Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

    Nine Muses- No Playboy

    JaeSu
    JaeSu
    Vertėja


    Nine Muses- No Playboy Empty Nine Muses- No Playboy

    Rašyti by JaeSu Kv. 12 08 2010, 12:15


    so? ką manot? :)
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    Nine Muses- No Playboy Empty Re: Nine Muses- No Playboy

    Rašyti by Sve?ias Pen. 13 08 2010, 07:44

    Sakė už SNSD bus geresnės, manau per daug prisikalbėjo, daina yra čystas Genie plagijatas, aprangos irgi į genie nešą, jokių super talentų nepastebėjau, jeigu SNSD buvo kaltinamos plastic surgery ir šiaip palyginus su past foto tai ten ne tiek ir daug galėjo turėt, šitos labai daug plastic atrodo, ypač jų nosys labai fake atrodo.
    JaeSu
    JaeSu
    Vertėja


    Nine Muses- No Playboy Empty Re: Nine Muses- No Playboy

    Rašyti by JaeSu Pen. 13 08 2010, 08:17

    Nesuprantu kuo jau šita daina yra Genie plagiatas? Vienintelis dalykas kuris sutampa-tai panašus concept ir viskas. Ir aprangos nei iš tolo į genie neneša. (sakau kaip neutrali, nesu nei SNSD, nei šitų Nine Muse fanė, taigi nešališkai galiu sakyt, kad genie ir No Playboy nepanašu, mano nuomonė).
    Manau iš viso šitai grupei bus sunku vien todėl, kad jos 9 kaip ir SNSD ir iš karto KRŪVOS SNSD fanų bus nusiteikę priešiškai. Manau priežastys aiškios. Man pvz, irgi visai nepatiko kai D-NA stelbės kad nori būti 'sekantys DBSK' ir kad turi tam talento ir pan. Todėl suprantu kodėl Sones rausis ant šitos grupės.
    Šiaip sutinku, kad ypatingų talentų jos neparodė (tik viena jų turi gražų balsą), bet kad pamatyti talentus reikia klausyti live'o, o ne įrašo.

    ir kad dėl plastic surgery- jos tikrai neatrodo turėjusios daugiau nei kad SNSD galėjo -.-' gera plastikos operacija yra tokia kuri tik šiek tiek patvarko išvaizdą taip, kad net giminės sunkiai galėtų pasakyti, kad ji buvo daryta. TAI yra laikoma gera operacija (aišku jei nenorima susikurti naujo veidelio, o tik patvarkyti šiek tiek senąjį xD). Todėl niekas be pačių atlikėjų (ir jų kompanijų ir šeimų) nežino darė jie tas operacijas ar ne, tol kol jie patys neprisipažįsta. Pvz mano nuomone, kelios SNSD narės turėjo gana rimtai patvarkančias operacijas (sprendžiant iš past photos) ir manau, kad ir Nine Muses turėjo kelias.
    Man SNSD ir Nine Muse kol kas panašios tik narių skaičiumi, daugiau nieko.
    Ir sorry, but you seem a little biased ^^'
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    Nine Muses- No Playboy Empty Re: Nine Muses- No Playboy

    Rašyti by Sve?ias Pen. 13 08 2010, 08:40

    JaeSu rašo:Nesuprantu kuo jau šita daina yra Genie plagiatas? Vienintelis dalykas kuris sutampa-tai panašus concept ir viskas. Ir aprangos nei iš tolo į genie neneša. (sakau kaip neutrali, nesu nei SNSD, nei šitų Nine Muse fanė, taigi nešališkai galiu sakyt, kad genie ir No Playboy nepanašu, mano nuomonė).
    Manau iš viso šitai grupei bus sunku vien todėl, kad jos 9 kaip ir SNSD ir iš karto KRŪVOS SNSD fanų bus nusiteikę priešiškai. Manau priežastys aiškios. Man pvz, irgi visai nepatiko kai D-NA stelbės kad nori būti 'sekantys DBSK' ir kad turi tam talento ir pan. Todėl suprantu kodėl Sones rausis ant šitos grupės.
    Šiaip sutinku, kad ypatingų talentų jos neparodė (tik viena jų turi gražų balsą), bet kad pamatyti talentus reikia klausyti live'o, o ne įrašo.

