Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Kompanijos numoja į atlikėjų teises ir poreikius

    Poll

    Kaip manote ar kompanijos pradeda atsižvelgti į sąlygas? Kuri kompanija jums priimtiniausia pagal sąlygas, muzika?

    [ 3 ]
    Kompanijos numoja į atlikėjų teises ir poreikius Bar_left27%Kompanijos numoja į atlikėjų teises ir poreikius Bar_right [27%] 
    [ 0 ]
    Kompanijos numoja į atlikėjų teises ir poreikius Bar_left0%Kompanijos numoja į atlikėjų teises ir poreikius Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    Kompanijos numoja į atlikėjų teises ir poreikius Bar_left0%Kompanijos numoja į atlikėjų teises ir poreikius Bar_right [0%] 
    [ 1 ]
    Kompanijos numoja į atlikėjų teises ir poreikius Bar_left9%Kompanijos numoja į atlikėjų teises ir poreikius Bar_right [9%] 
    [ 3 ]
    Kompanijos numoja į atlikėjų teises ir poreikius Bar_left27%Kompanijos numoja į atlikėjų teises ir poreikius Bar_right [27%] 
    [ 1 ]
    Kompanijos numoja į atlikėjų teises ir poreikius Bar_left9%Kompanijos numoja į atlikėjų teises ir poreikius Bar_right [9%] 
    [ 1 ]
    Kompanijos numoja į atlikėjų teises ir poreikius Bar_left9%Kompanijos numoja į atlikėjų teises ir poreikius Bar_right [9%] 
    [ 1 ]
    Kompanijos numoja į atlikėjų teises ir poreikius Bar_left9%Kompanijos numoja į atlikėjų teises ir poreikius Bar_right [9%] 
    [ 0 ]
    Kompanijos numoja į atlikėjų teises ir poreikius Bar_left0%Kompanijos numoja į atlikėjų teises ir poreikius Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    Kompanijos numoja į atlikėjų teises ir poreikius Bar_left0%Kompanijos numoja į atlikėjų teises ir poreikius Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    Kompanijos numoja į atlikėjų teises ir poreikius Bar_left0%Kompanijos numoja į atlikėjų teises ir poreikius Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    Kompanijos numoja į atlikėjų teises ir poreikius Bar_left0%Kompanijos numoja į atlikėjų teises ir poreikius Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    Kompanijos numoja į atlikėjų teises ir poreikius Bar_left0%Kompanijos numoja į atlikėjų teises ir poreikius Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    Kompanijos numoja į atlikėjų teises ir poreikius Bar_left0%Kompanijos numoja į atlikėjų teises ir poreikius Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    Kompanijos numoja į atlikėjų teises ir poreikius Bar_left0%Kompanijos numoja į atlikėjų teises ir poreikius Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    Kompanijos numoja į atlikėjų teises ir poreikius Bar_left0%Kompanijos numoja į atlikėjų teises ir poreikius Bar_right [0%] 
    [ 1 ]
    Kompanijos numoja į atlikėjų teises ir poreikius Bar_left9%Kompanijos numoja į atlikėjų teises ir poreikius Bar_right [9%] 

    Iš viso balsų: 11
    Agnie
    Agnie
    K-POPPE


    Kompanijos numoja į atlikėjų teises ir poreikius Empty Kompanijos numoja į atlikėjų teises ir poreikius

    Rašyti by Agnie Pir. 27 12 2010, 19:15

    Radau ir sugalvojau išverst, kas dar neskaitė, gal ras ko nežinojo.
    Apklausoje galite pasirinkti kelis varijantus. Skliaustuose grupų pavyzdžiai


    Prieš dvidešimt septynerius metus korėjos jaunimas norėjo tapti mokslininkais, mokytojais, teisėjais, daktarais ir artistais (23.3%). Dabar 41.6% vaikų nori tapti dainininkais . Taip pat 8.5% nori tapti aktoriais , o kita pusė 50% atlikėjais. O tik vos daugiau nei 1% mokslininkais.

