Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+3
sweetheart
Rami
SpaceWannabe
7 posters

    SM nori, kad Hankyung grįžtų

    SpaceWannabe
    SpaceWannabe
    K


    SM nori, kad Hankyung grįžtų Empty SM nori, kad Hankyung grįžtų

    Rašyti by SpaceWannabe Št. 20 11 2010, 17:01

    SM nori, kad Hankyung grįžtų GtZF3

    Kai dėl kiniškos reklamos, kurioje filmavosi Hankyung, iškilo daug diskusijų, SM Entertainment teisininkai pareiškė, kad “Hankyung kontraktas dar turi būti nutrauktas.” Taip pat jie paaiškino, kad jie jį priimtų atgal, jei tik jis norėtų.

    “Gruodžio 21, 2009, Hankyung pabaigė visas reikalingas dokumentacijas, bet galutinis posėdis dar turi įvykti. Ir kol bus priimtas galutinis sprendimas, Hankyung ir SM santykiai bus keblūs.”

    Pernai Hankyung iškėlė bylą SM Entertainment dėl 13 metų kontrakto, buvo sakoma, kad jis ilgės, jei jis pasiims laisvų dienų dėl sveikatos problemų, jis privalo parduoti bent 50,000 kopijų, kad gautų 2% pinigų. Jei jis kaip nors sulaužytų kontraktą, jam reiktų sumokėti trigubai daugiau, negu kainavo kontraktas. Visa muzika, kurią Super Junior dainavo ar parašė žodžius, taip pat priklauso SM Entertainment.

    SM tęsė sakydami, “Hankyung žinojo kontrakto sąlygas kai pasirašė. Jis žinojo apie 13 metų trukmę ir tai truputį nesąžininga, kad jis išėjo ir pareiškė “tai nesąžininga” ir “kontraktas turėtų būti anuliuotas” taip staiga. Dabar jis garsus Kinijoje, bet tai tik dėl to, kad jis išgarsėjo Korėjoje. Jis bandė patekti į SM Entertainment, nes jam patiko Korėja, tiesa? Jis turėjo problemų su savo viza, bet mūsų kompanija jam padėjo pasamdydama vertėją ir mes parodėme nesibaigiantį palaikymą, kad jis taptų dainininku. Nesuprantama kodėl Hankyung dabar mus vadina nesąžiningais. Yra begalė kalbų apie vergiškus kontraktus ir mums atrodo, kad Hankyung su tuo sutinka. Jis dabar daro savo geriausia tik todėl, kad mes juo rūpinomės ir padėjom jam nueiti taip toli. Norėtume, kad jis persigalvotų ir sugrįžtų. Kiti Super Junior nariai ir likę SM (darbuotojai or smth) viską sužinojo tik per naujienas. Tikiuosi, kad tas CF nereiškia tiek, kaip sakoma. Bet kokiu atveju, mes nenorime, kad jis nutrauktų savo kontraktą. Jei jis kada nuspręs sugrįžti, mes jį priimsime išskėstomis rankomis.”

    Šaltinis: Newsdaily + Koreaboo

    Juokingi man tie SM. :D

    Rami
    Rami
    Projektų vadovė


    SM nori, kad Hankyung grįžtų Empty Re: SM nori, kad Hankyung grįžtų

    Rašyti by Rami Št. 20 11 2010, 19:33

    jo, jo~~ nori, kad grįžtų nebent todėl, kad baigia viską apie SM atskleist.. kad dainininkai aria kaip jaučiai, negailėdami sveikatos ir patirdami psichologinį spaudimą. px jiems ant jo, tik bapkių reikia.
    SpaceWannabe
    SpaceWannabe
    K


    SM nori, kad Hankyung grįžtų Empty Re: SM nori, kad Hankyung grįžtų

    Rašyti by SpaceWannabe Št. 20 11 2010, 19:47

    kaip lj kažkas sakė, SM mato, kad nelaimės šitos bylos tai dabar bando emociškai maždaug paveikt visus, kad jie geručiai ir čia kažkoks nesusipratimas, kad Hangeng nepatenkintas. aišku būtų faina jei Hangeng grįžtų, bet užteks ir jei bent susitaikys su SM, vis geriau nei pyktis su jais...
    Rami
    Rami
    Projektų vadovė