    ir kad dėl plastic surgery- jos tikrai neatrodo turėjusios daugiau nei kad SNSD galėjo -.-' gera plastikos operacija yra tokia kuri tik šiek tiek patvarko išvaizdą taip, kad net giminės sunkiai galėtų pasakyti, kad ji buvo daryta. TAI yra laikoma gera operacija (aišku jei nenorima susikurti naujo veidelio, o tik patvarkyti šiek tiek senąjį xD). Todėl niekas be pačių atlikėjų (ir jų kompanijų ir šeimų) nežino darė jie tas operacijas ar ne, tol kol jie patys neprisipažįsta. Pvz mano nuomone, kelios SNSD narės turėjo gana rimtai patvarkančias operacijas (sprendžiant iš past photos) ir manau, kad ir Nine Muses turėjo kelias.
    Man SNSD ir Nine Muse kol kas panašios tik narių skaičiumi, daugiau nieko.
    Ir sorry, but you seem a little biased ^^'

    I'm not biased at all actually, Nine muses per daug kalba ir atrodo pasikėlusios užtat net ne SONES jas puola, kalbėjo daug, o live prastas, srsly look at their faces oh wow I see one more Seo in Young and Sunny copy. Šiaip ritmas tai Genie .__.
    Šiaip palyginus su past photo galėsim tada kalbėt, bet jos visai neatrodo panašios į kitas korėjietes.
    JaeSu
    JaeSu
    Vertėja


    Nine Muses- No Playboy Empty Re: Nine Muses- No Playboy

    Rašyti by JaeSu Pen. 13 08 2010, 08:52

    Šiap kalbėjo jos tai, ką joms kompanija liepė, reikėjo kažkaip dėmesį patraukti. Sutinku, kad jų 'talentai' arba daugmaž neegzistuojantys arba kol kas pasislėpę. Gal per sekančius live'us pasitaisys, taip irgi būna. bet kol kas man šita grupė nepatinka. Tačiau dar labiau nei šita grupė man nepatinka tas lyginimas su SNSD. Allkpop'e visi lygina jas su SNSD jau vien todėl kad jos apsivilko trumpus šortus ir ilgomis rankovėmis palaidines/švarkus. Taip, SNSD vilkėjo panašius kostiumus Genie, bet nereiškia kad jos own tą stilų, prieš jas šimtai vilkėjo panašiai :/
    tiesiog ta Nine Muse yra bleh, bet nereikia ant jų taip varyti (kalbu ne apie tave, apskritai) vien dėl SNSD.

    Šiaip ką žinau, bet SNSD man irgi neatrodo panašios į kitas korėjietes (NEkalbu apie VISAS)^^' ir šiaip jausakiau kad manau jog Nine Muses darė plast operacijų, bet nemanau, kad jau TIE tragiškai daug.
    Spoiler:
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    Nine Muses- No Playboy Empty Re: Nine Muses- No Playboy

    Rašyti by Sve?ias Pen. 13 08 2010, 09:01

    JaeSu rašo:Šiap kalbėjo jos tai, ką joms kompanija liepė, reikėjo kažkaip dėmesį patraukti. Sutinku, kad jų 'talentai' arba daugmaž neegzistuojantys arba kol kas pasislėpę. Gal per sekančius live'us pasitaisys, taip irgi būna. bet kol kas man šita grupė nepatinka. Tačiau dar labiau nei šita grupė man nepatinka tas lyginimas su SNSD. Allkpop'e visi lygina jas su SNSD jau vien todėl kad jos apsivilko trumpus šortus ir ilgomis rankovėmis palaidines/švarkus. Taip, SNSD vilkėjo panašius kostiumus Genie, bet nereiškia kad jos own tą stilų, prieš jas šimtai vilkėjo panašiai :/
    tiesiog ta Nine Muse yra bleh, bet nereikia ant jų taip varyti (kalbu ne apie tave, apskritai) vien dėl SNSD.

    Šiaip ką žinau, bet SNSD man irgi neatrodo panašios į kitas korėjietes (NEkalbu apie VISAS)^^' ir šiaip jausakiau kad manau jog Nine Muses darė plast operacijų, bet nemanau, kad jau TIE tragiškai daug.
    Spoiler:

