Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+5
Rami
JaeSu
AhouKarasu
ZetsumeiSairen
m1nte
9 posters

    2NE1 - CLAP YOUR HANDS

    m1nte
    m1nte
    Jaywalker ♥


    2NE1 - CLAP YOUR HANDS Empty 2NE1 - CLAP YOUR HANDS

    Rašyti by m1nte Kv. 09 09 2010, 17:25

    Jūsų nuomonė?
    ZetsumeiSairen
    ZetsumeiSairen
    K


    2NE1 - CLAP YOUR HANDS Empty Re: 2NE1 - CLAP YOUR HANDS

    Rašyti by ZetsumeiSairen Pen. 10 09 2010, 09:50

    Man labai patiko xD
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    2NE1 - CLAP YOUR HANDS Empty Re: 2NE1 - CLAP YOUR HANDS

    Rašyti by Sve?ias Pen. 10 09 2010, 15:55

    Išvis nieko gero šitam klipe, vos ne visą laiką Dara prasimaivė, too cheap pasirodė.
    m1nte
    m1nte
    Jaywalker ♥


    2NE1 - CLAP YOUR HANDS Empty Re: 2NE1 - CLAP YOUR HANDS

    Rašyti by m1nte Pen. 10 09 2010, 15:58

    Pradžia primena fire, baltas kambarys follow me...
    ZetsumeiSairen
    ZetsumeiSairen
    K


    2NE1 - CLAP YOUR HANDS Empty Re: 2NE1 - CLAP YOUR HANDS

    Rašyti by ZetsumeiSairen Pen. 10 09 2010, 19:33

    Nu dauguma kitu MV tj daznai tik vienas ir maivos, o cia juk Daros kaip ir time to shine su repu, ir daug pasauly tokiu mv kur baltas kambarys -_-' Kokybe lb gera, pinigu nepagaileta kai buna mv kur tik pasoka pasukineja kojas rankas ir MV reiskia >.>
    AhouKarasu
    AhouKarasu
    K-PO


    2NE1 - CLAP YOUR HANDS Empty Re: 2NE1 - CLAP YOUR HANDS

    Rašyti by AhouKarasu Št. 11 09 2010, 09:54

    Nematau aš nieko cheap. Kitokio MV pagal "Clap your hands" ir neįsivaizdavau, galima sakyt, kad čia dance ver. Nebūtinai visi muzikiniai klipai turi būti su istorijomis ir t.t. O tai ką Darai daryt??? Jei jos dainos part'as, jai sėdėt ir viskas??? Kai SNSD prisimaivo tai px. Ai, nelyginsiu jų, nes nematau ką lygint.
    JaeSu
    JaeSu
    Vertėja


    2NE1 - CLAP YOUR HANDS Empty Re: 2NE1 - CLAP YOUR HANDS

    Rašyti by JaeSu Št. 11 09 2010, 19:55

    Daina gera, bet MV nieko gero. Nuobodus :/ šiaip priminė dance version... bent jau kokybė gera :)
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    2NE1 - CLAP YOUR HANDS Empty Re: 2NE1 - CLAP YOUR HANDS

    Rašyti by Sve?ias Št. 11 09 2010, 20:03

    AhouKarasu rašo:Nematau aš nieko cheap. Kitokio MV pagal "Clap your hands" ir neįsivaizdavau, galima sakyt, kad čia dance ver. Nebūtinai visi muzikiniai klipai turi būti su istorijomis ir t.t. O tai ką Darai daryt??? Jei jos dainos part'as, jai sėdėt ir viskas??? Kai SNSD prisimaivo tai px. Ai, nelyginsiu jų, nes nematau ką lygint.

    oh wow. prie ko apskritai čia snsd?

    apie patį mv, nieko labai ypatingo, net neįsivaizduoju ką jame galima komentuot, bet daina užkabino.
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    2NE1 - CLAP YOUR HANDS Empty Re: 2NE1 - CLAP YOUR HANDS

    Rašyti by Sve?ias Sk. 12 09 2010, 12:07

    nyuu rašo:
    AhouKarasu rašo:Nematau aš nieko cheap. Kitokio MV pagal "Clap your hands" ir neįsivaizdavau, galima sakyt, kad čia dance ver. Nebūtinai visi muzikiniai klipai turi būti su istorijomis ir t.t. O tai ką Darai daryt??? Jei jos dainos part'as, jai sėdėt ir viskas??? Kai SNSD prisimaivo tai px. Ai, nelyginsiu jų, nes nematau ką lygint.

    oh wow. prie ko apskritai čia snsd?

    apie patį mv, nieko labai ypatingo, net neįsivaizduoju ką jame galima komentuot, bet daina užkabino.