    Dabar, atlikėjų gamyklos kaip SM, JYP, YG, ir DSP Entertainment dominuoja muzikos rinkoje, vedamos minias suktis “žvaigždžių akademijose” , paliekant trainee viltis, kad jie kadanors debiutuos jeigu iš vis debiutuos. Dauguma praktikantų treniruojasi apie keturis- penkis metus ir tada išeina į sceną.
    Tuo metu kompanija gali versti imtis dietų, lydint reguliariam svorio patikrinimui, taip pat , gyventi su kitais kolegomis ir lieti prakaitą po 10 valandų į dieną. Mokyklinio amžiaus praktikantai dirba atostogų metu, gauna valandą poilsio po pietų, o grįžę iš mokyklos vėl turi treniruotis. Daugumai tenka praleisti pamokas.

    [ iškirpta ]

    Park, Beast vadybininkas iš Cube Entertainment, paaiškino, “Kai būsimas trainee pasirašo sutartį su mumis jis sutinka visiškai paklusti taisyklėms ir taip pat sutinka su sąlyga, jog mes negalime garantuoti, kad jis/ji kadanors debiutuos.”

    Park Bom (Bom), Sandara Park (Dara) ir kitos 2NE1 narės negali turėti vaikinų. Tai nieko nereiškia Minzy , bet Bom ir Dara jau perkopusios 20...
    After School narės anksčiau negalėjo turėti mobilių telefonų. Ironoška Uee (Ms. “Honey Thighs“) dalyvavo telefonų reklamoje. Kai šis ironiškas faktas pasklido viešai, jų vadybininkai sutiko leisti joms įsigyti telefonus.

    “Žiauriausia dalis yra kai tenka miegoti tik po penkias valandas miego” taip pasisakė 16-metė mokyklinukė. Jaučiuosi lyg pragare, kai tenka rytais keltis.”(I’ve been there :D)

    Kahi vyriausia iš After School kartą užmigo transliuojant nacionalinei televizijai. Ji ne vienintelė kuriai tenka vos minutės miego.

    Kahi atskleidė, “UEE gauna tik 1-2 valandas miego kasdien, jos miegą suėda dramos filmavimas, o vėliau After School veikla ir šokių treniruotės. Dėl to ji užmiega tik grįžusi namo.”

    Užmygimas tiesiai prieš kamerą nėra taip nemalonu kaip snaudimas tuolete.

    T-ara narė tęsė “Kai ji miegojo tuolete mes nežinojome kur ji. Taigi mes ieškojom mūsų lyderės po visą pastatą. Vėliau mums personalas pranešė, kad ji užmigo tuoleto kabinoje”

    Eunjung atsakė, “Atvirai, aš užmigau nes buvau nežmoniškai pavargus. Kabina buvo tokia patogi, neužuodžiau net kvapų.”

    Iš tiesų šios sutartys be senaties termino sukėlė daugybę skandalų kai kurioms kompanijoms. Praeitais metais, aktorė Jang Ja-yeon nusižudė po to kai jos vadybininkas tariamai vertė ją būti palyda VIP’ams, tai privedė prie to kad praeitų metų liepą Fair Trade Commission išsiaiškino, jog dauguma kompanijų palaiko nesąžiningus kontraktus. Tokie kontraktai riboja atlikėjo privatumą ir teisę keisti kompanijas.
    Pasak gandų gando, kad Park Jae-beom bubo pašalintas iš 2PM dėl jo “vergiško kontrakto” atskleidimo draugui. JYP Entertainment pagaliau atsikratė žiaurių sąlygų ik po 2009, lapkričio skandalų, kurie plačiai pasklido viešumoje.

    Vienas iš kompanijos asmenų sakė ,“Priežastis kodėl atlikėjais kartais yra baudžiami ir aprėkiami tai todėl, kad jie sukasi labai konkurencingoje industrijoje ir jie privalo pasiekti šlovę.”

    Jie gali būti baudžiami kaip vaikai net jeigu jie sėkmingai debiutuoja. Štai, tokiu būdu kaip Park Jin-young pasielgė su 2PM nariais, ne taip jau ir senai, priversdamas juos klupėti iškeltomis rankomis.