    Na tada jų ent nemąsto, prisikalbėjo, genie ritmą paėmė, apsirengė kaip per genie, tai kaip jų nelygins? Būtų tyliai atėję ir būtų visai faina.
    Dėl panašumo į kitas korėjietes sutinku ir SNSD ne visos panašios, bet I'll never never (NEVAH) nepripažinsiu kad Tiffany turėjo surgery. Kai jinai tai pasakys tada pasiduosiu. Kodėl jūs, lietuvės vienintelės taip užsisėdusios ant SNSD? Visam pasaulyje jau dingo mada būti anti-snsd, nors taip jų dar yra. BTW jūs su amžium negražėjat? Tai gal SNSD ne išimtis, ir dar jos žvaigždės ar jūs bent įsivaizduojat kaip rūpinamasi jų grožiu, tai aišku kad jos gražesnės negu prieš debiutą, and finally make up, jis gali žmogų kardinaliai pakeisti, o pažiūrėję į SNSD past photo matai tuos pačius veido bruožus, nuo Tiffanės gal tik didesni žandai dingę ir jinai numetus svorio kaip ir kitos. Dar vienas įrodymas ką daro make up, lęšiai, double-eyelid glue ir tam nereikia suregry.
    Spoiler:
    Call me biased I don't care, vienintelės biased with only boys are you.
    JaeSu
    JaeSu
    Vertėja


    Nine Muses- No Playboy Empty Re: Nine Muses- No Playboy

    Rašyti by JaeSu Pen. 13 08 2010, 09:17

    SNSD? Taip, aš jų nemėgstu, bet hell visai ne dėl jų išvaizdos ar ko. Tiesa sakant man Sooyoung net labai patinka. Esu žiūrėjusi laidų su jomis ir ŠTAI kodėl dauguma jų man nepatinka. Sunny ir Yoona nemėgstu tikrai. gali vadinti mane jų anti-fan o prieš kitas neturiu nieko. Tiesiog jų muzika man nepatinka, so I'm not a fan. Bet tai viskas. Esmė tame, kad kvaila sakyti kad Nine Muses darė plastic surgery ir blah blah bah,o kad SNSD ne. Tai va, jei jau SNSD gali atrodyti kitaip dėl make-up, ect tai kdl manai kad Nine Muses plastikinės? :/ va šito tai nesuprantu. Dvigubi standartai?

    ir vienas dalykas liks faktu- SM plastic surgery king :/ aš didžiulė DBSK fanė, bet nenustebčiau jei Jae (mano fav beje) yra pasidaręs operaciją ar net kelias. Neseniai kažkokia merginų grupė prisipažino dėl operacijų ir na ir kas? SNSD, MANAU, kad kelios turėjo operacijas, bet again- na ir kas? Nieko prieš tai neturiu. ko tikrai nekenčiu tai kai fanai taip blindly visomis jėgomis gina savo idols dėl tų surgery kai nežino tiesės. Reikia būti open-minded, kaip jau sakiau gera operacija yra tokia, kurios net tiesiogiai nesimato. ir ar darė Tiff tą operaciją ar ne, nežinai nei tu nei aš. ir iš jos past nuotraukų man atrodo kad darė, tau atrodo kad ne.
    Ir tik jau nesvaik kad tik lietuvės nemėgsta SNSD, STAND -didžiausias anti-fan klubas turbūt visame pasaulyje ^^'' (nors man ir atrodo kvaila kurti tokius klubus). Matyt yra priežastis kodėl žmonės jų nemėgsta.
    Spoiler:
    ir kaip suprasti biased with only boys are you? ^^' yra merginų grupių kurias mėgstu ;P
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    Nine Muses- No Playboy Empty Re: Nine Muses- No Playboy

    Rašyti by Sve?ias Pen. 13 08 2010, 09:24

    JaeSu rašo:SNSD? Taip, aš jų nemėgstu, bet hell visai ne dėl jų išvaizdos ar ko. Tiesa sakant man Sooyoung net labai patinka. Esu žiūrėjusi laidų su jomis ir ŠTAI kodėl dauguma jų man nepatinka. Sunny ir Yoona nemėgstu tikrai. gali vadinti mane jų anti-fan o prieš kitas neturiu nieko. Tiesiog jų muzika man nepatinka, so I'm not a fan. Bet tai viskas. Esmė tame, kad kvaila sakyti kad Nine Muses darė plastic surgery ir blah blah bah,o kad SNSD ne. Tai va, jei jau SNSD gali atrodyti kitaip dėl make-up, ect tai kdl manai kad Nine Muses plastikinės? :/ va šito tai nesuprantu. Dvigubi standartai?

