Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

    UEE stebisi kad yra ideali moteris daugumai korejos žvaigždžių

    에리카
    에리카
    K


    UEE stebisi kad yra  ideali moteris daugumai  korejos  žvaigždžių Empty UEE stebisi kad yra ideali moteris daugumai korejos žvaigždžių

    Rašyti by 에리카 Št. 23 10 2010, 21:08

    UEE stebisi kad yra  ideali moteris daugumai  korejos  žvaigždžių 20101022_uee_01-e1287818753171
    After School’s UEE neseniai išreiškė savo dėkinguma už tai, kad buvo išrinkta ideali moteris per ( MBC’s “Section TV Entertainment News.” ) Kai pasakė, kad žvaigždžes tokie kaip Jung Woo Sung ir Chun Jung Myung pasirinko ją kaip savo idealia moterį . ji pareiškė, kad "ESU NUSTEBUSI " man didžiulė garbė UEE stebisi kad yra  ideali moteris daugumai  korejos  žvaigždžių 20101022_uee_01
    m1nte
    m1nte
    Jaywalker ♥


    UEE stebisi kad yra  ideali moteris daugumai  korejos  žvaigždžių Empty Re: UEE stebisi kad yra ideali moteris daugumai korejos žvaigždžių

    Rašyti by m1nte Št. 23 10 2010, 21:54

    ewww eww eww...
    ir kuo ji juos traukia... D:
    에리카
    에리카
    K


    UEE stebisi kad yra  ideali moteris daugumai  korejos  žvaigždžių Empty Re: UEE stebisi kad yra ideali moteris daugumai korejos žvaigždžių

    Rašyti by 에리카 Sk. 24 10 2010, 06:31

    Asmeniskai aš sutinku su Jung Woo Sung ir Chun Jung Myung man ji labai graži UEE stebisi kad yra  ideali moteris daugumai  korejos  žvaigždžių 948134
    Dangytia
    Dangytia
    K


    UEE stebisi kad yra  ideali moteris daugumai  korejos  žvaigždžių Empty Re: UEE stebisi kad yra ideali moteris daugumai korejos žvaigždžių

    Rašyti by Dangytia Sk. 24 10 2010, 09:49

    Man tai neatrodo ,kad ji yra ideali ;D
    AhouKarasu
    AhouKarasu
    K-PO


    UEE stebisi kad yra  ideali moteris daugumai  korejos  žvaigždžių Empty Re: UEE stebisi kad yra ideali moteris daugumai korejos žvaigždžių

    Rašyti by AhouKarasu Sk. 24 10 2010, 11:17

    ... I Don't like that.
    m1nte
    m1nte
    Jaywalker ♥


    UEE stebisi kad yra  ideali moteris daugumai  korejos  žvaigždžių Empty Re: UEE stebisi kad yra ideali moteris daugumai korejos žvaigždžių

    Rašyti by m1nte Sk. 24 10 2010, 12:53

    Nežinau...neturi ji jau tokių nuostabių veido bruožų...mergina kaip visos...
    Charakterio jos tikro irgi niks nežino...tai iš kur ji gali būt ideali...nebent dėl savo figūros...

    Sponsored content


    UEE stebisi kad yra  ideali moteris daugumai  korejos  žvaigždžių Empty Re: UEE stebisi kad yra ideali moteris daugumai korejos žvaigždžių

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Pen. 26 04 2024, 20:39