    Nu neatrodo, kad tau px kai SNSD pasimaivo. :DD Pačios sakot nereik jų įtraukt ir pirmos užvedat. YG, please išmesk iš 2NE1 Bom ir aš proudly pasakysiu, jog nemėgstu 2NE1, nes be Bom ten talento nėra, be stiliaus ten irgi nieko nėra. Gal jeigu jos daugiau variety dalyvautų tai pasakyčiau, jog asmenybes turi.
    AhouKarasu
    AhouKarasu
    K-PO


    2NE1 - CLAP YOUR HANDS Empty Re: 2NE1 - CLAP YOUR HANDS

    Rašyti by AhouKarasu Sk. 12 09 2010, 16:28

    elle. rašo:
    nyuu rašo:
    AhouKarasu rašo:Nematau aš nieko cheap. Kitokio MV pagal "Clap your hands" ir neįsivaizdavau, galima sakyt, kad čia dance ver. Nebūtinai visi muzikiniai klipai turi būti su istorijomis ir t.t. O tai ką Darai daryt??? Jei jos dainos part'as, jai sėdėt ir viskas??? Kai SNSD prisimaivo tai px. Ai, nelyginsiu jų, nes nematau ką lygint.

    oh wow. prie ko apskritai čia snsd?

    apie patį mv, nieko labai ypatingo, net neįsivaizduoju ką jame galima komentuot, bet daina užkabino.

    Nu neatrodo, kad tau px kai SNSD pasimaivo. :DD Pačios sakot nereik jų įtraukt ir pirmos užvedat. YG, please išmesk iš 2NE1 Bom ir aš proudly pasakysiu, jog nemėgstu 2NE1, nes be Bom ten talento nėra, be stiliaus ten irgi nieko nėra. Gal jeigu jos daugiau variety dalyvautų tai pasakyčiau, jog asmenybes turi.

    Ah~ whatever~ Nemanau, kad visos grupės turi būti vienodos. Asmeniškai, aš džiaugiuos kad jos nesirodo variety shows, nes dauguma grupių ten lenda tik promote'inti save. 2ne1 parodo savo talentus per pasirodymus. Nemanau, kad vienintelė Bom laiko grupę, daug pliusų turi CL ir kitos narės. Kiek pagalvojus, SNSD yra SNSD. Tai dvi skirtingos grupės, kurios žiauriai viena nuo kitos skiriasi. Bet nervina, kad daug kas yra nusistatę prieš 2ne1, tik metai praėjo nuo debiuto ir fanai lygina su SNSD, Miss A (?) ar kitomis grupėmis. My bad, kad pradėjau šia tema, buvau žiaauriai "Pissed off".
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    2NE1 - CLAP YOUR HANDS Empty Re: 2NE1 - CLAP YOUR HANDS

    Rašyti by Sve?ias Pir. 13 09 2010, 15:18

    Tai gal Miss A reikia paploti, kad 2NE1 su joms lyginamos? :DD
    2NE1 man pasidarė iš serijos "too good for you" I can act fierce as CL too, if you call it talent. Įrašyti live iš anksto, kažkaip apgailėtinai atrodo ir jau jų live nebėra tokie geri kaip pernai, pernai - VAU, šiemet yra labai daug grupių dainuojančių ir dar geriau šokančių, Ir visada sakysiu šitą faktą nuimkit nuo 2NE1 rūbus ir make-up'ą, liks tik Bom su balsu. Tikrai nepriimkit to prieš jas, nes aš net in good mood rašau šį post'ą, tiesiog taip galvoju apie jas šiuo laikotarpiu. :3
    JaeSu
    JaeSu
    Vertėja


    2NE1 - CLAP YOUR HANDS Empty Re: 2NE1 - CLAP YOUR HANDS

    Rašyti by JaeSu Pir. 13 09 2010, 19:20

    elle. rašo:Ir visada sakysiu šitą faktą nuimkit nuo 2NE1 rūbus ir make-up'ą, liks tik Bom su balsu.