    ir vienas dalykas liks faktu- SM plastic surgery king :/ aš didžiulė DBSK fanė, bet nenustebčiau jei Jae (mano fav beje) yra pasidaręs operaciją ar net kelias. Neseniai kažkokia merginų grupė prisipažino dėl operacijų ir na ir kas? SNSD, MANAU, kad kelios turėjo operacijas, bet again- na ir kas? Nieko prieš tai neturiu. ko tikrai nekenčiu tai kai fanai taip blindly visomis jėgomis gina savo idols dėl tų surgery kai nežino tiesės. Reikia būti open-minded, kaip jau sakiau gera operacija yra tokia, kurios net tiesiogiai nesimato. ir ar darė Tiff tą operaciją ar ne, nežinai nei tu nei aš. ir iš jos past nuotraukų man atrodo kad darė, tau atrodo kad ne.
    Ir tik jau nesvaik kad tik lietuvės nemėgsta SNSD, STAND -didžiausias anti-fan klubas turbūt visame pasaulyje ^^'' (nors man ir atrodo kvaila kurti tokius klubus). Matyt yra priežastis kodėl žmonės jų nemėgsta.
    Spoiler:
    ir kaip suprasti biased with only boys are you? ^^' yra merginų grupių kurias mėgstu ;P

    Sorry but I'm kinda hardcore at this tema, SNSD nėra my number 1 , bet gal dėl Tiff ir Taeyeon bei dar kelių visai nieko aš jas ginu, nes ant jų daugiausia stūmiama mano nuomone, taip žinau yra visam pasaulyje, bet ta mada jau dingo, actually look at 9muses noses kai mačiau laidą kaip kinijoj daro plastines ir kokį į nosį įstato implantą visiškai taip pat pas 9muses, smailios, pakeltos, nuo kurių laikų pas korėjietes tokios nosys? Čystai primena kaip seo in young (gali prasigooglint man net patinka seo in young, bet jinai tiek nosių turėjo kad man net juokinga pasidarė) Actually I dislike Yoona A LOT. XDD Let me guess jeigu jūs mėgstat girl band tai bus 2NE1 or dar gal kokios WG kol jos nelenda ir neatima jūsų idorų. Jo mano sig'as ir avataras tai sako, nes aplinkybės šitam forume mane taip privertė, actually niekur daugiau man nereikia naudoti nei šio sig'o nei avataro. :DDDDD


    Paskutinį kartą redagavo elle., Pen. 27 08 2010, 19:26. Redaguota 1 kartą
    JaeSu
    JaeSu
    Vertėja


    Nine Muses- No Playboy Empty Re: Nine Muses- No Playboy

    Rašyti by JaeSu Pen. 13 08 2010, 09:37

    Jo, pastebėjau kad you're pretty hardcore šia tema ^^
    Tae man atrodo daugmaž tokia pati kaip savo vaikystės nuotraukose, ir srr, tačiau mano nuomonė nesikeičia, man Tiff atrodo way different negu kad buvo seniau... tiesiog. bet tai mano nuomonė, ten tavo nuomonė. Vsio, taip sakant xD
    na ir kiek kartų reikia sakyti, kad aš nesakau kad 9M neturėjo palstinių operaciją, manau, kad turėjo. tik sakau, kad ne jos vienos, hello. (be to makiažas daro stebuklus, vizualiai paaukštinti nosį visai nesunku- ir again, nesakau kad 9M tik makiažu remiasi, no way)
    Ir taip, 2NE1 mėgstu (bet WG neper labiausiai), tačiau taip pat mėgstu Kara, Secret, T-ara, 4Minute, BEG... Dabar dar ir Rainbow po tos naujos dainos x) ir whatcha mean 'visokios, kurios neatima MŪSŲ įdorių?' Ohoho, atrodo aš jau pati pradedu savo anti-fan gauti :3
    Štai kodėl, aš nemėgstu SNSD ir daugumos Sones. Jei jau kam nors nepatinka SNSD tai visos grupės kurios tam žmogui patinka yra š...right? *eyeroll*
    ir bent dėl vieno dalyko sutariam- disliking Yoona and Sunny xD
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    Nine Muses- No Playboy Empty Re: Nine Muses- No Playboy

    Rašyti by Sve?ias Št. 14 08 2010, 18:33

    JaeSu rašo:Jo, pastebėjau kad you're pretty hardcore šia tema ^^
    Tae man atrodo daugmaž tokia pati kaip savo vaikystės nuotraukose, ir srr, tačiau mano nuomonė nesikeičia, man Tiff atrodo way different negu kad buvo seniau... tiesiog. bet tai mano nuomonė, ten tavo nuomonė. Vsio, taip sakant xD
    na ir kiek kartų reikia sakyti, kad aš nesakau kad 9M neturėjo palstinių operaciją, manau, kad turėjo. tik sakau, kad ne jos vienos, hello. (be to makiažas daro stebuklus, vizualiai paaukštinti nosį visai nesunku- ir again, nesakau kad 9M tik makiažu remiasi, no way)
    Ir taip, 2NE1 mėgstu (bet WG neper labiausiai), tačiau taip pat mėgstu Kara, Secret, T-ara, 4Minute, BEG... Dabar dar ir Rainbow po tos naujos dainos x) ir whatcha mean 'visokios, kurios neatima MŪSŲ įdorių?' Ohoho, atrodo aš jau pati pradedu savo anti-fan gauti :3
    Štai kodėl, aš nemėgstu SNSD ir daugumos Sones. Jei jau kam nors nepatinka SNSD tai visos grupės kurios tam žmogui patinka yra š...right? *eyeroll*
    ir bent dėl vieno dalyko sutariam- disliking Yoona and Sunny xD