    SM nori, kad Hankyung grįžtų Empty Re: SM nori, kad Hankyung grįžtų

    Rašyti by Rami Št. 20 11 2010, 21:57

    pabūsiu blogiukė ir psakaysiu, kad geriau tegu negrįžta, o aš vietoj jo ir taikytis nenorėčiau ;D juk jis db populiarus, laimingas ir nebesikankina, ko jam grįžt?
    SpaceWannabe
    SpaceWannabe
    K


    SM nori, kad Hankyung grįžtų Empty Re: SM nori, kad Hankyung grįžtų

    Rašyti by SpaceWannabe Sk. 21 11 2010, 00:41

    pas Heechullie! :DDDD šiaip jo, jis garsus, laimingas ir etc, tai žinoma nėra ko jam grįžti, bet susitaikymas tai manau visai praverstų, nes tie SM man atrodo ir dabar jau bendraut jiems uždraudę yra, tai žinai, jei susitaikys tai bent jau normaliai dar susisiekti su SuJu galėtų, bent tiek naudos. :D
    sweetheart
    sweetheart
    K


    SM nori, kad Hankyung grįžtų Empty Re: SM nori, kad Hankyung grįžtų

    Rašyti by sweetheart Sk. 21 11 2010, 07:34

    pritariu tau spacewannabe,bent jau tada jie tures susijungima,bent sioki toki rysi.Gal butent Super junior nariai ji itikintu grizi i grupe,nes kibum grizta i grupe,kangin negali nes jis armijoje bus 2metus.Tik nesuprantu,kaip tokia didele kompanija gali sukciauti SM nori, kad Hankyung grįžtų 648299
    SpaceWannabe
    SpaceWannabe
    K


    SM nori, kad Hankyung grįžtų Empty Re: SM nori, kad Hankyung grįžtų

    Rašyti by SpaceWannabe Sk. 21 11 2010, 12:09

    nemanau, kad jie tikintų jį grįžti į grupę, visgi apsisprendė jis jau and all. ir dėl Kibum dar neaišku, tik gandai, kad jis grįžta. o SM, tai nelabai yra ko nesuprant. DBSK irgi nepatenkinti, ten neaišku kas dedasi. jei dar Lee So Man ten vadovo poste sėdėtų, gal būtų geriau visiems. SM nori, kad Hankyung grįžtų 648299
    bzoda
    bzoda
    K


    SM nori, kad Hankyung grįžtų Empty Re: SM nori, kad Hankyung grįžtų

    Rašyti by bzoda Sk. 21 11 2010, 19:37

    Aš tarsi ignoruoju panašias naujienas. Laukiu tik teismo ir išvis šios istorijos pabaigos. Nes tuoj bus metai :((
    Iš dalies nenoriu, kad jis grįžtu. Gal į SuJu taip, bet ne į kompaniją... Iš visų 3 narių aš Geng'o labiausiai pasiilgstu :(
    SpaceWannabe
    SpaceWannabe
    K


    SM nori, kad Hankyung grįžtų Empty Re: SM nori, kad Hankyung grįžtų

    Rašyti by SpaceWannabe Sk. 21 11 2010, 19:43

    man atrodo SM vis stengsis nutolint tą galutinį spredimą, nes kiek kartų jau nukėlė, viskas turėjo pasibaigt dar pavasarį man rodos. temps temps kol grįš Hannie, nes nebebus ką daugiau daryt. D: aš irgi jo pasiilgstu labiausiai. >>
    saulele
    saulele
    ?


    SM nori, kad Hankyung grįžtų Empty Re: SM nori, kad Hankyung grįžtų

    Rašyti by saulele Pir. 22 11 2010, 18:20

    jis vienas mano mėgstamiausių Suju narių, bet nenoriu, kad jis surgrištu, jeigu yra taip kaip kalbama apie SM tai tegul geriau pasilieka ten kur yra. Bet pagalvojus juk niekas nežino kas ten dedasi ištikrųjų ir kaip elgiamasi su visais Idol, tik tie patys žmonės, kurie priklauso tai kompanijai žino kaip viskas yra.
    Agnie
    Agnie
    K-POPPE


