Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+5
Rami
JaeSu
AhouKarasu
ZetsumeiSairen
m1nte
9 posters

    2NE1 - CLAP YOUR HANDS

    m1nte
    m1nte
    Jaywalker ♥


    2NE1 - CLAP YOUR HANDS - Page 2 Empty 2NE1 - CLAP YOUR HANDS

    Rašyti by m1nte Kv. 09 09 2010, 17:25

    First topic message reminder :

    Jūsų nuomonė?
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    2NE1 - CLAP YOUR HANDS - Page 2 Empty Re: 2NE1 - CLAP YOUR HANDS

    Rašyti by Sve?ias Antr. 14 09 2010, 18:11

    Rami rašo:
    elle. rašo:Praktiškai teisingai, į šią temą manė įvėlė Blackjacks nes jūs (jie or w/e) išmokit kritikuot 2NE1, atrodot jau priklausomos nuo jų, visi tie argumentai ne tam kad 2NE1 šūdinos, ne, jokiu būdu, bet tam, kad jos neidealios as well.

    aš asmeniškai savęs didžiule blackjack nelaikau, bet nemanau, jog grupę galima šitaip žemint ir sakyt, kad tik viena narė yra kažkas, o kitos nevertos būti grupėje. jau nebekalbu apie akmenis į jų stiliaus ir įgudžių daržą.

    Eikit interpretuot knygų, ne mano žodžių. Nesakiau, kad nors viena iš jų yra neverta būt grupėj. D: Esmė ta kad, be fashion dabar yra daug charizmatiškų grupių, o jūs matot 2NE1, ir aš pasakiau, jog tikrą talentą ten turi Bom, kuris arba duotas arba ne. Turiu savo nuomonę, nepatinka neskaitykit mano post'ų. :3
    Rami
    Rami
    Projektų vadovė


    2NE1 - CLAP YOUR HANDS - Page 2 Empty Re: 2NE1 - CLAP YOUR HANDS

    Rašyti by Rami Antr. 14 09 2010, 18:25

    nesusireikšmink, čia ne apie tavo vienos žinutes, bet

    elle. rašo:YG, please išmesk iš 2NE1 Bom ir aš proudly pasakysiu, jog nemėgstu 2NE1, nes be Bom ten talento nėra, be stiliaus ten irgi nieko nėra.

    jei tai ne pasakymas, jog kitos niekam tikusios, tai aš itin nesupratinga.
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    2NE1 - CLAP YOUR HANDS - Page 2 Empty Re: 2NE1 - CLAP YOUR HANDS

    Rašyti by Sve?ias Antr. 14 09 2010, 18:36

    Rami rašo:nesusireikšmink, čia ne apie tavo vienos žinutes, bet

    elle. rašo:YG, please išmesk iš 2NE1 Bom ir aš proudly pasakysiu, jog nemėgstu 2NE1, nes be Bom ten talento nėra, be stiliaus ten irgi nieko nėra.

    jei tai ne pasakymas, jog kitos niekam tikusios, tai aš itin nesupratinga.

    Tai tik parodė, jog man labiausiai patinka Bom ir aš vienintelę laikau tikrai talentingą. Jūs mano pasakymo nieko nėra suprantat kaip tikrai nieko nėra, o kadangi 2NE1 fanams visos grupės be stiliuko ir yra lygu niekam, tai čia tas pats.
    Rami
    Rami
    Projektų vadovė


    2NE1 - CLAP YOUR HANDS - Page 2 Empty Re: 2NE1 - CLAP YOUR HANDS

    Rašyti by Rami Antr. 14 09 2010, 18:53

    lol~ va čia tai žodžių žaismas!
    elle. rašo:kadangi 2NE1 fanams visos grupės be stiliuko ir yra lygu niekam, tai čia tas pats.
    wait, WHAT? 2NE1 - CLAP YOUR HANDS - Page 2 14033 ką? kodėl? kas taip pasakė? kieno žodžiai šitaip tave suklaidino? jei mano, tai nukapok rankas, už tai, jog nemoku mičių reikšt. 2NE1 - CLAP YOUR HANDS - Page 2 111512
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    2NE1 - CLAP YOUR HANDS - Page 2 Empty Re: 2NE1 - CLAP YOUR HANDS

