labiausiai uzkabinancioje dainoje. Antroje ir trecioje vietoje prirasyta tik grupes pavadinimai, o kokios dainos tada? Nes grupes tikrai ne viena daina isleidusios turejo siais metais.
    kuro112
    kuro112
    K-PO


    Idols balsuoja už geriausiai daininką, daina, choreografija ir pan, pirmai metų pusei Empty Re: Idols balsuoja už geriausiai daininką, daina, choreografija ir pan, pirmai metų pusei

    Rašyti by kuro112 Pen. 01 07 2011, 21:04

    nesusideda dėl to kad tik top 3 grupės/artistai surašyti. na bent jau aš taip manau.
    dėl tu dainų tikrai nežinau,ten nerašė. bet dėl Dalshabet tai spėju kad Supa Dupa Diva arba Pink Rocket, nes kiek žinau daugiu jos tų dainų kaip ir neturi.
    o dėl Girl's Day,gal kartais Twinkle Twinkle? nežinau ar daugiu jos tų dainų yra šiais metais išleidusios.
    bet čia tik mano spėlionės.
    Marius
    Marius
    DJ


    Idols balsuoja už geriausiai daininką, daina, choreografija ir pan, pirmai metų pusei Empty Re: Idols balsuoja už geriausiai daininką, daina, choreografija ir pan, pirmai metų pusei

    Rašyti by Marius Pen. 01 07 2011, 21:16

    Bet siaip galejo vien ir ne top 3 surasyti, man idomu pamatyti, kokias dainas rinko atlikejai patys.

    O Girl's Day dar yra isleidusios "If You Give Your Heart" be "Twinkle Twinkle" siais metais. Taciau kadangi jos "IFGYH" nereklamavo kaip ir, tad is pasirinkimo telieka tik "Twinkle Twinkle". Turbut sita daina ir turejo omeny. Na, taciau tada klausimas lieka apie kuria Dal Shabet daina buvo kalbama.
    kuro112
    kuro112
    K-PO


    Idols balsuoja už geriausiai daininką, daina, choreografija ir pan, pirmai metų pusei Empty Re: Idols balsuoja už geriausiai daininką, daina, choreografija ir pan, pirmai metų pusei

    Rašyti by kuro112 Pen. 01 07 2011, 21:23

    Radau! Supa Dupa Diva!Matai kai tiesiog nukopinau rezultatus, ir palikau patį straipsnį...
    žodžiu straipnį rašė kad tai Dalshabet's Supa Dupa Diva, bet apie Girl's Day nieko, tai tiesiog beliaka manyti kad tai Twinkle Twinkle...
    Marius
    Marius
    DJ


    Idols balsuoja už geriausiai daininką, daina, choreografija ir pan, pirmai metų pusei Empty Re: Idols balsuoja už geriausiai daininką, daina, choreografija ir pan, pirmai metų pusei

    Rašyti by Marius Pen. 01 07 2011, 21:35

    Nors man ir Supa Dupa Diva patiko, taciau man vistiek Pink Rocket labiau prie sirdies. Damn.. :DD

    Ne, siaip as kiek maciau anksciau allkpope originalu straipsni, jie man atrodo ir patys nebuvo parase nieko apie Dal Shabet daina. Gal turbut kiek veliau papilde.
    kuro112
    kuro112
    K-PO


    Idols balsuoja už geriausiai daininką, daina, choreografija ir pan, pirmai metų pusei Empty Re: Idols balsuoja už geriausiai daininką, daina, choreografija ir pan, pirmai metų pusei

    Rašyti by kuro112 Pen. 01 07 2011, 21:37

    gali būti, kad ir kaip akp myliu jis visada klaidų privelia su vertimu arba kažko nedarašo, nervina jau xD
    Marius
    Marius
    DJ


    Idols balsuoja už geriausiai daininką, daina, choreografija ir pan, pirmai metų pusei Empty Re: Idols balsuoja už geriausiai daininką, daina, choreografija ir pan, pirmai metų pusei

    Rašyti by Marius Pen. 01 07 2011, 21:39

    Mane jie labiau nervuoja ne su prastu vertimu ar nedarasymu, taciau su savo biasinimu. Turiu omenyje, kad savo megstamiausiu atlikeju kisimu.
    Taciau siaip ne taip kenciu, nes geresnio puslapio nei allkpop nematau.
    kuro112
    kuro112
    K-PO


    Idols balsuoja už geriausiai daininką, daina, choreografija ir pan, pirmai metų pusei Empty Re: Idols balsuoja už geriausiai daininką, daina, choreografija ir pan, pirmai metų pusei

    Rašyti by kuro112 Pen. 01 07 2011, 21:44

    Jo tas irgi užkinsa, kiek žinau su SuJu naujienom jie arba labai vieluoja arba visai neįdeda.
    o apie indie grupes tai išviso naujienu nė su žiburiu nerasi >.<
    bet mes jau krypstam nuo temos xD
    Marius
    Marius
    DJ


    Idols balsuoja už geriausiai daininką, daina, choreografija ir pan, pirmai metų pusei Empty Re: Idols balsuoja už geriausiai daininką, daina, choreografija ir pan, pirmai metų pusei

    Rašyti by Marius Pen. 01 07 2011, 21:47

    Kad ir su U-Kiss naujienomis jie kiek girdejau net gi labai veluoja, ypac velavo pranesti apie ju kazkuri mini-albuma.

    Taigi gal neateis ir Raminta neapreks... Nu, gerai griztu i tema.
    Ale pasakysiu, kad man labai keisti ir atlikejai parinkti, ir rezultatai. Bet cia jau pasikartojau.
    m1nte
    m1nte
    Jaywalker ♥


    Idols balsuoja už geriausiai daininką, daina, choreografija ir pan, pirmai metų pusei Empty Re: Idols balsuoja už geriausiai daininką, daina, choreografija ir pan, pirmai metų pusei

    Rašyti by m1nte Pen. 01 07 2011, 22:56

    Spoiler:
    Agnie
    Agnie
    K-POPPE


    Idols balsuoja už geriausiai daininką, daina, choreografija ir pan, pirmai metų pusei Empty Re: Idols balsuoja už geriausiai daininką, daina, choreografija ir pan, pirmai metų pusei

    Rašyti by Agnie Št. 23 07 2011, 15:07

    Beast's "Cold City Man"???? Ko aš nežinau???? jie tokios dainos neturi :DD

    Sutinku kad Hyorin pirmoj vietoj dėl savo vokalinių sugebėjimų
    kuro112
    kuro112
    K-PO


    Idols balsuoja už geriausiai daininką, daina, choreografija ir pan, pirmai metų pusei Empty Re: Idols balsuoja už geriausiai daininką, daina, choreografija ir pan, pirmai metų pusei

    Rašyti by kuro112 Št. 23 07 2011, 17:26

    Pagal mane tai čia tas Fiction šokis, kai kurie jį vadina Shuffle ar Pingvino šokiu xD
    Agnie
    Agnie
    K-POPPE


    Idols balsuoja už geriausiai daininką, daina, choreografija ir pan, pirmai metų pusei Empty Re: Idols balsuoja už geriausiai daininką, daina, choreografija ir pan, pirmai metų pusei

    Rašyti by Agnie Sk. 24 07 2011, 09:42

    pf!! Geras :D nu ir prasimečiau ....cold city man.......

    Sponsored content


    Idols balsuoja už geriausiai daininką, daina, choreografija ir pan, pirmai metų pusei Empty Re: Idols balsuoja už geriausiai daininką, daina, choreografija ir pan, pirmai metų pusei

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Pen. 17 05 2024, 03:07