Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    Pasaulinis video projektas Super Junior

    metaly
    metaly
    Updater'ė


    Pasaulinis video projektas Super Junior Empty Pasaulinis video projektas Super Junior

    Rašyti by metaly Tr. 19 10 2011, 14:01

    *projektas ne mano,tekstas kurtas ne mano, aš tik išverčiau į lietuvių kalbą*

    MAN REIKIA JŪSŲ! ELFs IŠ VISO PASAULIO!


    Žinau, kad yra sukurta begalė video grupei Super Junior, siekiant taip jiems išreikšti meilę. Bet ar pastebėjot, kad dauguma jų sukurta tik vienoje šalyje? Miela matyti tokius video, tačiau... ar galėtume tai sukurti visi kartu? Noriu parodyti Super Junior, jog mes esame vieningi, kad tai nėra tiesiog Europos ELF, Azijos ELF, Amerikos ELF ar Afrikos ELF... Mes esame ŠEIMA! Mes esame ELF! visi KARTU. Ir mes mylime Super Junior, jie taip dėl mūsų stengiasi ir aš noriu jiems parodyti, kokie mes esame dėkingi.
    Ar tu su manimi?

    Taigi štai mano projektas, pakankamai paprastas ir šiek tiek kitoks nei kiti video projektai, bet aš esu įsitikinus, kad mes tai galim... Ir aš esu tikra, kad tai bus nuostabu, nes jūs visi, ELFs, esat nuostabūs. ELFs yra geriausi! <3

    • PROJEKTAS:

    Tai, išties, labai paprasta. Ar žinote Bob Sinclair muzikos klipą "Together"? Ne? Štai nuoroda: https://www.youtube.com/watch?v=BJDUqV_rBrY&list=FL3HZ_uP-HEmsoHBGg7_pPNw&index=11
    Taigi, aš noriu daryti ką nors panašaus, tik su Super Junior daina. Rinkomės dainą kartu su kitais ELF ir nusprendėme, kad "Wonderboy" bus kaip tik.
    Tiksliau tariant, aš noriu, kad su daina "Wonderboy" fone jūs nusifilmuotumėte dainuojant šią dainą, šokant, šypsantis... Tai galite daryti (įrašyti visą dainą) savo kambaryje, lauke, ar kur nors su draugais... tai nėra svarbu. Būkite kūrybingi (..arba ne) ! :D Prašau įrašyti visą dainą, nes taip bus patogiau sukurti galutinį video. Tai nėra didelis darbas, tiesa? Parodykim pasauliui, kad mes vieningi!♥

    Mes jau turime daug žmonių šioje grupėje, todėl manau, kad dabar yra pats laikas patikslinti informaciją apie šį projektą keliomis taisyklėmis, kad sukurtume nuostabų video.

    -> Galite filmuotis grupėje. Daug žmonių manęs to klausė ir dabar atsakau: JŪS GALITE. Jeigu jūsų, ELFs, yra daug vienoje šalyje, tai būtų gražu, jeigu filmuositės grupėje. Jeigu negalite ar nenorite, tai nesirūpinkit tuo. :)

    -> Video turi būti geros kokybės. Neprašau HD video, tiesiog kad galėtume matyti jus ir aplinką pakankamai aiškiai. Jeigu kokybė bus pernelyg bloga, nemanau, ar naudosiu jūsų video. :)

    -> Parodykite ką nors apie savo šalį. Kai filmuojatės, prašau parodyti ką nors, jog matytume, iš kur jūs esate. Tai gali būti vėliava, jūsų šalį atsipindinti aplinka, paminklas ar kokios kitos detalės...nesvarbu kas.

    -> Įrašyti VISĄ dainą. Prašau nusifilmuoti įrašant visą dainą. Taip man bus žymiai lengviau sukurti video.
    Manau, galbūt finaliniame video galėtumėt pasirodyti daugiau nei kartą.... Bet mūsų bus daug, todėl nežinau. :p

    -> Padainuoti bent kartą. ŽINOMA, jūs galite dainuoti fone ! (aš taip darysiu ^^). Bob Sinclair muzikos klipe "Together" žmonės dainuoja, ir būtent tai yra gražu... Taigi prašau, padainuokite bent kiek ir jūs, neprašau dainuoti visos dainos. ^^

    ~> Galų gale, leiskite savo fantazijai ir vaizduotei atlikti visą kitą! :D

    • EMAIL, į kurį siųsti video: worldproject.superjunior@gmail.com
    --> Siųsdami video, parašykite savo vardą ir šalį. Ačiū <3

    • ATSIŲSTI IKI:
    Gruodžio 31d. 00:00 KST (Korėjos laiku)

    Aš pasitikiu jumis, ELF! Mes galime padaryti jaudinantį, gražų ir unikalų darbą. Prašau, skirkite šiek tiek savo laiko šiam trumpam video... Linkiu jums būti laimingiems ir sveikiems! Gyvenkite ilgą ir nuostabų gyvenimą bei nepamirškite remti Super Junior! FIGHTING! <3


