Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Ką F.T Island reiškia grupės nariams?

    SpaceWannabe
    SpaceWannabe
    K


    Ką F.T Island reiškia grupės nariams? Empty Ką F.T Island reiškia grupės nariams?

    Rašyti by SpaceWannabe Kv. 02 09 2010, 19:42

    Ką F.T Island reiškia grupės nariams? Qqqwib

    F.T Island sugrįžo į Korėją su savo antru mini albumu Beautiful Journey po metų nuo jų paskutinio leidimo Korėjoje. Jie sulaukė sėkmingų rezultatų Japonijoje ir net surengė pirmą koncertą, į kurį susirinko daugiau nei 20,000 fanų.

    "Japonijoje mums sekėsi geriau, nei tikėjomės. Mes patenkinti viskuo, išskyrus tai, kad priaugom apie 6 kg (juokiasi)."

    Song Seunghyun pristatė jų mini albumą sakydamas, “Mes nepakeitėme savo muzikos naujame albume labai drastiškai, nes bandėme galvoti apie žmones, kurie mūsų neatpažintų jei ką nors pakeistume.
    Narys Choi Jonghoon sukūrė ir aranžavo dainą jų albume, pavadinimu Don Quixote. “Norėjau visiems parodyti, kad mes sunkiai dirbame ir taip pat tobulėjame. Ne tik aš, bet ir kiti nariai dalyvavo albumo kūrime.

    Tada ką F.T Island reiškia šiems žmonėms? Dauguma jų atsakė, kad tai likimas.
    Choi Minhwan atsakė, “Mano egzistavimas šioje komandoje yra tikra sėkmė. Turint galimybę sutikti tokius nuostabius narius ir nuostabius žmones, ir sukurti grupę man atrodo kaip likimas.

    Lee Jaejin juokėsi prisipažindamas, “Iš tiesų aš prisijungiau prie grupės, nes jie manė, kad gerai atrodau prieš kamerą. Iš tiesų nemanau, kad esu ypatingai talentingas. Viską ką žinau išmokau muzikos požiūriu.(?)

    Song Seunghyun pareiškė, “Man F.T Island taip pat yra likimas. Manau, kad tai likimas, kad galiu dirbti kaip muzikantas. Tai buvo mano svajonė nuo vaikystės. Mano lemtis niekada nepraleisti ateinančių galimybių.

    Lee Hong Ki sakė, “Noriu išgarsinti kuo daugiau muzikos F.T Island vardu. Nariai turi individualių užsiėmimų, bet aš norėčiau, kad taptumėm tokia grupe kaip Shinhwa, kai visi susirinktume į koncertus.

    Ką F.T Island reiškia grupės nariams? 9h6wqe

    Su pasitenkinimu savo muzika Japonijoje, Lee Hong Ki nepamiršo duoti patarimo daugeliui Korėjietiškų merginų grupių, kurios dabar taip pat užsienyje.

    Manau būtų gerai parodyti kiek įmanoma daugiau talento ir tikiuosi patirtis leis joms išmokti daug dalykų. Aš taip pat daug ko išmokau, kol dirbome Japonijoje. Viskas padėjo man suprasti, kad iš tiesų aš nesu labai ypatingas. Japonija turi gerai išplėtotą grupių kultūrą, priešingai nei Korėjoje, ir žmonės labiau pripratę prie gatvės muzikantų. Tikrai supratau labai daug apie muziką.

    Jis padarė išvadas, “Galiausiai norėčiau patarti mėgautis tuo, ką daro vietoj bandymų išgalvoti kažką naujo. Kad ir kur jos eitų, ant kokios scenos jos stovėtų, sugebėjimas atlikti savo paties muziką be nerimo ir tiesiog tuo mėgaujantis yra viskas, ko reikia."


    Šaltinis:
    Star News, AKP
    Agnie
    Agnie
    K-POPPE


    Ką F.T Island reiškia grupės nariams? Empty Re: Ką F.T Island reiškia grupės nariams?

    Rašyti by Agnie Pen. 03 09 2010, 13:49

    Jie neatrodo man super gerai sutariantys......... Ką F.T Island reiškia grupės nariams? 111512 visi nori būt kaip Shinhwa Ką F.T Island reiškia grupės nariams? 839510 ir niekas nesiekia būt geresniais Ką F.T Island reiškia grupės nariams? 86210
    SpaceWannabe
    SpaceWannabe
    K


    Ką F.T Island reiškia grupės nariams? Empty Re: Ką F.T Island reiškia grupės nariams?

    Rašyti by SpaceWannabe Pen. 03 09 2010, 13:54

    man atrodo Seunghyun su Jonghoon gerai sutaria. O Hongki su Jonghoon abu Heechul draugai, tai gal irgi sutaria. :DDDD gal neįmanoma būti geresniais nei Shinhwa. Ką F.T Island reiškia grupės nariams? 5796

    Sponsored content


    Ką F.T Island reiškia grupės nariams? Empty Re: Ką F.T Island reiškia grupės nariams?

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Antr. 07 05 2024, 16:40