Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+2
Sakura
Agnie
6 posters

    Hangeng (ex-SuJu) pamąstymai apie savižudybę

    Agnie
    Agnie
    K-POPPE


    Hangeng (ex-SuJu) pamąstymai apie savižudybę  Empty Hangeng (ex-SuJu) pamąstymai apie savižudybę

    Rašyti by Agnie Antr. 17 08 2010, 10:52

    Hangeng (ex-SuJu) pamąstymai apie savižudybę  20100817_hangeng_1

    Blogiausias dalykas koks tik gali nutikti žvaigždei, tai anksti pabaigti gyvenimą dėl per didelio streso, štai taip vos neįvyko Super Junior’ų Hangeng.

    Dainininkas neseniai pasirodė Taivano televizijos programoje pavadinimu Shen Chunhua Life Show, kur jis atskleidė , “Kol priklausiau SM [Entertainment], kartą aš patyriau tiek streso kad tiesiog norėjau nusižudyti.”

    Jis su ašaromis tęsė, “Gyvenimas Korėjoje buvo tiesiog per sunkus. Mintys vertė padėtį eitis tik blogyn.”

    Šou metu jis gavo laišką nuo jo tėvo su "sūnaus paklydėlio" sveikinimu, tai privertė jį nubraukti ašarą.

    Hangeng (ex-SuJu) pamąstymai apie savižudybę  100816_hangengfeelings_1

    Šiuo metu Hangeng apsistojęs Taivane, išleido debiutinį albumą.

    visada norėjau tai išgirsti


    Paskutinį kartą redagavo Agnie, Antr. 17 08 2010, 15:36. Redaguota 1 kartą
    Sakura
    Sakura
    K


    Hangeng (ex-SuJu) pamąstymai apie savižudybę  Empty Re: Hangeng (ex-SuJu) pamąstymai apie savižudybę

    Rašyti by Sakura Antr. 17 08 2010, 12:26

    omooo, kaipo liūdna :S bet gerai,kad nesižudė >.<
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    Hangeng (ex-SuJu) pamąstymai apie savižudybę  Empty Re: Hangeng (ex-SuJu) pamąstymai apie savižudybę

    Rašyti by Sve?ias Antr. 17 08 2010, 15:18

    Tikrai gerai kad nenusižudė.
    bzoda
    bzoda
    K


    Hangeng (ex-SuJu) pamąstymai apie savižudybę  Empty Re: Hangeng (ex-SuJu) pamąstymai apie savižudybę

    Rašyti by bzoda Antr. 17 08 2010, 15:26

    Pasirinko tada jis ne savižudybę, bet kontrakto nutraukimą...

    P.S.
    Agnie rašo:Šiuo metu Hangeng apsistojęs Taivane, planuoja išleisti debiutinį albumą.
    Albumą jis jau išleido ir šiuo metu Taivane jo promotion daro.
    AhouKarasu
    AhouKarasu
    K-PO


    Hangeng (ex-SuJu) pamąstymai apie savižudybę  Empty Re: Hangeng (ex-SuJu) pamąstymai apie savižudybę

    Rašyti by AhouKarasu Antr. 17 08 2010, 16:57

    Omg~ Kaip man jo gaila, jis buvo vienas mano fave iš SuJu~
    I'm telling ya, SM is eeeeeeeeeeeeeeevil~ xD
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    Hangeng (ex-SuJu) pamąstymai apie savižudybę  Empty Re: Hangeng (ex-SuJu) pamąstymai apie savižudybę

    Rašyti by Sve?ias Antr. 17 08 2010, 17:36

    o jėzus, kas tam SM'ui daros, first DBSK, now SuJu's turn, then bus SNSDir Shinee, ir šiaip SM'e labai daug artistų arba disbandintų arba išėjusių iš SM'o, džiaugiuosi, kad jis turėjo jėgų išeiti iš ten ir tęsti savo karjerą.
    saulele
    saulele
    ?


