Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

    Naujas trio 'Phantom' išleido užbanintu dainų mišinį "19 Song"

    kuro112
    kuro112
    K-PO


    Naujas trio 'Phantom' išleido užbanintu dainų mišinį "19 Song" Empty Naujas trio 'Phantom' išleido užbanintu dainų mišinį "19 Song"

    Rašyti by kuro112 Tr. 07 09 2011, 15:54


    Phantom, nauja Brand New Music grupė, išleido pritrenkentį dainų mišinį kurias užbanino lyčių ir šeimos lygybių ministerija.
    Nariai Hanhae, Sanchez ir Kiggen (HybRefine) pristatė daina pabadinimu "19 Song (Meilės dainos kurių paugliai negali klausytis)", Kurios žodžiai paimti iš populiarių dainų kurios buvo užbanintos, kaip TVXQ's "Mirotic", DJ Doc's "I'm This Kind of Person", Vibe's " I'm Always Drinking", GD&TOP's "Knock Out" ir "Don't Go Home", 10cm's "Americano" bei 2pm's "Hands Up".

    Pabaigoje jie perrašė "Americano" žodžiu kad pasakytų "Pradinių mokyklų ir vidurinių mokyklų mokiniai, nesiklausykite šito!"
    Kad dar labiau pareikštų savo nomuonę apie MOGEF, jie taip pat atsivedė mokinius su užrištomis akimis ir uždengtomis ausimis.

    My-Monkey-Magic
    My-Monkey-Magic
    Vertėja


    Naujas trio 'Phantom' išleido užbanintu dainų mišinį "19 Song" Empty Re: Naujas trio 'Phantom' išleido užbanintu dainų mišinį "19 Song"

    Rašyti by My-Monkey-Magic Kv. 08 09 2011, 12:54

    haha šaunuoliai :DD Hanhae balsas <3 džiaugiuosi, kad jis dabar grupėje :DD laukiu daugiau naujienų iš Phantom :D
    Boicefan~
    Boicefan~
    K-POPP


    Naujas trio 'Phantom' išleido užbanintu dainų mišinį "19 Song" Empty Re: Naujas trio 'Phantom' išleido užbanintu dainų mišinį "19 Song"

    Rašyti by Boicefan~ Pen. 09 09 2011, 07:43

    man begalo patiko <3 jega siaip ideja, o balsai tu vaikinu visu <3 buvau apsalus kai to vidurinio isgirdau Naujas trio 'Phantom' išleido užbanintu dainų mišinį "19 Song" 740682
    kuro112
    kuro112
    K-PO


    Naujas trio 'Phantom' išleido užbanintu dainų mišinį "19 Song" Empty Re: Naujas trio 'Phantom' išleido užbanintu dainų mišinį "19 Song"

    Rašyti by kuro112 Pen. 09 09 2011, 16:14

    Man tai labai patiko ši idėja, mano reakcija kai tai persakiau buvo maždaug
    "muahahaha, in your face MOGEF" xD
    ir pritariu Boicefan, balsai jų tikrai nerealus.
    Tsuyu
    Tsuyu
    ?


    Naujas trio 'Phantom' išleido užbanintu dainų mišinį "19 Song" Empty Re: Naujas trio 'Phantom' išleido užbanintu dainų mišinį "19 Song"

    Rašyti by Tsuyu Pir. 12 09 2011, 18:38

    Balsai išlydė mane..tiesiogine to žodžo prasme x.x

    Idėja irgi čiki, bet man labiausiai patiko, kaip jie perdainavo kiekvieną dainą pakeisdami ritmą ir visą kitą! Jėga!

    Sponsored content


    Naujas trio 'Phantom' išleido užbanintu dainų mišinį "19 Song" Empty Re: Naujas trio 'Phantom' išleido užbanintu dainų mišinį "19 Song"

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Št. 27 04 2024, 01:28