    Pff, Bom stiprioji pusė-dainavimas, CL-repas,Dara-išvaizda,Minzy-šokis ;P taigi nuėmus rūbus ir make-up'ą liks pakankamai ;PP
    Rami
    Rami
    Projektų vadovė


    2NE1 - CLAP YOUR HANDS Empty Re: 2NE1 - CLAP YOUR HANDS

    Rašyti by Rami Antr. 14 09 2010, 11:41

    YAP YAP!!! nuiminėt galit ką norit, bet 2NE1 vistiek turės ką parodyt!! ir tikrai ne tik Bom balsas, ar Minzy šokis... jos yra charizmatiškos ir skiriasi nuo daugumos merginų grupių, dėl to tikrai neverta jų lygint, nei su SNSD, nei su kokiom nors kitom grupėm ; ) GO 2NE1!!
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    2NE1 - CLAP YOUR HANDS Empty Re: 2NE1 - CLAP YOUR HANDS

    Rašyti by Sve?ias Antr. 14 09 2010, 14:00

    Rami rašo:YAP YAP!!! nuiminėt galit ką norit, bet 2NE1 vistiek turės ką parodyt!! ir tikrai ne tik Bom balsas, ar Minzy šokis... jos yra charizmatiškos ir skiriasi nuo daugumos merginų grupių, dėl to tikrai neverta jų lygint, nei su SNSD, nei su kokiom nors kitom grupėm ; ) GO 2NE1!!

    ką parodyt? nenoriu užvest čia floodo/fanų apsivarymo, bet seriously. dauguma grupių yra charizmatiškos, čia nėra kažkas ką labai galima išskirt. 2ne1 nebūtų tokios special, jei nebūtų aprengtos visais tais epic rūbais, nes būtų tokia grupė kaip visos. yra daug žmonių, galinčių parepuot kaip cl, kpop yra panų, kurios šoka geriau nei minzy, o dėl daros išvaizdos - idk, dauguma asianų yra gražus, tai čia nėra didelis pliusas. bom turi balsą, kuris išsiskiria. ką nori pasakyt neverta lygint? jei yra kelios geros grupės, visada atsiras kas nors, kas pradės lygint, +lyginant su kitom grupėm galima stebėt, kas labiau tobulėja, o 2ne1 šituose live'uose nepamačiau kažko much better nei buvo prieš tai..
    nors tiesą sakant ir tikėjaus bent kelių big blackjackų šitam forume.. :DDD
    Agnie
    Agnie
    K-POPPE


    2NE1 - CLAP YOUR HANDS Empty Re: 2NE1 - CLAP YOUR HANDS

    Rašyti by Agnie Antr. 14 09 2010, 17:01

    Kalbant apie tai jog nuėmus nuo jų rūbus ir stuff iš jų nieko neliktų visiškai nesutinku. Aš galiu pasakyt tada taip pat apie kitas grupes, nuo 4minute nuėmus sexy etiketę, nuo SNSD cute etiketę iš jų irgi neliktų talento tada, galima taip sakyt ne? Ne visos grupėse būna vienodai talentingos visoses srityse. Ir neriaik sužemint 2ne1, jei jos scenoje reiškias kažką turi, reiškia turi užtektinai charizmos ir talento,kitaip jų čia nebūtų.

    Gerbiu 2ne1 nes jos išgarsėjo su "Fire" kuris nebuvo cute stuff kaip dauguma pradedančių grupių susuka.
    O neverta klausyt lyginimų apie 2ne1 ir MissA, nes abi grupės visiškai skirtingos, kadangi Miss A daug dėmesio skiriama šokiui, o 2ne1 vaizdui....

