Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+5
Boicefan~
JaeSu
monikele
sterasoul
MilkyNami
9 posters

    2NE1 - I LOVE YOU

    MilkyNami
    MilkyNami
    ?


    2NE1 - I LOVE YOU Empty 2NE1 - I LOVE YOU

    Rašyti by MilkyNami Sk. 08 07 2012, 11:28

    sterasoul
    sterasoul
    ?


    2NE1 - I LOVE YOU Empty Re: 2NE1 - I LOVE YOU

    Rašyti by sterasoul Antr. 10 07 2012, 09:06

    ...kažkodėl 2NE1 pastaruoju metu, bent jau mano nuomone nusirito...nežinau, nebekuria tokių dainų kaip "clap your hands" "I'm the best" nebeliko dainuose to jų "swaaaag~~~" tiesiog paprasta k-pop merginų grupė...pasiilgau "KIETŲ" 2NE1....
    monikele
    monikele
    ?


    2NE1 - I LOVE YOU Empty Re: 2NE1 - I LOVE YOU

    Rašyti by monikele Antr. 10 07 2012, 10:18

    huh? man kaip tik patiko sita daina ir mv, visai kitoke nei kitos k-pop mergu grupiu dainos. ir visos ju dainos tikrai geros ir tikrai yra to swag~~ -.- pati nezinai ko nori...
    JaeSu
    JaeSu
    Vertėja


    2NE1 - I LOVE YOU Empty Re: 2NE1 - I LOVE YOU

    Rašyti by JaeSu Antr. 10 07 2012, 10:29

    Man šita daina LABAI patiko. Tokios jų dainos kaip "Hate You", "Lonely", "I Don't Care" ir dabar "I Love You" man kaip tik gražesnės už "Clap Your Hands" arba "I'm the Best" (pastaroji man mažiausiai patiko iš visų 2NE1 dainų). Bent aišku kiekvienam pagal skonį ;P

    Šitos dainos nebent MV toks trupuuuuuuuutį nuobodokas- vėl kadrai automobilyje, vėl jų gražiai vaikštančių vaizdai, ir vėl švieselės~ XD nors šiaip smarkiai nesiskundžiu ;P
    Boicefan~
    Boicefan~
    K-POPP


    2NE1 - I LOVE YOU Empty Re: 2NE1 - I LOVE YOU

    Rašyti by Boicefan~ Antr. 10 07 2012, 20:46

    mv tai neispudingas, paprastas labai, bet daina man kuo toliau tuo labiau patinka :)
    Sasori
    Sasori
    ?


    2NE1 - I LOVE YOU Empty Re: 2NE1 - I LOVE YOU

    Rašyti by Sasori Kv. 12 07 2012, 15:04

    Man patinka daina šita, jos tikrai pasikeitė, tapo moteriškesnės.. o labiausiai patinka tai, kad jos išbando kažką naujo, nebūna vienodos.. Tame ir įdomumas, kai lauki comeback ir nežinai ko tikėtis :D
    bzoda
    bzoda
    K


    2NE1 - I LOVE YOU Empty Re: 2NE1 - I LOVE YOU

    Rašyti by bzoda Pir. 16 07 2012, 09:04

    Daina man nelabai įsiminanti ir skamba taip jog daina būtų sudaryta iš 4-5 dainų
    LastQQQ
    LastQQQ
    K


    2NE1 - I LOVE YOU Empty Re: 2NE1 - I LOVE YOU

    Rašyti by LastQQQ Antr. 21 08 2012, 09:22

    man tai net nekilo jokių priekaištų dėl šitos dainos :P taip keista komentarus buvo skaityti O.O bet ai visi turi savo požiūrį (: Man labai patiko I love you. Patiko ir daina, ir MV, ir narių indėlis bei išvaizda. Kaip niekad patiko DARA, paprastai ji man mažiausiai patinka. 2ne1 labai pasikeitė nuo pirmųjų savo singlų, bet nemanau, kad jos nusirito ar panašiai, man atrodo visdar kuria kokybišką muziką (:
    Ema Emukas
    Ema Emukas
    ?


    2NE1 - I LOVE YOU Empty Re: 2NE1 - I LOVE YOU

    Rašyti by Ema Emukas Antr. 05 02 2013, 18:10

    Aš kuo dažniau klausau šios dainos, tuo labiau ji pradeda patikti... 2NE1 - I LOVE YOU 253328Tik gal M/V šiek tiek nelabai..

    Sponsored content


    2NE1 - I LOVE YOU Empty Re: 2NE1 - I LOVE YOU

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Št. 27 04 2024, 04:14