    Kompanijos numoja į atlikėjų teises ir poreikius 10csnt3
    (na čia netiesa, pats JYP įdėjo šią ft į savo twitter, bet taip, Korėjoje taip vaikai baudžiami)



    Ekspertai sako kad sunku matyti asmenis augančius tokiois sąlygomis. Ji Jung-soon iš Bright Youth Centro sako, “Jaunimas nori tapti žvaigždėmis nepaisant bausmių ir žeminimų. Taigi jimes tampant garsiais jie jau yra valdomi, o jie patys kenčia nuo mažos pagarbos sau.”

    Rodos, vadybininkų galios siekia kiekvieną jų privataus ar viešo gyvenimo aspektą:

    “Kiekvieną kart kai mes įrašinėjame dainas , mūsų bosas Park Jin Young pabrėžia kad mes turime dainuoti labai jausmingai. Trainee laikais jis pastebėjo specifinius jausmus kiekviename mūsų ir man jis tarė ‘Taecyeon, tu privalai rodyti pyktį. Tu privalai rodyti pyktį, kad ir kas būtų.’”

    Tau parenka emociją??? O jeigu aš nenoriu būti piktas? Jeigu aš noriu būti išsigandęs? Ar liūdnas? ….
    Čia visai kaip scena iš filmo Reservoir Dogs:

    A: Štai tavo vardai. … ir Mr. Pink.

    B: Kodėl aš Mr. Pink? … kodėl mes negalim pasirinkti savų spalvų?

    A: Jokiu būdu. … Aš išrenku. Tu Mr. Pink. Būk dėkingas, tu ne Mr. Yellow.

    B: Mr. Pink skamba kaip Mr. P***y. O kaip dėl Mr. Purple?



    Jie negali kontroliuoti, tarkim, dainų žodžių. Seo-hyun iš Girls Generation jautėsi taip nemaloniai dainuodama Oh! jog ji tik su didelėmis pastangomis studijoje įrašė įrašą:

    “Dalis kur žodžiai eina eilute ‘Oppa I love you’ buvo tikrai sudėtinga dainuoti … Nesvarbu kiek praktikavausi kai tik ateidavo laikas dainuoti aš negalėjau!

    Atsidususi Seohyun tarė, “Žodžiai buvo per daug nepatogūs todėl negalėjau dainuoti iš vis.”

    Atlikėjai taip pat neturi galios į tai ką jie rengiasi …turbūt pastebėjot , kad kai kada sceniniai drabužiai siaubingi, arba neatitinka amžiaus standartų ar kūno proporcijų.

    T-ara narės HyoMin ir EunJung dalyvavo SBS Strong Heart filmavime ir atskleidė , “Kai mes pirmą kart gavome gyvūnų kostiumus mes jautėmės labai nepatogiai ir nežinojome ką daryti.”

    T-ara sekė gyvūnų tema ‘Bo Peep Bo Peep’ laikais. Jos pridūrė, “Tai kai kas ką turime paaiškinti. Yra daugybė žmonių kurie mano jog mūsų stilistai yra anti. Tiesa ta kad mūsų koordinatorės nedaro nieko bloga. Visi tie kostiumai tai mūsų viršininko idėjos.”

    … arba šokiai kuriuos jie atlieka …

    Ga-In taip pat pasidalino savo jausmais apie lengvabūdišką klubų lingavimą “Abracadabra” klipe. Ji prisipažino, kad kai pirmą kartą pamatė šokį ji buvo šokiruota apie tai koks nešvankus ir erotiškas buvo šokis.

    … arba kas veda grupę …

    Jo Kwon tęsė,

    Po to kai “This Song” buvo išleista, JYP nusprendė, kad aš būsiu 2AM marketingo lyderis.

    … arba kokios dainos taps singlais …

    Lee Hyori nusprendė kad ‘U-Go-Girl’ bus pagrindinė albumo daina, bet kompanijos viršus norėjo ‘Mister Big’ būti pagrindine Lee Hyori trečiojo albumo daina.