    Taigi, iš vis čia jūsų bereikalingas ginčas.
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    2NE1 - CLAP YOUR HANDS Empty Re: 2NE1 - CLAP YOUR HANDS

    Rašyti by Sve?ias Antr. 14 09 2010, 17:05

    Agnie rašo:Kalbant apie tai jog nuėmus nuo jų rūbus ir stuff iš jų nieko neliktų visiškai nesutinku. Aš galiu pasakyt tada taip pat apie kitas grupes, nuo 4minute nuėmus sexy etiketę, nuo SNSD cute etiketę iš jų irgi neliktų talento tada, galima taip sakyt ne? Ne visos grupėse būna vienodai talentingos visoses srityse. Ir neriaik sužemint 2ne1, jei jos scenoje reiškias kažką turi, reiškia turi užtektinai charizmos ir talento,kitaip jų čia nebūtų.

    Gerbiu 2ne1 nes jos išgarsėjo su "Fire" kuris nebuvo cute stuff kaip dauguma pradedančių grupių susuka.
    O neverta klausyt lyginimų apie 2ne1 ir MissA, nes abi grupės visiškai skirtingos, kadangi Miss A daug dėmesio skiriama šokiui, o 2ne1 vaizdui....

    Taigi, iš vis čia jūsų bereikalingas ginčas.

    Pastebėjimas, SNSD cute be make up'o ir būdamos in savo dorm, ko nematau jau tokio fierce iš 2NE1, ir Hyunah gali dar ne taip sexy ir fierce varyti be make up'o, ir 4minute dažnai vaizduojas be make up.
    Agnie
    Agnie
    K-POPPE


    2NE1 - CLAP YOUR HANDS Empty Re: 2NE1 - CLAP YOUR HANDS

    Rašyti by Agnie Antr. 14 09 2010, 17:16

    lol

    tai žinoma kad fierce tik sceninis įvaizdis, kur tu matei kad kas kaip sajanas fierce vaikščiotų po dorm?

    Cute atrodo natūraliai, bet nemanau kad būtų normalu jei jos visada būtų fierce lol........
    Beto, tai kod jos ant scenos ir namie yra visiškai skirtingos tai manau pliusas. Nes tada lieka kažkas kito ir neatrasto.

    Užtenka kad jos yra paprastos ir kasdieniškos realiam gyvenime,
    buvo 2ne1 TV kur gali prisižiūrėt kokios jos yra iš tikrųjų.

    Beto, na jei tarkim imant SNSD, manai kad jos tokios killing cute realiai? Pati pagalvok, kad čia tik korėjos įvaizdis, žmonės nėra tokie, bet žiūrovams tai patinka.

    Nebandau ginti nei vienos pusės, tiesiog manau taip kaip mano nuomone yra.
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    2NE1 - CLAP YOUR HANDS Empty Re: 2NE1 - CLAP YOUR HANDS

    Rašyti by Sve?ias Antr. 14 09 2010, 17:24

    Nebekomentuosiu, jums nedaeis ką turėjau omeny.
    Agnie
    Agnie
    K-POPPE


    2NE1 - CLAP YOUR HANDS Empty Re: 2NE1 - CLAP YOUR HANDS

    Rašyti by Agnie Antr. 14 09 2010, 17:31

    Na bet kokiu atveju man susidarė įvaizdis kad tu norėjai apdergt 2ne1 :)

    Spoiler:
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    2NE1 - CLAP YOUR HANDS Empty Re: 2NE1 - CLAP YOUR HANDS

    Rašyti by Sve?ias Antr. 14 09 2010, 17:37

    Agnie rašo:Na bet kokiu atveju man susidarė įvaizdis kad tu norėjai apdergt 2ne1 :)

    Spoiler:

    Būnant 2NE1 fane ir sakant savo nuomne = jų dergimas? :DDD su kiekviena diskusija aš sužinau daug naujo čia. :D
    Rami
    Rami
    Projektų vadovė