    ***
    Taigi... jeigu norit prisijungti -> https://www.facebook.com/groups/299931910033319/
    Kai priims,pakvieskit savo draugų ELF, jei turit, žinoma... : )

    Tikiuos kas nors dalyvausit iš jūsų ^^
    ir sorry už klaidas, greituoju būdu verčiau XDDD esmę supratot xD
    My-Monkey-Magic
    My-Monkey-Magic
    Vertėja


    Pasaulinis video projektas Super Junior Empty Re: Pasaulinis video projektas Super Junior

    Rašyti by My-Monkey-Magic Tr. 19 10 2011, 14:17

    woah, kaip fainai sugalvota! Na aš nesu ELF, bet turiu draugę, kuri myli SUJU, reiks jai pranešt ir galbūt sukursim kokį video :D nors jau ir taip turim kurt Simon ir Martinai.. xD
    aš galvoju, kad Gedimino bokštas būtų pats tas, su vėliava ir visu Vilniaus vaizdu ^^
    metaly
    metaly
    Updater'ė


    Pasaulinis video projektas Super Junior Empty Re: Pasaulinis video projektas Super Junior

    Rašyti by metaly Tr. 19 10 2011, 14:40

    My-Monkey-Magic rašo:woah, kaip fainai sugalvota! Na aš nesu ELF, bet turiu draugę, kuri myli SUJU, reiks jai pranešt ir galbūt sukursim kokį video :D nors jau ir taip turim kurt Simon ir Martinai.. xD
    aš galvoju, kad Gedimino bokštas būtų pats tas, su vėliava ir visu Vilniaus vaizdu ^^

    oo tiksliai fainai būtų! xD nu aš kai ne vilniuj gyvenu tai ne tokios galimybės xD turbūt su drauge irgi filmuosiuos, tai šiaip gal tik su lietuvos vėliava, ir užteks.. xD
    My-Monkey-Magic
    My-Monkey-Magic
    Vertėja


    Pasaulinis video projektas Super Junior Empty Re: Pasaulinis video projektas Super Junior

    Rašyti by My-Monkey-Magic Tr. 19 10 2011, 14:45

    tai jo, svarbu bent kažkas :DD
    Yoanhee
    Yoanhee
    ?


    Pasaulinis video projektas Super Junior Empty Re: Pasaulinis video projektas Super Junior

    Rašyti by Yoanhee Sk. 06 11 2011, 16:46

    Būtų fainai jei daugiau nei pora vienu metu nusifilmuotu, nors kokia grupelė kuri belekaip taškos, dainuoja, linksminas ir pan. :DD
    metaly
    metaly
    Updater'ė


    Pasaulinis video projektas Super Junior Empty Re: Pasaulinis video projektas Super Junior

    Rašyti by metaly Pir. 07 11 2011, 15:38

    nu kažin kur čia surinkt kruvelę ELFs būtų galima XD nors gaaaal.. xD
    Yoanhee
    Yoanhee
    ?


    Pasaulinis video projektas Super Junior Empty Re: Pasaulinis video projektas Super Junior

    Rašyti by Yoanhee Pir. 07 11 2011, 18:17

    Kur jūs gyvenat? Kad nors bent daugumai būtu arčiau.

    Dar mėlynų balionų ir lietuvos vėliavos reikėtų. :D
    Yoanhee
    Yoanhee
    ?


    Pasaulinis video projektas Super Junior Empty Re: Pasaulinis video projektas Super Junior

    Rašyti by Yoanhee Pir. 07 11 2011, 18:20

    Dar vienas pasiūlimas būtų prie jūros. Bet manau, kad daugumai toks variantas nelabai tiktu, nes per toli.
    My-Monkey-Magic
    My-Monkey-Magic
    Vertėja


    Pasaulinis video projektas Super Junior Empty Re: Pasaulinis video projektas Super Junior

    Rašyti by My-Monkey-Magic Pir. 07 11 2011, 18:26

    Na, aš tai nelabai kur galėčiau nuvykt.. o ypač prie jūros xD
    Bet jei jūs atvarot į Vilnių, I'm in xDD kokia aš savanaudė.. :DDD
    metaly
    metaly
    Updater'ė


    Pasaulinis video projektas Super Junior Empty Re: Pasaulinis video projektas Super Junior

    Rašyti by metaly Antr. 08 11 2011, 12:56

    no chance for me, nei prie jūros, nei į Vilnių. Kas prie jūros gyvenat, būtų tikrai gražu xD
    Yoanhee
    Yoanhee
    ?


    Pasaulinis video projektas Super Junior Empty Re: Pasaulinis video projektas Super Junior

    Rašyti by Yoanhee Antr. 08 11 2011, 13:29

    Man ir į Vilnių neįmanoma, O šeip pati tik 20km~ (tiksliai nežinau kiek) gyvenu, bet norėtus daugiau. Aww gaila, kad neišeis.

    Sponsored content


    Pasaulinis video projektas Super Junior Empty Re: Pasaulinis video projektas Super Junior

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Sk. 19 05 2024, 14:55