    Rašyti by Sve?ias Antr. 14 09 2010, 19:00

    Jūs tai nežinau, jums dar tik pirmoji sindromo dalis "Viskas ką daro 2NE1 yra osum", aš begales komentų skaičius, išeina sistar, iš karto "Jos kopina 2NE1" "2NE1 geriausios", nors dabar juk daug grupių gali parodyti tą pačią kokybę kaip ir 2NE1, negi nesutiksit? Dar buvo Sistar su shady girl nusidažė plaukus iš karto "Va jos kopijuoja CL" nesvarbu, kad sistar anksčiau. LOL Ir ne CL priklauso šviesūs plaukai. Kitų žvaigždžių comebackai - 15-100 postų, 2NE1 - 1000-2000. ._________.
    JaeSu
    JaeSu
    Vertėja


    2NE1 - CLAP YOUR HANDS - Page 2 Empty Re: 2NE1 - CLAP YOUR HANDS

    Rašyti by JaeSu Antr. 14 09 2010, 19:10

    ^^^^^^^^
    Spoiler:
    Rami
    Rami
    Projektų vadovė


    2NE1 - CLAP YOUR HANDS - Page 2 Empty Re: 2NE1 - CLAP YOUR HANDS

    Rašyti by Rami Antr. 14 09 2010, 19:17

    gezzzz....
    viskas ką daro 2NE1 nėra osum, BET jos visos tikrai yra vertos vietos grupėje!! ir TIKRAI jas mėgsta ne tik dėl įvaizdžio, stiliuko ar kaip bepavadinsi... nes jos tikrai nusipelnė būti sceoje.
    o jei kas ką nors ir kopina, tai nebent kompanijos viena kitą, o čia jau nebe atlikėjų kaltė.
    ZetsumeiSairen
    ZetsumeiSairen
    K


    2NE1 - CLAP YOUR HANDS - Page 2 Empty Re: 2NE1 - CLAP YOUR HANDS

    Rašyti by ZetsumeiSairen Antr. 14 09 2010, 19:24

    Is vis SISTAR ir 2ne1 visiskai skiriasi, man SISTAR patinka tikrai, nes ju live labai geri kaip ir 2ne1 del to jas gerbiu, o ne del style ar dar ko nu jau visiska nesamone cia. Kiek as komentaru prisikaiciau apie SNSD lyginima su 2ne1 *net nera ka cia lyginti visiskai skirtingos grupes* tj patylesiu, bet juk nk nesakau, nes ten ne is kpop frm nors ir cia buna...
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    2NE1 - CLAP YOUR HANDS - Page 2 Empty Re: 2NE1 - CLAP YOUR HANDS

    Rašyti by Sve?ias Tr. 15 09 2010, 14:43

    JaeSu rašo:^^^^^^^^
    Spoiler:

    Pati tu plaukioji, sakiau komentarai tokie, o ne jūs priskyrėt. Išmok skaityt. AND ne dėl populiarumo, BEAST'ų irgi greit comebackas bet nieks nerašo, nors yra jau foto nete pasklidusių, o apie 2NE1 kiek? Nes daugumai vien vardo užtenka.
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    2NE1 - CLAP YOUR HANDS - Page 2 Empty Re: 2NE1 - CLAP YOUR HANDS

    Rašyti by Sve?ias Tr. 15 09 2010, 15:02

    omo, kokie pykčiai.
    iš tiesų, pripažinkit - balsą, kažkuo unikalų/stiprų turi tik bom. cl tarkim, geras irgi, bet parepuot daug kas gali. dara.. nežinau, man asmeniškai ji nepatinka,taigi išvis nieko nesakau. minzy, kaip ir cl - praktiškai bet kas, ilgiau pasimokęs, gali šokt ne ką prasčiau jei ne geriau, ir tai sakau, nors ji yra mah personal fave. visus trūkumus paslepia stilius, originalūs rūbai ir originalus make up. niekas nesakė, kad jos nieko nėra vertos, jūs girdit tai, ką norit girdėt, ir nereikia čia įsižeidinėt. niekas taip pat nesakė, kad snsd yra perfect, nes niekas nėra tobulas.


