Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Engiama k-pop merginų grupės narė?

    JaeSu
    JaeSu
    Vertėja


    Engiama k-pop merginų grupės narė? Empty Engiama k-pop merginų grupės narė?

    Rašyti by JaeSu Sk. 12 09 2010, 18:27

    Pasklido gandas, kad vienos populiarios merginų grupės narė yra skriaudžiama kitų savo grupės narių.

    Ši narė jaunesnė nei kitos, tačiau gauna gana daug dėmesio įvairiuose televizijos laidose. Problema ta, kad šiose laidose dėmesys skiriamas tik jai, visiškai ignoruojant likusias grupės nares. Todėl su šia nare labiau supažindinami žiūrovai, o kitos grupės merginos lieka nepastebėtos ir tampa pavydžios ir žiaurios.

    Pasak televizijos atstovo(-ės), pasivadinusio(-s) ,,H", minėtoji narė dalyvavo vieno portalo renginyje ir ten buvo atstumta savo grupės narių. ,,H" tvirtina, kad kitos grupės merginos elgėsi taip lyg minėtoji narė neegzistuotų ir kalbėjosi tik tarpusavyje.

    Kitų narių atstūmimas ir skriaudimas yra pripažįstama ir skaudi k-pop grupių tiesa. Kai vienas kuris nors narys staiga labai išpopuliarėja, likę grupės nariai dažnai tampa pavydūs ir pagiežingi.

    Šaltinis: allkpop.com

    Kol kas neaišku, kas ta palaptingoji narė ir iš kokios grupės ji yra, tačiau populiariausi k-pop fanų spėjimai yra: Jiyeon (T-ara), Hyuna (4Minute), UEE (After School), Ga-In (BEG), Janey (GPBasic) arba Sunhwa (Secret).
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    Engiama k-pop merginų grupės narė? Empty Re: Engiama k-pop merginų grupės narė?

    Rašyti by Sve?ias Sk. 12 09 2010, 18:53

    Ale man tas sakinis "si nare jaunesne uz kitas" skamba lyg butu kalbama apie maknae arba pagal antra jauniausia. Nezinau, nezinau.. Nes siaip pats susimasciau. Is tu duotoju, gal sakyciau, kad tikrai ne kokia Ga-In, HyunA ar Ji Yeon. Man net gi per daug keistai skamba. O ypac zinant, kokia Ji Yeon ar kokia HyunA yra numyletos savo grupiu nariu.

    Tai va, del Sunhwos nezinau, net ir ka pasakyti. Tad nieko nerasysiu. O apie Janey ir visiskai nenustebciau, jai tik 11 metu, o kitos tikrai neabejotinai vyresnes uz ja, ir protu (deja, siais laikais vaikai protingesni uz kai kurius net suaugusius, ir amziumi. Tai tikrai galbut ir neatranda jokios kalbos su ja, tai ir slepia ten nuo jos viska. Ir kadangi likusioji is to saraso yra UEE, zinot ka? Visiskai nenustebciau ir del jos. Juk jis tik paziekit, kiek jai laiko skiria klipuose, TV laidose, kaip ja ten giria, liaupsina. Tai neabejoju, kad ir nares neatlaiko pries tai, ir pasisako. Ale cia man vienas pats labiausias variantas siuo metu.
    Agnie
    Agnie
    K-POPPE


    Engiama k-pop merginų grupės narė? Empty Re: Engiama k-pop merginų grupės narė?

    Rašyti by Agnie Pir. 13 09 2010, 18:25

    geras..... Nemanau kad tai Hyuna, bet UEE gali b8t...
    JaeSu
    JaeSu
    Vertėja


    Engiama k-pop merginų grupės narė? Empty Re: Engiama k-pop merginų grupės narė?

    Rašyti by JaeSu Pir. 13 09 2010, 19:24

    Sakot UEE... na dunno x)
    šiaip pastaruoju metu Nana ne ką mažiau populiaresnė...
    nors visko gali būti ^^'
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    Engiama k-pop merginų grupės narė? Empty Re: Engiama k-pop merginų grupės narė?

    Rašyti by Sve?ias Antr. 14 09 2010, 14:48

    Mano nuomone daugiausia šansų GP Basic Janey, nes kitų ir aš pati nežinau, Girl's Day Minah, nes per laidas vos ne ji vien kalba. Dėl Uee tikrai abejočiau ar Hyunos, nes kiek After school kiek 4Min yra populiarios, ir nėra ten viena populiari o kitos visai ne.
    JaeSu
    JaeSu
    Vertėja


    Engiama k-pop merginų grupės narė? Empty Re: Engiama k-pop merginų grupės narė?

    Rašyti by JaeSu Antr. 14 09 2010, 18:18

    elle. rašo:Mano nuomone daugiausia šansų GP Basic Janey, nes kitų ir aš pati nežinau, Girl's Day Minah, nes per laidas vos ne ji vien kalba. Dėl Uee tikrai abejočiau ar Hyunos, nes kiek After school kiek 4Min yra populiarios, ir nėra ten viena populiari o kitos visai ne.

    na bet ar GPBasic dalyvavo kokiuose renginiuose (ta prasme, ten minimas kažkokio portalo renginys)? Jos visai neseniai debiutavusios, tai kažkaip jos išviso mažai dar kur buvo...be to ir tas dalykas dėl dalyvavimo laidose nelabai tinka, man atrodo GPBasic kaip ir nedalyvavo jokiose... na nebent būčiau ką praleidus :/

    Sponsored content


    Engiama k-pop merginų grupės narė? Empty Re: Engiama k-pop merginų grupės narė?

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Pir. 13 05 2024, 22:15