Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+2
My-Monkey-Magic
kuro112
6 posters

    Kurios garsenybės yra KBS's ir MBC's juodajame saraše?

    kuro112
    kuro112
    K-PO


    Kurios garsenybės yra KBS's ir MBC's juodajame saraše? Empty Kurios garsenybės yra KBS's ir MBC's juodajame saraše?

    Rašyti by kuro112 Antr. 27 09 2011, 16:38

    Ar jums kada nors buvo įdomu kurios garsenybės yra MBC's ir KBS' juodajame saraše? Neseniai jų sarašas buvo atskleistas, savo vardais šokiruodamas daugybe piličių.

    Kim Jae Yoon iš Kultūros, Sporto ir Turizmo departamento atskleidė kad rementis administracijos dokumentais, KBS saraše yra 23 žmonės ir MBC's 31.

    18 garsenybių yra uždrausti abejuose stotyse, įskaitant, MC Mong, Lee Sung Jin, Shin Jung Hwan, Kang Byung Gyu, Lee Kyung Young, Joo Ji Hoon, Lee Sang Min, Jung Chang Geol, ir Yeo Wook Hwan.

    Ban'ų priežastys įskaito: 12 narkotikų naudojimo atveju, 8 nuogo kūno demonstravimo atveju, 4 sukčiavimo atvejai, 3 išprievartavimo ir sekso skandalų atvejai, 3 pinigų graibstymo ir manipuliavimų vertybių popieriais atvejai, 2 vairavimu girtam ir bėgimo iš įvykio vietos atvejai ir 2 vagystės atvejai

    MC Mong yra vienintė garsenybė kuris buvo užbanintas dėl armijos vengimo.

    Kongesmenas Kim Jae Yoon dėstė, " MBC dar nepatvirtino baigto sarašo, tad galima tikėtis ir daugiau...Garsenybės baninimas gali būti gan prieštaringas, kadangi tai pažeidžia saviraiškos laisve.MBC turėtu iš naujo viska įvertinti.

    kuro112
    kuro112
    K-PO


    Kurios garsenybės yra KBS's ir MBC's juodajame saraše? Empty Re: Kurios garsenybės yra KBS's ir MBC's juodajame saraše?

    Rašyti by kuro112 Kv. 29 09 2011, 16:15

    haha xD
    as tai Ji Hoon težinojau,
    jis tas princas iš Goong, jei kada apie ta KDrama girdėjai, ir kiek žinau jis turėjo problemų su narkotikais...
    tik man baisiai įdomu dėl tų sexo skandalų ir prievartimu...

    laikykit mane durna, bet aš kažkaip tikėjaus ir JYJ pamatyt.
    na juos galima pamatyt dramuose, bet laiduose jų nematyt...
    My-Monkey-Magic
    My-Monkey-Magic
    Vertėja


    Kurios garsenybės yra KBS's ir MBC's juodajame saraše? Empty Re: Kurios garsenybės yra KBS's ir MBC's juodajame saraše?

    Rašyti by My-Monkey-Magic Kv. 29 09 2011, 16:50

    man atrodo mano post'as dingo, nes man nerodo o.o whatever.. xD
    Aaaaa, jo, žinau aš tą dramą, girdėjus esu!

    taiiiip, man irgi labai įdomu dėl sexo ir prievartavimų!!

    heheh aš tai jau irgi viskam buvau pasiruošus, bet geriau nesireikšiu, ko čia tikėjausi :DDD nors gerai pagalvojus, tai neįmanoma būtų.. turbūt xD
    kuro112
    kuro112
    K-PO


    Kurios garsenybės yra KBS's ir MBC's juodajame saraše? Empty Re: Kurios garsenybės yra KBS's ir MBC's juodajame saraše?

    Rašyti by kuro112 Kv. 29 09 2011, 20:24

    Ir ko čia tikėjais?
    Kpop pasaulį viskas įmanoma...xD
    My-Monkey-Magic
    My-Monkey-Magic
    Vertėja


    Kurios garsenybės yra KBS's ir MBC's juodajame saraše? Empty Re: Kurios garsenybės yra KBS's ir MBC's juodajame saraše?

