Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5 posters

    Super Junior - Sexy, Free & Single

    My-Monkey-Magic
    My-Monkey-Magic
    Vertėja


    Super Junior - Sexy, Free & Single Empty Super Junior - Sexy, Free & Single

    Rašyti by My-Monkey-Magic Tr. 04 07 2012, 11:11


    JaeSu
    JaeSu
    Vertėja


    Super Junior - Sexy, Free & Single Empty Re: Super Junior - Sexy, Free & Single

    Rašyti by JaeSu Tr. 04 07 2012, 17:12

    Na, nepasakyčiau, kad man patiko. Kaip non-ELF, MV buvo nuobodokas, vėl flashy boxes, some eye-cnady and pretty close-ups. Daina... na, visai nieko pasiklausyti karais, bet vėlgi- nieko ypatingo *pasiruošia būti suvalgyta ELF'ų*
    bzoda
    bzoda
    K


    Super Junior - Sexy, Free & Single Empty Re: Super Junior - Sexy, Free & Single

    Rašyti by bzoda Pir. 16 07 2012, 09:01

    ^ aš kaip elf'as nesiruošiu valgyt, nes MV yra būtent toks kokio tikėjausi. Bent daina nebloga.
    Kas labiausiai klipe nervino tai tie garsai, spec efektai
    monikele
    monikele
    ?


    Super Junior - Sexy, Free & Single Empty Re: Super Junior - Sexy, Free & Single

    Rašyti by monikele Antr. 17 07 2012, 13:09

    pagalvojus kam stenktis su tuo mv jei viestiek jy perziures 30-40mil zmoniu Super Junior - Sexy, Free & Single 93188 xD
    Boicefan~
    Boicefan~
    K-POPP


    Super Junior - Sexy, Free & Single Empty Re: Super Junior - Sexy, Free & Single

    Rašyti by Boicefan~ Antr. 17 07 2012, 19:36

    kazko ir reikejo tokio tiketis is klipo, nothing really special, bet dainos bent geresnes norejau, nes man tai nepasakyciau kad ispudinga, ta gal viena fraze pagrindine ir isimine bet ir tai tik tam kartui ;/

      Dabar yra Kv. 16 05 2024, 03:49