Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5 posters

    SHINee - Replay (Japanese Version)

    Juste
    Juste
    ?


    SHINee - Replay (Japanese Version) Empty SHINee - Replay (Japanese Version)

    Rašyti by Juste Pen. 27 05 2011, 13:25

    Tik šiandie išleido:)


    Paskutinį kartą redagavo Juste, Pen. 27 05 2011, 19:43. Redaguota 2 kartus(ų)
    kuro112
    kuro112
    K-PO


    SHINee - Replay (Japanese Version) Empty Re: SHINee - Replay (Japanese Version)

    Rašyti by kuro112 Pen. 27 05 2011, 15:51

    Linkas neveikia...
    bet aš pažiūrėjau MV kitur...
    Shinee tikrai atrodė nerealiai, ir Taemin plaukai man patiko, nors Lucifer šukuosena vistiek mano mėgstamiausia...o ir kitų šukuosenos man patiko, nors Minho nelabai...kažkaip keistai jis man atrodė. Key toks kawaii buvo xD
    bet Yoona visa mano džiaugsma sugadino, kiekviena karta kai ja parodė man norėjosi MV tiesiog išjungti...
    Boicefan~
    Boicefan~
    K-POPP


    SHINee - Replay (Japanese Version) Empty Re: SHINee - Replay (Japanese Version)

    Rašyti by Boicefan~ Pen. 27 05 2011, 16:49

    labai cute du vaikinai man čia, tik nžn vardų, tas su kepuriuku kur buvo vienoj scenoj ir kur daugiausiai viduryj stovi kai šoka vienas;D o šiaip daina labai faina:)
    metaly
    metaly
    Updater'ė


    SHINee - Replay (Japanese Version) Empty Re: SHINee - Replay (Japanese Version)

    Rašyti by metaly Pen. 27 05 2011, 17:40

    ech.. mano džiaugsmą irgi Yoona sugadino.. būtinai ji turėjo būt šitam klipe, dar pačios geriausios shinee dainos ... T.T
    but ok, vis tiek džiaugiuos kad pagaliau išleido patį mv :)
    Gabuks
    Gabuks
    ?


    SHINee - Replay (Japanese Version) Empty Re: SHINee - Replay (Japanese Version)

    Rašyti by Gabuks Tr. 29 06 2011, 23:04

    japoniška versija man labiau patinka nei korėjietiška, gal del to, kad nematau Taemin grybuko, bet ir daina šita geresnė xDD kuro112 man kaip tik labai patinka minho plaukai, šiaip jam visokie plaukai tink.xDD
    kuro112
    kuro112
    K-PO


    SHINee - Replay (Japanese Version) Empty Re: SHINee - Replay (Japanese Version)

    Rašyti by kuro112 Tr. 29 06 2011, 23:08

    Gabuks, Ring Ding Dong plaukai jam labiausiai tiko xD
    Taemin be tos grybiskos sukuosenos tikrai toks hot atrodo, blem net nepastebejau kaip jis uzaugo >.<
    Gabuks
    Gabuks
    ?


    SHINee - Replay (Japanese Version) Empty Re: SHINee - Replay (Japanese Version)

    Rašyti by Gabuks Tr. 29 06 2011, 23:11

    nepasakyčiau, per daug jau jam tu plauku buva. xDDDD
    db jis jau VYRAS. xDDD
    kuro112
    kuro112
    K-PO


    SHINee - Replay (Japanese Version) Empty Re: SHINee - Replay (Japanese Version)

    Rašyti by kuro112 Tr. 29 06 2011, 23:14

    jis visada buvo vyras, nepastebejai? xD
    nezinau, dabar kai jis su tais trumpesniais plaukas, mane jo akys gasdina xD
    Gabuks
    Gabuks
    ?


    SHINee - Replay (Japanese Version) Empty Re: SHINee - Replay (Japanese Version)

    Rašyti by Gabuks Tr. 29 06 2011, 23:16

    pastebėjau, bet ne ta prasme kalbėjau, tada kai replay korėjietiška versija buva jis dar vaiks, o db jau suauges. xDD
    o man kaip tik be galo patink jo akys.xDD
    kuro112
    kuro112
    K-PO


    SHINee - Replay (Japanese Version) Empty Re: SHINee - Replay (Japanese Version)

    Rašyti by kuro112 Tr. 29 06 2011, 23:18

    nesakau kad man nepatinka, bet jos geriau atrode kai Minho ilgus plaukus turejo, tada taip graziai jos iremintos buvo xD

    Sponsored content


    SHINee - Replay (Japanese Version) Empty Re: SHINee - Replay (Japanese Version)

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Pen. 26 04 2024, 08:51