Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    Super Junior - SUPERMAN

    Marius
    Marius
    DJ


    Super Junior - SUPERMAN Empty Super Junior - SUPERMAN

    Rašyti by Marius Pen. 02 09 2011, 16:32

    Boicefan~
    Boicefan~
    K-POPP


    Super Junior - SUPERMAN Empty Re: Super Junior - SUPERMAN

    Rašyti by Boicefan~ Pen. 02 09 2011, 17:49

    man patiko, skaiciau siaip komentaruose kazkur kad nepatiko kaikuriem nes cia tik sudeti video ir pan, bet man kaip tik tokie video awesome :)
    metaly
    metaly
    Updater'ė


    Super Junior - SUPERMAN Empty Re: Super Junior - SUPERMAN

    Rašyti by metaly Št. 03 09 2011, 16:18

    man nepatiko tik dėl to, nes būtent šitai dainai sukūrė tokį MV. čia tokia.. stipri daina, turi (bent jau man) superinę choreografiją (priedainio dalis especially).. ir... klipas toks.. nieko ypatingo.
    Geriau būtų padarę tokį MV kokiai dainai kaip "Memories" ar panašiai, lyriškesnei kokiai, o "Superman" tikėjaus ko nors geresnio.
    nors šiaip daina tai viena mėgstamiausių iš viso albumo. šiuo metu gal netgi labiau patinka nei "Mr. Simple"
    Boicefan~
    Boicefan~
    K-POPP


    Super Junior - SUPERMAN Empty Re: Super Junior - SUPERMAN

    Rašyti by Boicefan~ Št. 03 09 2011, 17:52

    aha daina tai mano irgi viena megstamiausiu, na siaip jo, gal tu ir teisi, tokiai dainai galejo gal ka ir geresnio sugalvot :) bet siaip kiek maciau lyrics tai ten apie elfus kazka dainuoja ir pan tai is kitos puses gal ir atitinka klipas :D na kaip jau yra taip:)
    metaly
    metaly
    Updater'ė


    Super Junior - SUPERMAN Empty Re: Super Junior - SUPERMAN

    Rašyti by metaly Sk. 04 09 2011, 19:33

    Boicefan~ rašo:aha daina tai mano irgi viena megstamiausiu, na siaip jo, gal tu ir teisi, tokiai dainai galejo gal ka ir geresnio sugalvot :) bet siaip kiek maciau lyrics tai ten apie elfus kazka dainuoja ir pan tai is kitos puses gal ir atitinka klipas :D na kaip jau yra taip:)

    jo jo, nebent prie lyricsų toks klipas labai tinka, ten ir apie ELF ir apie juos pačius dainuoja, kokie jie SUPER ir stuff xD
    šiaip ir lyricsai patys geriausi, ne tik daina xD

    Sponsored content


    Super Junior - SUPERMAN Empty Re: Super Junior - SUPERMAN

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Pir. 20 05 2024, 03:48