    Rašyti by My-Monkey-Magic Pen. 30 09 2011, 14:10

    Dalelė manęs čia GD tikėjosi pamatyt... nu aš žinau, aš durna.. :D čia kažkaip
    neapgalvotai ir nepagrįstai aš xD nes jis ir laidose dalyvauja ir visa kita. bet apskritai, kaip aš galėjau apie jį taip pagalvot, kai jis visiškai atsidavęs savo darbui ir yra grynas pavyzdys man gyvenime, nuostabus žmogus.
    ir šiaip visokių reperių, kaip Swings ar net Zico
    tikėjausi
    , vis dėlto jis buvo underground reperis ir nenustebčiau ,jei
    žolę vartotų :D mane nubaust už tokias mintis reikia.
    kuro112
    kuro112
    K-PO


    Kurios garsenybės yra KBS's ir MBC's juodajame saraše? Empty Re: Kurios garsenybės yra KBS's ir MBC's juodajame saraše?

    Rašyti by kuro112 Pen. 30 09 2011, 15:48

    dėl GD tai aš tikiu,
    girdėjau daug YG fanų sakant kad jie tikėjos YG family pamatyt,
    bet man rodos kad čia ne KBS juos banina ar panašiai, o YG rodo jiems kas čia bosas xD
    My-Monkey-Magic
    My-Monkey-Magic
    Vertėja


    Kurios garsenybės yra KBS's ir MBC's juodajame saraše? Empty Re: Kurios garsenybės yra KBS's ir MBC's juodajame saraše?

    Rašyti by My-Monkey-Magic Št. 01 10 2011, 10:00

    Tai va va, aš taip pat manau, be to, jie per tą laiką, kol kiti laidose sėdi, tobulėja, treniruojasi, ieško naujų idėjų :D
    bzoda
    bzoda
    K


    Kurios garsenybės yra KBS's ir MBC's juodajame saraše? Empty Re: Kurios garsenybės yra KBS's ir MBC's juodajame saraše?

    Rašyti by bzoda Št. 01 10 2011, 12:36

    Ech MC Mong :(( pasiilgstu aš jo
    Tsuyu
    Tsuyu
    ?


    Kurios garsenybės yra KBS's ir MBC's juodajame saraše? Empty Re: Kurios garsenybės yra KBS's ir MBC's juodajame saraše?

    Rašyti by Tsuyu Sk. 02 10 2011, 19:12

    Pala pala, paiškinkit, kodėl YG noėjot čia pamatyt? Aš kažką svarbaus praleidau? o:
    kuro112
    kuro112
    K-PO


    Kurios garsenybės yra KBS's ir MBC's juodajame saraše? Empty Re: Kurios garsenybės yra KBS's ir MBC's juodajame saraše?

    Rašyti by kuro112 Sk. 02 10 2011, 19:26

    na kaip čia pasakius, YG ir KBS nelabai sutaria, tad ir YG Family nelabai KBS laiduose pasirodo xD
    Lion1R
    Lion1R
    ?


    Kurios garsenybės yra KBS's ir MBC's juodajame saraše? Empty Re: Kurios garsenybės yra KBS's ir MBC's juodajame saraše?

    Rašyti by Lion1R Št. 08 10 2011, 17:31

    omg, jau galvojau čia GD pamatyti, nes tipo jis marihuanos vartojo... bet paskui išsiaiškina kad nevarotja :D
    kuro112
    kuro112
    K-PO


    Kurios garsenybės yra KBS's ir MBC's juodajame saraše? Empty Re: Kurios garsenybės yra KBS's ir MBC's juodajame saraše?

    Rašyti by kuro112 Št. 08 10 2011, 17:59

    Tai čia tas listas išėjo anksčiau o ir kiek girdėjo jo nuspendė nebanint...
    Agnie
    Agnie
    K-POPPE


    Kurios garsenybės yra KBS's ir MBC's juodajame saraše? Empty Re: Kurios garsenybės yra KBS's ir MBC's juodajame saraše?

    Rašyti by Agnie Tr. 01 02 2012, 20:18

    man kazkodel smagu skaityt apie tokius dalykus:) kazkaip tada isitikini kad korejieciai irgi ne sventi. Po tiek laiko domintis kpop pradeda igrist visu absurdiskas tobulumas :)

    Sponsored content


    Kurios garsenybės yra KBS's ir MBC's juodajame saraše? Empty Re: Kurios garsenybės yra KBS's ir MBC's juodajame saraše?

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Pen. 26 04 2024, 22:25