Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

    Joon iš MBLAQ kenčia nuo nemigos

    Agnie
    Agnie
    K-POPPE


    Joon iš MBLAQ kenčia nuo nemigos Empty Joon iš MBLAQ kenčia nuo nemigos

    Rašyti by Agnie Sk. 07 11 2010, 18:54

    Joon iš MBLAQ kenčia nuo nemigos Tumblr_lbh7k5mXk81qad3h0o1_500 


    Lee Joon iš MBLAQ neseniai pasirodė interviu numigęs vos 40 minučių. Kai tai pastebėję jo išvargusį veida jo paklausė jis tik atsakė:“Viskas gerai, aš įpratęs prie tokio gyvenimo būdo.”

    Ar kita žvaigždė yra tokia užsiėmusi kaip jis? Joon rimtai ruošiasi  naujajam MBLAQ albumui, taip pat naujam filmavimui per KBS 2TV’ “Jungle Fish 2,” ir dirba su įvairiomis laidomis . Panašu, kad paprastai tiek darbų atlikti turėtų keli asmenys o ne vien Lee Joon. 

    Lee Joon anksčiau rodė savo nuovargį filmuojant Mnet programą. Žiūrovai ėmė abejoti jo pastangomis ir sakyti, jog jis nesistengia, negana to kai kurie teigė, kad jis nevertas įstoti į Seulo Universitetą. (taip ir buvo, jo nepriėmė)

    Pasak Lee Joon jis šiek tiek abejojo savimi, bet jis turėjo priežastį “Aš neturėjau laiko ilsėtis šiuo metu. Žinojau kad turiu mokytis, bet aš tiesiog negalėjau. Mano galvoje buvo visiška netvarka, o žmonės matė tik tai kas transluiojama per TV. Jie nemato pastangų filmuojant, užkulisiuose, tokių kaip filmavimas iki vėlumos, ar repeticijos naktį. Nesvarbu kaip smarkiai stengiausi mano kūnas nebegalėjo skubėti kartu su manimi, buvo labai liūdna.”

    Nepaisant fizinio ir protinio išsekimo ir streso Joon tęsia darbus ir bando pasiekti tašką kai jis bus patenkintas savo darbu.

    “Vaidyba man labai patinka. Aš turėčiau įdėti daugiau pastangų bet sunku kai tuo pačiu metu mes dar turime reklamuoti naująjį albumą. Per dramų pertraukas aš važiuoju filmuoti laidos, o per 30 minučių perrtaukas filmuojame MBLQ albumo reklaminis klipus ir pan. Norėjau bent vieną darbą padaryti gerai, bet nesu patenkintas nei vienu.”

    Už visų šių, galima sakyti, žiaurių sąlygų Joon pareiškė kad jis stengiasi kaip  įmanydamas ir kaip tik galima linksmiau pridūrė “ Aš kentėjau nemigą prieš debiutą. Ji tam tikram laikui dingo po debiuto, bet neseniai vėl atsirado. Aš dabar esu nemiegojęs dvi dienas, o po to turiu eiti mokytis scenarijų. Man tai patinka, tad viskas gerai. Nemanau, kad  dažnai pasirodysiu laidose. Sunkiai dirbsiu dėl savo dramos ir mūsų naujojo albumo kokybės.”
    Sky~
    Sky~
    K


    Joon iš MBLAQ kenčia nuo nemigos Empty Re: Joon iš MBLAQ kenčia nuo nemigos

    Rašyti by Sky~ Pir. 08 11 2010, 15:43

    O Dieve!!! Jam paminkla reik pastatyt uz toki atsidavima!!! Joon iš MBLAQ kenčia nuo nemigos 5796
    Dangytia
    Dangytia
    K


    Joon iš MBLAQ kenčia nuo nemigos Empty Re: Joon iš MBLAQ kenčia nuo nemigos

    Rašyti by Dangytia Pir. 08 11 2010, 17:15

    Pritariu Sky ^^!
    Agnie
    Agnie
    K-POPPE


    Joon iš MBLAQ kenčia nuo nemigos Empty Re: Joon iš MBLAQ kenčia nuo nemigos

    Rašyti by Agnie Pir. 08 11 2010, 20:11

    Čia yra žiauru, mes nežinom nieko negalim padaryt, bet vadybininkai, kompanijos apie tai žino ir nieko nedaro.
    Almy
    Almy
    K


    Joon iš MBLAQ kenčia nuo nemigos Empty Re: Joon iš MBLAQ kenčia nuo nemigos

    Rašyti by Almy Pir. 08 11 2010, 21:46

    Joon iš MBLAQ kenčia nuo nemigos 86210
    Sky~
    Sky~
    K


    Joon iš MBLAQ kenčia nuo nemigos Empty Re: Joon iš MBLAQ kenčia nuo nemigos

    Rašyti by Sky~ Antr. 09 11 2010, 04:48

    Durni vadubininkai! patis turbut išsimiega puikiai....
    Bet vis tiek, sužavėjo Joon atsidavimas ;ooo
    Bet, nu gaila žzmogaus... Nemiga kenkia sveikatai ; (

    Sponsored content


    Joon iš MBLAQ kenčia nuo nemigos Empty Re: Joon iš MBLAQ kenčia nuo nemigos

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Kv. 02 05 2024, 09:56