    2NE1 - CLAP YOUR HANDS Empty Re: 2NE1 - CLAP YOUR HANDS

    Rašyti by Rami Antr. 14 09 2010, 17:42

    $%^&*()":|??"|?~~~~~!@#!#%^&*
    wake up!! kodėl jei nuo 2NE1 nuimsi viską nieko neliks, o SNSD ir be nieko labai šaunuolės? watafaka?
    o dėl lyginimo, tai iš vis... juk jos atlieka skirtingą muziką, atstovauja skitingoms kompanijoms ir pan. nuo jų ne tiek jau daug ir priklauso, pasakys "šypsokis" ir šypsosis, pasakys "vaidink piktą" ir bus pikta. taip, kad čia tik be reikalo ginčijamės.
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    2NE1 - CLAP YOUR HANDS Empty Re: 2NE1 - CLAP YOUR HANDS

    Rašyti by Sve?ias Antr. 14 09 2010, 17:47

    Rami rašo:$%^&*()":|??"|?~~~~~!@#!#%^&*
    wake up!! kodėl jei nuo 2NE1 nuimsi viską nieko neliks, o SNSD ir be nieko labai šaunuolės? watafaka?
    o dėl lyginimo, tai iš vis... juk jos atlieka skirtingą muziką, atstovauja skitingoms kompanijoms ir pan. nuo jų ne tiek jau daug ir priklauso, pasakys "šypsokis" ir šypsosis, pasakys "vaidink piktą" ir bus pikta. taip, kad čia tik be reikalo ginčijamės.

    Praktiškai teisingai, į šią temą manė įvėlė Blackjacks nes jūs (jie or w/e) išmokit kritikuot 2NE1, atrodot jau priklausomos nuo jų, visi tie argumentai ne tam kad 2NE1 šūdinos, ne, jokiu būdu, bet tam, kad jos neidealios as well.
    Agnie
    Agnie
    K-POPPE


    2NE1 - CLAP YOUR HANDS Empty Re: 2NE1 - CLAP YOUR HANDS

    Rašyti by Agnie Antr. 14 09 2010, 17:55

    Ną tai buvo panašu kad tu norėjai jas sutrypt ir tiek, nes tavo komentaruose nebuvo nei vieno gero dalyko apart to kad daina "užkabino", taigi ieškai ik blogo.
    Kodėl priklausomos? Tik nesakyk kad tu negini savo mylimų grupių
    Rami
    Rami
    Projektų vadovė


    2NE1 - CLAP YOUR HANDS Empty Re: 2NE1 - CLAP YOUR HANDS

    Rašyti by Rami Antr. 14 09 2010, 17:58

    elle. rašo:Praktiškai teisingai, į šią temą manė įvėlė Blackjacks nes jūs (jie or w/e) išmokit kritikuot 2NE1, atrodot jau priklausomos nuo jų, visi tie argumentai ne tam kad 2NE1 šūdinos, ne, jokiu būdu, bet tam, kad jos neidealios as well.

    aš asmeniškai savęs didžiule blackjack nelaikau, bet nemanau, jog grupę galima šitaip žemint ir sakyt, kad tik viena narė yra kažkas, o kitos nevertos būti grupėje. jau nebekalbu apie akmenis į jų stiliaus ir įgudžių daržą.
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    2NE1 - CLAP YOUR HANDS Empty Re: 2NE1 - CLAP YOUR HANDS

    Rašyti by Sve?ias Antr. 14 09 2010, 18:02

    Agnie rašo:Ną tai buvo panašu kad tu norėjai jas sutrypt ir tiek, nes tavo komentaruose nebuvo nei vieno gero dalyko apart to kad daina "užkabino", taigi ieškai ik blogo.
    Kodėl priklausomos? Tik nesakyk kad tu negini savo mylimų grupių

    Šiaip tai aš visada būnu kritiška, net tuos pačius numylėtus 2pm nevisada garbinu ir nesakau, kad viskas ką jie daro yra ohohoho. Ne, aš pasakiau gerą dalyką, Bom. :D

    Sponsored content


    2NE1 - CLAP YOUR HANDS Empty Re: 2NE1 - CLAP YOUR HANDS

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Tr. 01 05 2024, 21:15