Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+4
monikele
Boicefan~
Juste
LastQQQ
8 posters

    BIGBANG - BLUE

    LastQQQ
    LastQQQ
    K


    BIGBANG - BLUE Empty BIGBANG - BLUE

    Rašyti by LastQQQ Antr. 21 02 2012, 16:46



    Žodžiu, bent manęs neužkabino. Dainai kažko trūko, o MV buvo labiau madistinis nei daina atskleidžiantis, tiesiog jie vaikščiojo be tikslo ir demonstravo kokie jie hot ir sexy. Bet nėra labai blogai, tiesiog jie gali daug geriau, arba aš iš jų tikiuos per daug
    Juste
    Juste
    ?


    BIGBANG - BLUE Empty Re: BIGBANG - BLUE

    Rašyti by Juste Antr. 21 02 2012, 18:52

    aš turiu įprotį pirma perklausyt dainą nežiūrint mv. Tad man patiko iškart, labai romantiška daina. o video...mėlynas xDD sutinku su tuo kad galėjo būt geresnis, paprasti vaikščiojimai gali pradėt ir įgrįst.
    Boicefan~
    Boicefan~
    K-POPP


    BIGBANG - BLUE Empty Re: BIGBANG - BLUE

    Rašyti by Boicefan~ Antr. 21 02 2012, 21:52

    daina relax tokia, daug kas sako kad tikejos daugiau is ju, nu siaip sita daina tikrai nera kazkuo ypatinga, bet kai zinau kad iseis kitos tai cia tokia kaip apsildymui laikau as ja :D o siaip klipas tai rimtai toks biski beprasmis ir kaip lastqqq sake jie vaiksciojo tik ir rode kokie jie hot :D:D siaip daesungo balsas OSM labai patiko sitoj dainoj, arba i jo vieta gal atkreipiau daugiau demesio nzn:D
    monikele
    monikele
    ?


    BIGBANG - BLUE Empty Re: BIGBANG - BLUE

    Rašyti by monikele Kv. 23 02 2012, 19:02

    daina koke faina BIGBANG - BLUE 740682 ysimylejau is pirmu sekundziu xD o tas video neblogas tik ta merga toke... BIGBANG - BLUE 614895
    Junchi
    Junchi
    ?


    BIGBANG - BLUE Empty Re: BIGBANG - BLUE

    Rašyti by Junchi Št. 25 02 2012, 16:36

    Kokia nereali daina!! BIGBANG - BLUE 648299 rašau 10. Tokia lengva, švelni, plaukianti, apsvaigau beklausydama BIGBANG - BLUE 817744
    Vasivis
    Vasivis
    K


    BIGBANG - BLUE Empty Re: BIGBANG - BLUE

    Rašyti by Vasivis Sk. 26 02 2012, 19:43

    Man tai labai gerai daina skamba ypač pradžioje, nereali. Laukiam daugiau Big Bang dainių iš naujo albumo :P
    bzoda
    bzoda
    K


    BIGBANG - BLUE Empty Re: BIGBANG - BLUE

    Rašyti by bzoda Antr. 28 02 2012, 10:54

    Pirmą kartą klausant nelabai susiklausė. Bet kuo toliau tuo labiau patinka
    Miyuu
    Miyuu
    ?


    BIGBANG - BLUE Empty Re: BIGBANG - BLUE

    Rašyti by Miyuu Kv. 10 05 2012, 09:48

    BIGBANG - BLUE 86210 nereali dainukė. Pati pačiausia BANG'ų daina.

    Sponsored content


    BIGBANG - BLUE Empty Re: BIGBANG - BLUE

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Št. 27 04 2024, 00:57