Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    Oppa Vilnius Style!

    My-Monkey-Magic
    My-Monkey-Magic
    Vertėja


    Oppa Vilnius Style! Empty Oppa Vilnius Style!

    Rašyti by My-Monkey-Magic Pir. 27 08 2012, 20:22

    Oppa Vilnius Style!

    eyyyy sexy ladies!!

    Reikalas toks, šiandien sužinojau per fakbuk'ą, kad rengiamas "Oppa Vilnius Style" flashmob'as Vilniuje!
    Viskas vyks rugpjūčio 30d.,visą informaciją galite rasti: https://www.facebook.com/events/452254111486771/

    Na, o kas neturi fakbuko ar neatidaro puslapio, informaciją nukopijuoju čia:

    "Sveiki visi! Kvieciame jus i Oppa Vilnius Style Flashmob'a Vilniuje! :)
    Flashmobas vyks Vilniaus Katedros aiksteje Rugpjucio 30d. Mazdaug nuo 14:00 iki 15:00 val.
    [kadangi zmones prase repeticiju, tai repeticija bus rupgjucio 29d. 14:00val. Prie operos ir baleto teatrp]
    Flashmobas bus filmuojamas ir sis video bus panaudotas kaip paskutinis partas Vilnius Style parodijai :) Tad jeigu norit, na ir siaip butu visai faina jei ateitumete apsirenge kaip nors idomiai :)
    Tai va, kaip ir visa info ... O jei as kazka pamirsau paminet, tai tiesiog priminkit man, parasysiu :) Taip pat jei turite klausimu, drasiai klauskite :)
    Maloniai lauksim ^^"


    Tai va, tikrai patariu visiems, kurie gali, sudalyvauti. Tokių dalykų nedažnai sulaukiam savo brangioje gimtinėje. Aš pati esu labai gerai nusiteikus šiam flashmob'ui, ryt prasidės mano repeticijos ir bandysiu sudalyvaut! Sėkmės!
    Yuni
    Yuni
    K-P


    Oppa Vilnius Style! Empty Re: Oppa Vilnius Style!

    Rašyti by Yuni Antr. 28 08 2012, 16:20

    Whoa, kaip indomu~
    Gaila, tuo metu dirbsiu, ech~
    Boicefan~
    Boicefan~
    K-POPP


    Oppa Vilnius Style! Empty Re: Oppa Vilnius Style!

    Rašyti by Boicefan~ Tr. 29 08 2012, 09:58

    nice~ gaila kad Vilnius yra far far away from me :D

    Sponsored content


    Oppa Vilnius Style! Empty Re: Oppa Vilnius Style!

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Kv. 16 05 2024, 16:55