    SM nori, kad Hankyung grįžtų Empty Re: SM nori, kad Hankyung grįžtų

    Rašyti by Agnie Sk. 05 12 2010, 17:54

    Čia farsas, nei jis grįš nei jis ką, na tikrai ne savo noru. O čia kažkoks gerbėjų tampymas už kojos, jie prisikaupia tuščių vilčių.
    Bet sutinku su SM tik su tuo kad jis žinojo sąlygas, bet net neabejoju kad čia buvo toks jaunatvinis marazmas, Hankyung norėjo šlovės nes matė kokia šlovė yra būti kpop artistu..bet neabejoju kad po kelerių metų arimo taip jau nebeatrodo.
    Gaila kad žmogaus teisės jų apsaugot negali, nes viskas legalu, sąlygas atlikėjai žino.
    Ir da sutinku kad jis išgarsėjo todėl kad jis žinomas Korėjoj
    Kamile
    Kamile
    ?


    SM nori, kad Hankyung grįžtų Empty Re: SM nori, kad Hankyung grįžtų

    Rašyti by Kamile Sk. 05 12 2010, 18:05

    Šiuo atveju palaikau SM. jUK niekas nevertė jo pasirašinėti kontrakto per prievartą. apskritai laimėti bylą ir nutraukti kontraktą jis galėtų tik tuo atveju, jei įrodytų, kad kontraktas pasirašytas dėl klaidos, per prievarta ar apgaule.
    o dėl grįžimo. geriau tegu negrįžta, nes vis tiek liks įtampa, kuri trukdys visam SUJU darbui.
    o siaip man kazkas neaišku su tuo Hankeng išėjimu.
    SpaceWannabe
    SpaceWannabe
    K


    SM nori, kad Hankyung grįžtų Empty Re: SM nori, kad Hankyung grįžtų

    Rašyti by SpaceWannabe Sk. 05 12 2010, 18:08

    jis žinojo sąlygas, bet jos vis tiek skyrėsi nuo kitų narių man atrodo. kažkur skaičiau ir jo sąlygos iš tikrųjų biškį prastesnės buvo. kad ir tarkim negali pasiimti laisvų dienų, o Teukie ir Hyuk ir turbūt beveik visi gali. taip kad viskas aišku dėl ko jis išėjo, tik viso šito burbulo niekam nereikėjo aš manau. kam tempti gumą, jei gali nutraukti kontraktą iškart. aišku ten dar labai daug mokėti, bet jis jau užsidirbo tiek, kiek iš jo prašytų. taip kad stay pressed SM, paleiskit Hangeng ir visi laimingi.
    Kamile
    Kamile
    ?


    SM nori, kad Hankyung grįžtų Empty Re: SM nori, kad Hankyung grįžtų

    Rašyti by Kamile Sk. 05 12 2010, 19:44

    bet iš kitos pusės pačiam Han gali būti nanaudinga visiskai palikti SM.kadangi dabar jį visi palaiko ir jis didelio dėmesio susilaukia ir dėl to, kad kovoja su "blogiečiais" iš SM. paisbaigus visiai šiai istorijai domėjimasis juo tikrai sumažės. o vien tik talento niekada neužtenka
    SpaceWannabe
    SpaceWannabe
    K


    SM nori, kad Hankyung grįžtų Empty Re: SM nori, kad Hankyung grįžtų

    Rašyti by SpaceWannabe Sk. 05 12 2010, 20:04

    bet jis jau neblogai prasimušė. ir nebėra taip, kad kiekvienoj laidoj kalbama apie jo kontraktą. dabar apie tai retkarčiais pakalba ir viskas. o jis dabar juk filmuose visokiuose filmuojasi and so on ir dar skaičiau, kad pakliuvo į kažkokią ten laidą ar ką, kur buvo ir Jackie Chan ir Ziyi Zhang ir kitos didelės žvaigždės. that is, kai jie dar nebuvo labai populiarūs. juos gal parodė kelias sekundes, bet po to va koks pripažinimas. taip kad viskas jam bus gerai~

    Sponsored content


    SM nori, kad Hankyung grįžtų Empty Re: SM nori, kad Hankyung grįžtų

    Rašyti by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Dabar yra Tr. 15 05 2024, 09:21