    Hangeng (ex-SuJu) pamąstymai apie savižudybę  Empty Re: Hangeng (ex-SuJu) pamąstymai apie savižudybę

    Rašyti by saulele Tr. 18 08 2010, 19:16

    biški ne taip išversta, jis nesakė, kad nori nusižudyti, jis pasakojo apie savo sunkumus karjieros pradžioje: apie savo vizą, kaip turėjo davėti kaukę scenoje ir pan.
    "Tuo metu daug Korėjos žvaigždžių nusižudė dėl per didelio streso, Hangeng pasakė: buvo pranešta, kad daugumai tų atlikėjų kekviena diena buvo pilna rūpesčių, aš maniau, nejaugi tai ne tas pats, kaip kai aš buvau Super Junior narys".


    Anonymous
    Svečias
    Svečias


    Hangeng (ex-SuJu) pamąstymai apie savižudybę  Empty Re: Hangeng (ex-SuJu) pamąstymai apie savižudybę

    Rašyti by Svečias Tr. 18 08 2010, 22:46

    Sm išviso kažkokia velnio imperija atrodo.. Vargšai Dongai,įdomu kas toliau bus? T.T
    Gerai,kad nenusižudė
    Agnie
    Agnie
    K-POPPE


    Hangeng (ex-SuJu) pamąstymai apie savižudybę  Empty Re: Hangeng (ex-SuJu) pamąstymai apie savižudybę

    Rašyti by Agnie Kv. 19 08 2010, 08:10

    saulele rašo:
    biški ne taip išversta, jis nesakė, kad nori nusižudyti, jis pasakojo apie savo sunkumus karjieros pradžioje: apie savo vizą, kaip turėjo davėti kaukę scenoje ir pan.
    "Tuo metu daug Korėjos žvaigždžių nusižudė dėl per didelio streso, Hangeng pasakė: buvo pranešta, kad daugumai tų atlikėjų kekviena diena buvo pilna rūpesčių, aš maniau, nejaugi tai ne tas pats, kaip kai aš buvau Super Junior narys".



    Iš skirtingo straipsnio imta info.

    "I was building so much stress that at one point, I just wanted to commit suicide.”

    everything's right BD
    JaeSu
    JaeSu
    Vertėja


    Hangeng (ex-SuJu) pamąstymai apie savižudybę  Empty Re: Hangeng (ex-SuJu) pamąstymai apie savižudybę

    Rašyti by JaeSu Kv. 19 08 2010, 17:17

    Na žiauru, žiauru. Bet tie kurie čia komentavo su 'kas bus SHINee, SNSD ir pan'- SM dabar smarkiai pasitaisė. Po viso to skandalo su DBSK SM daug ką pertvarkė, na bent jau taip atrodo iš šalies ir patys atlikėjai dažnai sako, kad SM dabar 'atlaisvino jiems pančius' xD.Taip kad manau, ateity viskas turėtų pasitaisyti ir nieko blogo nei SNSD, nei f(x), nei SHINee nenutiks ;P
    bet vis tiek baisu, kad Hangeng galvojo net apie savižudybę. Nors kažkur skaičiau, kad buvo atlikta apklausa tarp aktorių ir atlikėjo atrodo ir ten daugiau nei pusė prisipažino, kad yra galvoję apie tai :o man atrodo Korėja yra tiesiog sunku šalis būti garsiam. Pagalvokit apie visus tuos jų netizens >.>'
    Agnie
    Agnie
    K-POPPE


    Hangeng (ex-SuJu) pamąstymai apie savižudybę  Empty Re: Hangeng (ex-SuJu) pamąstymai apie savižudybę

    Rašyti by Agnie Kv. 19 08 2010, 18:24

    Sutinku dėl to kad ten labai daug reikalauja iš atlikėjų, aktorių, viso šou verslo, ten verda žiaurūs pinigai, bet tuo pačiu jie daro didelį šou, kuriam rengiasi kiekvienas asmuo. Visi yra atsakingi už tai ką jie padarys ar kaip suklys, pavargęs, nemiegojęs, nepavalgęs nėra jokio skirtumo, jie visvien tai daro, neturi jokio privataus gyvenimo ir yra atskirti nuo artimųjų.
    Bet visvien, nežinau kas gali būti tokio kad mąstyt apie savižudybę. Manau čia tik nuovargio padarinys. Nes blaivaus proto žmogus ieško išeičių arba pozityvių pusių.

    Sponsored content


    Hangeng (ex-SuJu) pamąstymai apie savižudybę  Empty Re: Hangeng (ex-SuJu) pamąstymai apie savižudybę

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Antr. 07 05 2024, 12:01