Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    peticija dėl Shinee konco Europoje

    kuro112
    kuro112
    K-PO


    peticija dėl Shinee konco Europoje Empty peticija dėl Shinee konco Europoje

    Rašyti by kuro112 Sk. 08 05 2011, 14:23

    Taigi nežinau ar čia pataikiau bet Lenkai sukūrė peticija
    http://www.petitionbuzz.com/petitions/shineeineurope

    SHINee Europoje!
    Kpop Europoje vis dar gyvuoje ir paskutiniai įvykiai tai įrodė. Europos fanai yra ne ką blogesni nei Azijos. Mes tai pat mylime savo dievaičius, norime džiaugtis jų pasirodymais ir palaikyti jų karjera. Mes turime kovoti dėl Korėjiečių muzikos kompanijų dėmesio, kad turėtume galimybe patekti į koncertus ir panašius renginius. Lenkijoje yra kompanija The Prestige Promotion kuri reklamuoja naujus užsienio artistus Europos muzikos rinkoje. Šita kompanija yra susidomėjusi derybomis su SM Entertainment dėl Shinee koncerto Europoje. Tačiau mes turime surinkti minimum 6000 parašų. Šitas renginys gali įvykti Lenkijoj arba Vokietijoj, Eurpos centre, kad visi Europos fanai turėtų šansą atvykti.
    Mi~Mi ^^*
    Mi~Mi ^^*
    K


    peticija dėl Shinee konco Europoje Empty Re: peticija dėl Shinee konco Europoje

    Rašyti by Mi~Mi ^^* Antr. 10 05 2011, 10:38

    Lenkijoje būtų geriau, nes arčiau Lietuvos peticija dėl Shinee konco Europoje 5796
    Elea
    Elea
    ?


    peticija dėl Shinee konco Europoje Empty Re: peticija dėl Shinee konco Europoje

    Rašyti by Elea Antr. 10 05 2011, 17:48

    Wow peticija dėl Shinee konco Europoje 5796 Shinee...Europoje peticija dėl Shinee konco Europoje 253328
    Butu labai gerai jeigu vyktu Lenkijoi tada galiu beveik garantuoti (90 proc.) kad vykciau, bet jeigu vyktu Vokietijoi...tik 30proc. kad dalyvauciau .
    peticija dėl Shinee konco Europoje 285376 Tikiuosi kad vyks Lenkijoi ...
    Mi~Mi ^^*
    Mi~Mi ^^*
    K


    peticija dėl Shinee konco Europoje Empty Re: peticija dėl Shinee konco Europoje

    Rašyti by Mi~Mi ^^* Antr. 10 05 2011, 17:49

    Aš ir tikiuosi ^^
    kuro112
    kuro112
    K-PO


    peticija dėl Shinee konco Europoje Empty Re: peticija dėl Shinee konco Europoje

    Rašyti by kuro112 Antr. 10 05 2011, 18:37

    lol o man jokio skirtumo kur xD
    jei su manim nebus pilnamecio tai sansu nera vykti xD
    o siaip jei rimtai tai noreciau kad vokietijoj butu, tada vienu suviu du zuikius nusauciau xD
    nuvaryciau i Shinee konca ir aplankyciau vokietija...
    Vokietijoj keliai geresni nei Lenkijoj...Kai vaziuoju per lenkija man nuolat pasidaro bloga, visur kitur-ok xD
    Mi~Mi ^^*
    Mi~Mi ^^*
    K


    peticija dėl Shinee konco Europoje Empty Re: peticija dėl Shinee konco Europoje

    Rašyti by Mi~Mi ^^* Tr. 11 05 2011, 11:15

    Nu jo, gerai ir Vokietijoj, nes ten gyvena mano teta, o ji labai megsta visokius įdomius ir neįprastus(Lietuviams) koncertus :DD
    Elea
    Elea
    ?


    peticija dėl Shinee konco Europoje Empty Re: peticija dėl Shinee konco Europoje

    Rašyti by Elea Tr. 11 05 2011, 16:31

    To kuro112: man atrodo kad tu pamirsai viena dalyka norint nuvaziuoti i Vokietyje reikia vaziuoti per Lenkija peticija dėl Shinee konco Europoje 69162 ir patikek kai vaziuoji autiku per visa Lenkija i Vokietyje antra karta noras i vaziuot y Vokietyje atsoka peticija dėl Shinee konco Europoje 948134 Jeigu keliauti lektuvu arba traukiniu tai balsuociau uz Vokietyje (geri metro tinklai xDD tvarkynga ir grazu (ypac Bavarijoi) nu tik reikia pries ten vaziuojant nusiteikti kad Vokietyjoi pilna kitatauciu (pvz: Berlyne daugiau turku negu Vokieciu).Taip duociau 7 is 10 balu peticija dėl Shinee konco Europoje 5796
    P.S.Man atrodo kad koncertas tenai vyktu daug sklandziau ir sekmingiau negu Lenkijoi peticija dėl Shinee konco Europoje 405786 bet vistiek tikiuosi kad vyks Lenkijoi :)
    kuro112
    kuro112
    K-PO


    peticija dėl Shinee konco Europoje Empty Re: peticija dėl Shinee konco Europoje

    Rašyti by kuro112 Tr. 11 05 2011, 17:20

    Elea rašo:To kuro112: man atrodo kad tu pamirsai viena dalyka norint nuvaziuoti i Vokietyje reikia vaziuoti per Lenkija peticija dėl Shinee konco Europoje 69162 ir patikek kai vaziuoji autiku per visa Lenkija i Vokietyje antra karta noras i vaziuot y Vokietyje atsoka peticija dėl Shinee konco Europoje 948134 Jeigu keliauti lektuvu arba traukiniu tai balsuociau uz Vokietyje (geri metro tinklai xDD tvarkynga ir grazu (ypac Bavarijoi) nu tik reikia pries ten vaziuojant nusiteikti kad Vokietyjoi pilna kitatauciu (pvz: Berlyne daugiau turku negu Vokieciu).Taip duociau 7 is 10 balu peticija dėl Shinee konco Europoje 5796
    P.S.Man atrodo kad koncertas tenai vyktu daug sklandziau ir sekmingiau negu Lenkijoi peticija dėl Shinee konco Europoje 405786 bet vistiek tikiuosi kad vyks Lenkijoi :)
    na man Vokietija arciau
    as anglijau gyvenu..xD

    Sponsored content


    peticija dėl Shinee konco Europoje Empty Re: peticija dėl Shinee konco Europoje

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Sk. 19 05 2024, 13:54