Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+2
Boicefan~
Rami
6 posters

    Nauja merginų grupė Chocolat pasirinko 2NE1 kaip savo idealus

    Rami
    Rami
    Projektų vadovė


    Nauja merginų grupė Chocolat pasirinko 2NE1 kaip savo idealus Empty Nauja merginų grupė Chocolat pasirinko 2NE1 kaip savo idealus

    Rašyti by Rami Tr. 10 08 2011, 12:35

    Nauja merginų grupė Chocolat pasirinko 2NE1 kaip savo idealus 20110803_chocolat_21

    Per Osen interviu su grupe Chocolat, narės atskleidė:
    "Mes norime būti tokia grupė kaip 2NE1."

    Chocolat, i kurių sudėtį įeina trys maišytų rasių merginos, treniravosi pastaruosius du su puse metų.

    Lyderė, Soa, pradėjo: "2NE1 merginų asmenybės yra labai skirtingos ir jos paieka labai gilų įspūdį. Mūsų asmenybės taip pat skirtingos, taigi mes norime būti tokios pat šarmingos kaip ir 2NE1."

    Kai buvo paklausta kokių tipų asmenybes narės turi, ji atsakė:
    "Pirmiausia, aš kaip lyderė esu lyg vyresnioji sesuo, kuri visomis rūpinasi.
    Jae Yoon, kuri yra pagrindinis vokalas, lengvai bendraujanti ir charizmatiška asmenybė.
    Juliane turi seksualų kūną, kadangi ji buvo komandų palaikymo šokėja ir užsiiminėjo kitu sportu Amerikoje, ji daug dėmesio skiria pratimams.
    Melanie, kuri turi artistiškų sugebėjimų, gerai mėgdžioja Park Bom ir IU balsus, taip pat ji yra grupės siela.
    Tia yra pilna aegyo (mielumo). Tai linksma, nes ji visada daro aegyo mums."


    Kad užtikrintų Soa žodžius, Tia davė tris savo aegyo pavyzdžius sakydama: "Unnie, apkabink mane!", "Unnie, aš alkana!" ir "Unnie, aš tavęs pasiilgau!"

    Chocolat debiutuos su savo pirmu albumu "Syndrome", šio mėnesio 17 dieną.


    Paskutinį kartą redagavo Rami, Pen. 12 08 2011, 17:16. Redaguota 1 kartą
    Boicefan~
    Boicefan~
    K-POPP


    Nauja merginų grupė Chocolat pasirinko 2NE1 kaip savo idealus Empty Re: Nauja merginų grupė Chocolat pasirinko 2NE1 kaip savo idealus

    Rašyti by Boicefan~ Tr. 10 08 2011, 13:01

    man kadangi asmeniskai 2ne1 ne prie sirdies, tai tikiuosi jos tokios kaip jos nebus xDD
    bet kad nori atskleisi kiekviena savo asmenybę tai gerai, sekmės joms! ^^
    Rami
    Rami
    Projektų vadovė


    Nauja merginų grupė Chocolat pasirinko 2NE1 kaip savo idealus Empty Re: Nauja merginų grupė Chocolat pasirinko 2NE1 kaip savo idealus

    Rašyti by Rami Tr. 10 08 2011, 13:30

    na jau nemažai merginų grupių sakė, jog bus kaip jos, kai kurios net sakėsi galinčios pralenkti 2NE1, bet yra kaip yra, hehe
    žiūrėsim ką Chocolat parodys : )
    My-Monkey-Magic
    My-Monkey-Magic
    Vertėja


    Nauja merginų grupė Chocolat pasirinko 2NE1 kaip savo idealus Empty Re: Nauja merginų grupė Chocolat pasirinko 2NE1 kaip savo idealus

    Rašyti by My-Monkey-Magic Kv. 11 08 2011, 16:17

    Hm, mane tai iškart nuvylė, kai viena jų pasakė, kad jos nori būt kaip 2NE1.. Ne dėl to ,kad man nepatiktų 2ne1 (man jos netgi labai patinka) ,bet dėl to ,kad jos bando lygintis su jomis.. Tiesiog pristatyt savo grupę galėjo kitaip, geriau jau sakytų ,kad stengsis ir išsiskirs iš kitų grupių ir tada apie savo grupės nares būtų papasakojusios ar kažką panašaus.
    Labai daug iš jų nesitikiu, nors ką gali žinot, gal aš per greit nurašau jas xD laukiu jų debiuto :>
    čia jos gerai visai atrodo :DD raudonplaukė ir blondinė man jau patinka xD
    Spoiler:
    Consectetur
    Consectetur
    ?


    Nauja merginų grupė Chocolat pasirinko 2NE1 kaip savo idealus Empty Re: Nauja merginų grupė Chocolat pasirinko 2NE1 kaip savo idealus

    Rašyti by Consectetur Pen. 12 08 2011, 11:25

    "Nauja merginų grapė(?) Chocolat pasirinko 2NE1 kaip savo idealus"

    Prieš publikuojant reikėtu atidžiai peržiūrėti ką rašai Nauja merginų grupė Chocolat pasirinko 2NE1 kaip savo idealus 48570
    Rami
    Rami
    Projektų vadovė


    Nauja merginų grupė Chocolat pasirinko 2NE1 kaip savo idealus Empty Re: Nauja merginų grupė Chocolat pasirinko 2NE1 kaip savo idealus

    Rašyti by Rami Pen. 12 08 2011, 17:18

    Consectetur, sorry my bad Nauja merginų grupė Chocolat pasirinko 2NE1 kaip savo idealus 111512
    Lion1R
    Lion1R
    ?


    Nauja merginų grupė Chocolat pasirinko 2NE1 kaip savo idealus Empty Re: Nauja merginų grupė Chocolat pasirinko 2NE1 kaip savo idealus

    Rašyti by Lion1R Tr. 24 08 2011, 14:40

    as manau kad jos tikrai nebus kaip 2ne1, jau vien is aprangos ir pavadinimo matosi. Taip saldu viskas.... 2ne1 tokios nera, niekada nesu maciusi kad jos rengtusi vienodai. Nu nezinau, gal manau klaidingai. Pamatysim :D
    Boicefan~
    Boicefan~
    K-POPP


    Nauja merginų grupė Chocolat pasirinko 2NE1 kaip savo idealus Empty Re: Nauja merginų grupė Chocolat pasirinko 2NE1 kaip savo idealus

    Rašyti by Boicefan~ Tr. 24 08 2011, 15:30

    nelabai patiko man ju debiutas, kazkaip matosi kad daugiausia koncentruojasi ant tos Tia o.o
    Agnie
    Agnie
    K-POPPE


    Nauja merginų grupė Chocolat pasirinko 2NE1 kaip savo idealus Empty Re: Nauja merginų grupė Chocolat pasirinko 2NE1 kaip savo idealus

    Rašyti by Agnie Kv. 01 09 2011, 05:06

    Gaila, nuvylė smarkiai.... Vilties jos pilnos, bet deja veiksmai tai priešingi....
    Lion1R
    Lion1R
    ?


    Nauja merginų grupė Chocolat pasirinko 2NE1 kaip savo idealus Empty Re: Nauja merginų grupė Chocolat pasirinko 2NE1 kaip savo idealus

    Rašyti by Lion1R Kv. 01 09 2011, 17:01

    Agnie, visiškai tau pritariu

    Sponsored content


    Nauja merginų grupė Chocolat pasirinko 2NE1 kaip savo idealus Empty Re: Nauja merginų grupė Chocolat pasirinko 2NE1 kaip savo idealus

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Sk. 19 05 2024, 14:55