Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+7
Sky~
bzoda
Lollipop'as
BreeZe
Koki-Cola
Agnie
JaeSu
11 posters

    TaeYang (Big Bang)---Wedding Dress

    JaeSu
    JaeSu
    Vertėja


    TaeYang (Big Bang)---Wedding Dress Empty TaeYang (Big Bang)---Wedding Dress

    Rašyti by JaeSu Antr. 17 11 2009, 19:22


    Dance (<-beveik) versija-----


    Paskutinį kartą redagavo JaeSu, Kv. 19 11 2009, 18:34. Redaguota 1 kartą
    Agnie
    Agnie
    K-POPPE


    TaeYang (Big Bang)---Wedding Dress Empty Re: TaeYang (Big Bang)---Wedding Dress

    Rašyti by Agnie Antr. 17 11 2009, 19:42

    Labai patiko klipas. Toks man liūdnas, kažkaip net liūdna pasidarė.Daina tokia puslėtė bet šokis visvien nerealus.  Kaip visada. :)
    Koki-Cola
    Koki-Cola
    ?


    TaeYang (Big Bang)---Wedding Dress Empty Re: TaeYang (Big Bang)---Wedding Dress

    Rašyti by Koki-Cola Antr. 17 11 2009, 19:47

    Daina graži ir klipas neblogas :)
    BreeZe
    BreeZe
    K


    TaeYang (Big Bang)---Wedding Dress Empty Re: TaeYang (Big Bang)---Wedding Dress

    Rašyti by BreeZe Tr. 18 11 2009, 05:10

    Daina tai tikrai labai graži, ir MV labai patiko <3
    JaeSu
    JaeSu
    Vertėja


    TaeYang (Big Bang)---Wedding Dress Empty Re: TaeYang (Big Bang)---Wedding Dress

    Rašyti by JaeSu Kv. 19 11 2009, 18:34

    Išėjo kita šio MV versija ^-^ pridėjau jį pirmam post'e ;D
    Agnie
    Agnie
    K-POPPE


    TaeYang (Big Bang)---Wedding Dress Empty Re: TaeYang (Big Bang)---Wedding Dress

    Rašyti by Agnie Sk. 22 11 2009, 20:10

    Aš galiu duot galvą nukirst kad per kažkurią televiziją girdėjau šitą dainą,bent jau melodiją tik ją atliko bernas su merga ir jin bv kažkokio anonso fonas. Aš net dainuot pradėjau, bet vėlaiu supratau kad tai neįmanoma.
    Lollipop'as
    Lollipop'as
    ?


    TaeYang (Big Bang)---Wedding Dress Empty Re: TaeYang (Big Bang)---Wedding Dress

    Rašyti by Lollipop'as Št. 25 09 2010, 19:54

    Tiek daina, tiek klipas nuostabūs! Pačiu dainininku šiaip nesidomiu, dainą užtaikiau išgirst YT ant fan-video ir taip užsikabinau :}} Kas apie patį vaizdo klipą, damn, pati istorija ir dar ta nelaiminga pabaiga iš jo pusės, kertanti per paširdžius(;D), ganėtinai efektingas pateikimas iš tiesų. Puiku visais espektais. :}
    bzoda
    bzoda
    K


    TaeYang (Big Bang)---Wedding Dress Empty Re: TaeYang (Big Bang)---Wedding Dress

    Rašyti by bzoda Sk. 24 10 2010, 17:23

    Tiek daina, tiek MV man netgi labai patinka.
    Sky~
    Sky~
    K


    TaeYang (Big Bang)---Wedding Dress Empty Re: TaeYang (Big Bang)---Wedding Dress

    Rašyti by Sky~ Sk. 24 10 2010, 17:29

    Puiki daina, nerealus klipas. O jau choreografija. Ech Taeyangas manau visada bus vienas geriausiu sokeju [pagal mane ^^] TaeYang (Big Bang)---Wedding Dress 725847
    AhouKarasu
    AhouKarasu
    K-PO


    TaeYang (Big Bang)---Wedding Dress Empty Re: TaeYang (Big Bang)---Wedding Dress

    Rašyti by AhouKarasu Sk. 24 10 2010, 18:36

    Man ši daina taip pat labai patiko ir patinka!!^^
    O MV tai ziaurus xDD Bitch pana xDD
    Dangytia
    Dangytia
    K


    TaeYang (Big Bang)---Wedding Dress Empty Re: TaeYang (Big Bang)---Wedding Dress

    Rašyti by Dangytia Pir. 25 10 2010, 11:09

    Mmm.... Koks liudnas mv :/ Daina grazi bet liudna..Patinka man tokie mv ir dainos  :]
    sweetheart
    sweetheart
    K


    TaeYang (Big Bang)---Wedding Dress Empty Re: TaeYang (Big Bang)---Wedding Dress

    Rašyti by sweetheart Tr. 27 10 2010, 12:07

    labai miela sirdziai daina,apie nelaimingas vestuves ir neitiketina meile TaeYang (Big Bang)---Wedding Dress 385352 nuostabus mv,verkiau ji pamacius,lb sugraudino TaeYang (Big Bang)---Wedding Dress 20654
    Junchi
    Junchi
    ?


    TaeYang (Big Bang)---Wedding Dress Empty Re: TaeYang (Big Bang)---Wedding Dress

    Rašyti by Junchi Kv. 09 02 2012, 10:35

    Jau koks gražus klipas!!! TaeYang (Big Bang)---Wedding Dress 20654

    Sponsored content


    TaeYang (Big Bang)---Wedding Dress Empty Re: TaeYang (Big Bang)---Wedding Dress

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Sk. 12 05 2024, 22:41