    Paskutinį kartą redagavo nyuu, Tr. 15 09 2010, 15:24. Redaguota 1 kartą
    m1nte
    m1nte
    Jaywalker ♥


    2NE1 - CLAP YOUR HANDS - Page 2 Empty Re: 2NE1 - CLAP YOUR HANDS

    Rašyti by m1nte Tr. 15 09 2010, 15:07

    Spoiler:
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    2NE1 - CLAP YOUR HANDS - Page 2 Empty Re: 2NE1 - CLAP YOUR HANDS

    Rašyti by Sve?ias Tr. 15 09 2010, 15:34

    junmin rašo:
    Spoiler:

    Agree. Mano nuomonė buvo trumpa, bet ginčai pavertė ją labai išplėtota. :)
    Agnie
    Agnie
    K-POPPE


    2NE1 - CLAP YOUR HANDS - Page 2 Empty Re: 2NE1 - CLAP YOUR HANDS

    Rašyti by Agnie Kv. 16 09 2010, 13:15

    Lol, per visą ginčą ir savo nuomonę pamiršau :D

    *Dar kart pražiūri MV*

    daina labiausiai patinkanti iš viso albumo.... Klipas ko gero irgi, mane užkabino vien dėl tų rankų plojimo 2NE1 - CLAP YOUR HANDS - Page 2 817744
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    2NE1 - CLAP YOUR HANDS - Page 2 Empty Re: 2NE1 - CLAP YOUR HANDS

    Rašyti by Sve?ias Kv. 16 09 2010, 16:20

    Agnie rašo:Lol, per visą ginčą ir savo nuomonę pamiršau :D

    *Dar kart pražiūri MV*

    daina labiausiai patinkanti iš viso albumo.... Klipas ko gero irgi, mane užkabino vien dėl tų rankų plojimo 2NE1 - CLAP YOUR HANDS - Page 2 817744

    Daina man irgi gal the most catchy.~
    m1nte
    m1nte
    Jaywalker ♥


    2NE1 - CLAP YOUR HANDS - Page 2 Empty Re: 2NE1 - CLAP YOUR HANDS

    Rašyti by m1nte Pen. 17 09 2010, 10:43

    o man klipas nothing special...
    dar kai pradžia fire primena, tai išvis...
    bet šiaip daina irgi labiausiai patinka..
    LastQQQ
    LastQQQ
    K


    2NE1 - CLAP YOUR HANDS - Page 2 Empty Re: 2NE1 - CLAP YOUR HANDS

    Rašyti by LastQQQ Sk. 03 10 2010, 13:31

    o man idomiai ziurejosi, manau sitas mv ir daina nors ir nera kuonors ziauriai ypatingi, bet gedos grupei nedaro
    sterasoul
    sterasoul
    ?


    2NE1 - CLAP YOUR HANDS - Page 2 Empty Re: 2NE1 - CLAP YOUR HANDS

    Rašyti by sterasoul Antr. 10 07 2012, 09:20

    mėgstamiausia 2NE1 daina, labai dievinu šia dainą, ypač live versijas....CL repas nerealus~ apranga super, DIEVINU <3
    Ema Emukas
    Ema Emukas
    ?


    2NE1 - CLAP YOUR HANDS - Page 2 Empty Re: 2NE1 - CLAP YOUR HANDS

    Rašyti by Ema Emukas Antr. 05 02 2013, 18:38

    Gan ilgokai klausiau šios dainos ir kotais labai nusibodo.. Bet kaip kam... M/V tai fainulka !!! 2NE1 - CLAP YOUR HANDS - Page 2 20654

    Sponsored content


    2NE1 - CLAP YOUR HANDS - Page 2 Empty Re: 2NE1 - CLAP YOUR HANDS

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Kv. 28 03 2024, 15:35