Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    [video] Big Bang vėl su lollipop

    Agnie
    Agnie
    K-POPPE


    [video] Big Bang vėl su  lollipop Empty [video] Big Bang vėl su lollipop

    Rašyti by Agnie Antr. 09 03 2010, 16:08

    Beveik prieš metus Big Bang ir 2ne1 išleido "Lollipop" hitą ir MV kartu. Na, tiesą sakant tai tik telefono reklama. Bet veiksminga! Aš tikrai jo norėčiau.Taigi, LG kompanija pamačiusi jog Big Bang tikrai verti reklamuoti naują seriją telefonų pasiūlė jiems vėl.Taigi Big Bang ir galbūt viena merginų grupė (neatskleista kas) nufilmavo "Lollipop 2 " klipą ir reklamą.. Officiali versija dar neišleista.

    Vien iš šito video galima pamatyt įdomių klipo momentų. Labai laukiu...dėl tam tikrų priežaščių.....
    TOP!!!!
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    [video] Big Bang vėl su  lollipop Empty Re: [video] Big Bang vėl su lollipop

    Rašyti by Sve?ias Tr. 10 03 2010, 17:07

    Oh, Big Bang. :) Kaip ir pirmoji daina man ši labai patinka.
    Agnie
    Agnie
    K-POPPE


    [video] Big Bang vėl su  lollipop Empty Re: [video] Big Bang vėl su lollipop

    Rašyti by Agnie Kv. 11 03 2010, 10:26

    Labai smagus klipas atrodo bus . :)Dainos kol kas negaliu pakest...
    m1nte
    m1nte
    Jaywalker ♥


    [video] Big Bang vėl su  lollipop Empty Re: [video] Big Bang vėl su lollipop

    Rašyti by m1nte Kv. 11 03 2010, 20:36

    Tai, kad jokia merginų grupė nedalyvavo...buvo atranka kurioje dalyvavo daug merginų, ir viena buvo išrinkta filmuotis su BB.
    ------
    Priedainis tai mane negyvai užknisa...bet jis toks catchy. xD
    Agnie
    Agnie
    K-POPPE


    [video] Big Bang vėl su  lollipop Empty Re: [video] Big Bang vėl su lollipop

    Rašyti by Agnie Pen. 12 03 2010, 18:42

    Žinau, bet iš pradžių buvo planuota kažką dar kartu įkišt. O db jau matom ir taip kad jie vieni, nes daina tai tik BB balsais :D
    JaeSu
    JaeSu
    Vertėja


    [video] Big Bang vėl su  lollipop Empty Re: [video] Big Bang vėl su lollipop

    Rašyti by JaeSu Pen. 12 03 2010, 20:23

    O, ką tik pažiūrėjau pilną MV, fainas labai ^^ man atrodo ne ką prastesnis už pirmąjį ;3

    Sponsored content


    [video] Big Bang vėl su  lollipop Empty Re: [video] Big Bang vėl su lollipop

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Sk. 28 04 2024, 23:23