    … arba galia žodžiams ir muzikai …

    Viskas apie Wonder Girls, nuo žodžių iki muzikos, kostiumų ir choreografijos yra kontroliuojama JYP magiškų rankų.

    … ar netgi muzikos stilius.

    Iš pradžių mes [Brown Eyed Girls] gyvavome kaip R&B, hip hop ir ballad grupė. Dabar, mes jaučiame lyg elektroninė muzika būtų mūsų prigimtis.

    Video žemiau ,tai Wonder Girls interviu. Kai Yoobin paklausė kokia jos mėgstamiausia grupė ji atsakė Muse, irk ad jai patinka rokas.



    Galiausiai, istorija kuri turėtų priversti susimąstyti tėvus kurie siunčia savo vaikus kompanijoms.

    Taeyeon aiškina, “Kai dar buvau trainee, gavau praleistą skambutį iš nežinomo numerio. Galvojau kad tai tik išdaiga, taigi ignoravau. Vėliau, gavau tekstinę žinutę “Aš __ oppa.” Jis nenustojo siųsti žinučių, taigi aš nusprendžiau išsiaiškinti kas jis. Paskambinau iš kompanijos telefonų, ir jis buvo tas kuom dėjos esąs.”

    Pasak Taeyeon, jis žymus asmuo, kurį visi lengvai atpažintų iš jo vardo. Nors, ji niekada nėra jo mačiusi akis į akį.

    Ji tęsė,

    “Jis teigė kad rado jos numerį ir klausė ar nieko tokio kad jis nori su ja bendrauti. Žinoma, nes jis visada buvo sunbae (vyresnis su patirtimi) daug vyresnis už mane.

    Nepaisant to jog jis buvo mano sunbae o amžiaus skirtumas labai didelis jis siuntė žinutes tokias kaip, ‘Susitikime kadanors’ ir ‘Aš nupirksiu tau ledų,’ kaip koks vaikų grobėjas….

    Kas buvo liūdniausia, jis man skambindavo vidury nakties, kai būdavo girtas. Sakė kad žino daug apie mano privatų gyvenimą ir kalbėjo su žmonėmis iš mano aplinkos. Šito klausant aš labai supykau. Tada aš jo paklausiau.“Kodėl tu šitaip elgiesi? Nėra daugiau prasmės bendrauti” ir padėjau ragelį. Po kelių savaičių jis atsakė žinute, “Jeigu nori tęsti savo gyvenimą tampant žvaigžde ar tu tikrai mani, kad gali taip paprastai nutraukti ryšius?”


    Taeyeon išpažintis šokiravo žiūrovus, įskaitant kitą SNSD narę Seohyun kuri prisipažino, kad tai pirmas kartas kai ji tai girdi.

    Užbaigusi savo istoriją Taeyeon prisipažino kad šis išbandymas buvo labai šokiruojantis ir ji tikisi kad paslaptingas vyras daugiau nebandys įvaryti tokios traumuojančios patirties ateityje kitoms hoobae (jaunesni praktikantai neturintys patirties).
    sweetheart
    sweetheart
    K


    Kompanijos numoja į atlikėjų teises ir poreikius Empty Re: Kompanijos numoja į atlikėjų teises ir poreikius

    Rašyti by sweetheart Antr. 28 12 2010, 08:06

    siaubas Kompanijos numoja į atlikėjų teises ir poreikius 285376 kaip jie ziauriai elegesi,tikri zverys Kompanijos numoja į atlikėjų teises ir poreikius 648299 su zvaigzdemis elgesi kaip su kankiniais Kompanijos numoja į atlikėjų teises ir poreikius 385352 gaila man ju,ir as dar noriu but kaip jie grazus,populiarus dainininkai.Jai as ten buciau as tiems prodiuseriams gerai uzvosciau,kad susiprastu kad zvaigzdes gali ir turi tureti poreikius,ir ju turi buti isklausoma Kompanijos numoja į atlikėjų teises ir poreikius 405786

      Dabar yra Sk. 19 05 2024, 23:56