Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+2
Almy
My-Monkey-Magic
6 posters

    U-KISS - Neverland

    My-Monkey-Magic
    My-Monkey-Magic
    Vertėja


    U-KISS - Neverland Empty U-KISS - Neverland

    Rašyti by My-Monkey-Magic Tr. 31 08 2011, 22:14



    they look hot ~


    Paskutinį kartą redagavo My-Monkey-Magic, Tr. 14 09 2011, 20:27. Redaguota 1 kartą
    Almy
    Almy
    K


    U-KISS - Neverland Empty Re: U-KISS - Neverland

    Rašyti by Almy Pen. 02 09 2011, 09:33

    Yeah ,they sure look hot!!! Ir man patiko ir daina ir klipas ,tik va cia kiek girdejau ten kazkoks narys ar nariai buvo pakeisti tai jej neklystu tas kuris 3.15 naujas? ir labai Hot buvo Kevin (man jis visada labiausiai patiko ,kitu nelabai as ten zinau ,va dar Eli ir Xander zinau(bet Xander cia lyg ir nemaciau ?;o) tai va... tik labai susimaisiau del 2.51 ir 2.54 kur yra Kevin nes man jie abu tokie pat atrodo ,nezinau aaaahhhh man atrd 2.54 Kevin bet 2.51 jis tipo padazytas gal ?ahhh help me!!!

    Ir tas new guy - hooot ;*
    My-Monkey-Magic
    My-Monkey-Magic
    Vertėja


    U-KISS - Neverland Empty Re: U-KISS - Neverland

    Rašyti by My-Monkey-Magic Pen. 02 09 2011, 10:18

    Aš šiaip nelabai žinau U-KISS narių, tik Donghae.. xD O Xander išėjęs iš grupės, jei ką :/
    Almy
    Almy
    K


    U-KISS - Neverland Empty Re: U-KISS - Neverland

    Rašyti by Almy Pen. 02 09 2011, 13:09

    Tai sakau kad as jo maniau kad ir nemaciau (bet kartais buna kad juos taip pakeicia ,pridazo perdazo kad neatpazysti tai del to nebuvau tikra ar tikrai jo nemaciaau ;D )



    U-KISS - Neverland 15537ir as nesuprantu ,kodel nieks cia nekomentuoja po situ Suuuuper klipuku ,dainike ir super sexy trim baxuriukais jame ?????? Negi cia niekam nepatinka U-kiss???? dought. Laukiu komentu atgal del Kevinuko U-KISS - Neverland 885691
    Boicefan~
    Boicefan~
    K-POPP


    U-KISS - Neverland Empty Re: U-KISS - Neverland

    Rašyti by Boicefan~ Pen. 02 09 2011, 14:12

    is manes kazkokiu geru komentaru nelaukit nes manes nepatrauke nei daina nei klipas xDD
    MilkyNami
    MilkyNami
    ?


    U-KISS - Neverland Empty Re: U-KISS - Neverland

    Rašyti by MilkyNami Pir. 12 09 2011, 14:03

    U-KISS - Neverland 699695 O iš manęs galit laukt daug gerų komentarų! : D Nes daina neišlenda iš galvos nei mokykloje, nei namuose, nei miegant xOO Siaubas... Man jau neramu daros dėl šitos dainos... (Kažkada taip buvo dėl LUCIFER xDDD)
    kuro112
    kuro112
    K-PO


    U-KISS - Neverland Empty Re: U-KISS - Neverland

    Rašyti by kuro112 Pir. 12 09 2011, 17:55

    kaip čia buvo kad aš čia dar nekomentavau?
    I Love U-Kiss!
    daina tai nereali, norit žudykit mane Elf'ai bet man ji patinka labiau nei Mr. Simple, sakau tai tik todėl kad Mr Simple šluoja apdovanojimus xD
    tik norėčiau paklaust, ar negalėtum pakeist video linką į orgiginalų?

    https://www.youtube.com/watch?v=n3dF0Y7deb0&list=FLPemxhyODOW3YQEf9IpeWUg&index=4
    Tsuyu
    Tsuyu
    ?


    U-KISS - Neverland Empty Re: U-KISS - Neverland

    Rašyti by Tsuyu Pir. 12 09 2011, 18:46

    Nuoširdžiai prisipažinsiu, seniai nesėdėjau be žado žiūrėdama kito kpop mv nei big bang..bet šitas nerealuuuus!

    Ir daina! Ir aprangos! Ir jie patys hawt! Ir šookis!
    Spoiler:
    negalėjau atitraukt akių! Gal čia ir yra nemenka dalis, kodėl man taip patiko, bet visvien! :D
    My-Monkey-Magic
    My-Monkey-Magic
    Vertėja


    U-KISS - Neverland Empty Re: U-KISS - Neverland

    Rašyti by My-Monkey-Magic Tr. 14 09 2011, 20:23

    kuro112 rašo:kaip čia buvo kad aš čia dar nekomentavau?
    I Love U-Kiss!
    daina tai nereali, norit žudykit mane Elf'ai bet man ji patinka labiau nei Mr. Simple, sakau tai tik todėl kad Mr Simple šluoja apdovanojimus xD
    tik norėčiau paklaust, ar negalėtum pakeist video linką į orgiginalų?

    https://www.youtube.com/watch?v=n3dF0Y7deb0&list=FLPemxhyODOW3YQEf9IpeWUg&index=4

    suuure. tiesiog ,kai dėjau ,tai dar nebuvo įkelta jų oficialiam.. kai kurie būna greitesni xD
    kuro112
    kuro112
    K-PO


    U-KISS - Neverland Empty Re: U-KISS - Neverland

    Rašyti by kuro112 Tr. 14 09 2011, 20:32

    tai ten tie nutekėje xD
    visada taip būna xD

    Sponsored content


    U-KISS - Neverland Empty Re: U-KISS - Neverland

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Št. 27 04 2024, 03:01