Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+2
metaly
My-Monkey-Magic
6 posters

    Girls' Generation - The Boys

    My-Monkey-Magic
    My-Monkey-Magic
    Vertėja


    Girls' Generation - The Boys Empty Girls' Generation - The Boys

    Rašyti by My-Monkey-Magic Tr. 19 10 2011, 13:19


    na, nežinau, aš nesu jų didelė fanė.. man jos vietom kaip cheerleaders, geriausia vieta 3:39 - 3:58 xD labai šokis dar patiko viso klipo ^^ bet man kažko trūksta :D ir primena man britnę kažkodėl daina xDDD
    metaly
    metaly
    Updater'ė


    Girls' Generation - The Boys Empty Re: Girls' Generation - The Boys

    Rašyti by metaly Tr. 19 10 2011, 14:14

    keista daina..bet labai patiko! XD labiausiai patiko tai, kad užkabino iš pirmo karto (reta tokių dainų..) Tik taip atrodo, kad čia kelių dainų mix'as. man, turbūt kaip ir daugeliui, geriausia vieta nuo 3:39, bet būtent ten ta vieta kai atrodo kad visai kita daina prasideda... xD
    bet nepaisant to, video tikrai neblogas, šokis irgi, daina užkabina xD
    užknisa tik kad vėl ta Yoona visur XD uhhh i hate her. XD Tiffany man gražiausiai čia atrodė ! nors nėr man šiaip ji gražiausia grupėj, ar mėgstamiausia..xD sunny vargšę kirpykla pagavo :/ dabar vyresnė atrodo.. bet vis tiek cute xD
    jau tikėjaus kad SM nebedės tų lievų "garso efektų" (kai pajudina koją ar ranką).. bet deja.. vėl juos girdžiu :D
    o dar anglų kalba jų ENG versijoj.. xD nu geresnė negu kai kurių kitų korejiečių, bet vis tiek ne kažką, pradžioj eilutės net nesuprasi kokia kalba dainuoja, tik paskutiniai eilutės žodžiai aiškūs būna xD nu bet kai negimtoji kalba tai suprantama xD
    trumpai tariant - visai nieko, patiko xD
    My-Monkey-Magic
    My-Monkey-Magic
    Vertėja


    Girls' Generation - The Boys Empty Re: Girls' Generation - The Boys

    Rašyti by My-Monkey-Magic Tr. 19 10 2011, 14:22

    ^ :DDD pritariu, aš pirmose eilutėse irgi nieko nesupratau eng versijoj.. xD
    IR JO! Pirmą kartą šitos dainos paklausiau per telefoną, kol namo variau, ten garsas dar ne toks geras, kai per tel youtubę leidi, bet kai klausiau, tai atrodė visos žinomos dainos sudėtos kartu. Iš pradžių pagalvojau ,kad vėl nusipirko kokią, bet pasirodo ne :D
    Anonymous
    Svečias
    Svečias


    Girls' Generation - The Boys Empty Re: Girls' Generation - The Boys

    Rašyti by Svečias Tr. 19 10 2011, 14:26

    Visai nieko klipas,laukiau tiesa sakant as jo labai. Idomu kaip atrodys ju live pasirodymas.
    Boicefan~
    Boicefan~
    K-POPP


    Girls' Generation - The Boys Empty Re: Girls' Generation - The Boys

    Rašyti by Boicefan~ Tr. 19 10 2011, 15:06

    yoona, jak.
    o man sunny kaip tik sukuosena nauja patinka, kieciausiai ji cia atrodo :D
    ir jo 3:39 - 3:58 tokia geresne vieta :D
    My-Monkey-Magic
    My-Monkey-Magic
    Vertėja


    Girls' Generation - The Boys Empty Re: Girls' Generation - The Boys

    Rašyti by My-Monkey-Magic Tr. 19 10 2011, 19:40

    ^ man Sunny apskritai vienintelė patinka iš SNSD.. :D Po Invisible Youth man ji praeina :D tokia miela :DD
    metaly
    metaly
    Updater'ė


    Girls' Generation - The Boys Empty Re: Girls' Generation - The Boys

    Rašyti by metaly Tr. 19 10 2011, 20:08

    My-Monkey-Magic rašo:^ man Sunny apskritai vienintelė patinka iš SNSD.. :D Po Invisible Youth man ji praeina :D tokia miela :DD

    owwww, rimtai? Ji man vienintelė female kpop artist kuri man labai rimtai patinka XD kitos šiaip sau tokios XD
    My-Monkey-Magic
    My-Monkey-Magic
    Vertėja


    Girls' Generation - The Boys Empty Re: Girls' Generation - The Boys

    Rašyti by My-Monkey-Magic Tr. 19 10 2011, 20:17

    Joo, Sunny! ji tikrai miela ir faina hehe
    mano tai Hyuna no.1 xD o šiaip beveik kiekvienoj merginų grupėj turiu bent po vieną mėgstamą narę arba.. man tiesiog patinka grupės dainos ,bet neturiu mėgstamos narės :D
    Vasivis
    Vasivis
    K


    Girls' Generation - The Boys Empty Re: Girls' Generation - The Boys

    Rašyti by Vasivis Kv. 20 10 2011, 09:18

    Snsd ir geresnių dainų esu girdėjes, o klipas tai žauriai geras :p
    P.S. Sunny šukuosena labai tinka ^_^
    LastQQQ
    LastQQQ
    K


    Girls' Generation - The Boys Empty Re: Girls' Generation - The Boys

    Rašyti by LastQQQ Sk. 27 11 2011, 09:09

    Mane irgi užkabino ir karto, Pasiklausiau ir net nustebau, kad patinka, jau gan senokai ne Snsd dainos nebekabino. Man priešingai nei daugeliui mažiausiai patinka vieta nuo 3:39, Labiausiai patinka intro ir priedainis, ko gero :hmm:
    JaeSu
    JaeSu
    Vertėja


    Girls' Generation - The Boys Empty Re: Girls' Generation - The Boys

    Rašyti by JaeSu Pir. 09 01 2012, 18:14

    Kad ir kaip bebūtų keista, man patiko :D ir MV ir daina ir jos pačios. Nors Yoona jau per gerklė lenda. Ugh. Sunny labai gražiai su savo naująją šukuosena atrodo :D

    Sponsored content


    Girls' Generation - The Boys Empty Re: Girls' Generation - The Boys

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Pen. 26 04 2024, 12:27