    Yė, they both sucks, šia tema mums kalbėtis beprasmiškai aš manau vienaip tu kitaip. :D
    and actually I'm Kamilia not SONE .______. "aš nemėgstu SNSD ir daugumos Sones. Jei jau kam nors nepatinka SNSD tai visos grupės kurios tam žmogui patinka yra š...right?" actually not at all, nesuprantu to "Nemėgstu snsd, nes jeigu jų nemėgsti, sones tave užsipuola" lol čia nelogiška, tai mėk snsd ir sones tavęs nepuls. XDD
    JaeSu
    JaeSu
    Vertėja


    Nine Muses- No Playboy Empty Re: Nine Muses- No Playboy

    Rašyti by JaeSu Št. 14 08 2010, 19:21

    Ah, no idea kdl ten prirašiau tą SNSD, turėjau galvoje SONEs ^^'
    hmm...db kai tiek laiko praėjo jau nlb ir matau prasmės čia tęsti, man jau visas noras ginčytis išgaravo xD taigi jo, mūsų nuomonės skiriasi ir that's all. Be to, mes čia ir taip tiiiiiek daug ne į temą priflood'inom ^^''' (iš dalies)
    Tik vienas dalykas- jei esi SNSD fanas, vadinasi tu SONE ;P Juk galima būti ir daugiau negu vienos grupės fanu... x) ir iš tavo avy ir siggo tikrai galima pagalvoti kad esi SONE, taigi net neatsiprašinėsiu kad taip pagalvojau .lol :P
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    Nine Muses- No Playboy Empty Re: Nine Muses- No Playboy

    Rašyti by Sve?ias Št. 14 08 2010, 19:27

    JaeSu rašo:Ah, no idea kdl ten prirašiau tą SNSD, turėjau galvoje SONEs ^^'
    hmm...db kai tiek laiko praėjo jau nlb ir matau prasmės čia tęsti, man jau visas noras ginčytis išgaravo xD taigi jo, mūsų nuomonės skiriasi ir that's all. Be to, mes čia ir taip tiiiiiek daug ne į temą priflood'inom ^^''' (iš dalies)
    Tik vienas dalykas- jei esi SNSD fanas, vadinasi tu SONE ;P Juk galima būti ir daugiau negu vienos grupės fanu... x) ir iš tavo avy ir siggo tikrai galima pagalvoti kad esi SONE, taigi net neatsiprašinėsiu kad taip pagalvojau .lol :P

    Viena yra būt fane kuri pasiklauso dainų ir tiek, SONES, VIP ir pan jau kai tau ta grupė tikrai labai daug reiškia. Avatarą ir sig'ą jau paaiškinau, aplinkybės pastumėjo.~
    Agnie
    Agnie
    K-POPPE


    Nine Muses- No Playboy Empty Re: Nine Muses- No Playboy

    Rašyti by Agnie Kv. 19 08 2010, 12:41

    Europidas....?
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    Nine Muses- No Playboy Empty Re: Nine Muses- No Playboy

    Rašyti by Sve?ias Št. 11 09 2010, 19:52

    turiu pritart ellei, bent jau pradžia tai tikrai žiauriai primena genie, aprangos taip pat (gal aš ir nedaug mačius, bet su tokiom uniformom kaip snsd nieko daugiau nemačiau). dėl plastic - 9muses yra kelios, kurios yra totally ne korean, ir net ne asian. idk, viena atrodo kaip po nevisai vykusios operacijos, ir kažkurios dvi labai jau panašios. balseliai.. idk, net įraše nieko ypatingo, live aukštų natų pačios netraukia nes jos įrašytos iš anksto. galėjo jos ir likt modeliais. the funny fact is, mano nuomonė nieko nekeičia. oh well.
    Spoiler:
    m1nte
    m1nte
    Jaywalker ♥


    Nine Muses- No Playboy Empty Re: Nine Muses- No Playboy

    Rašyti by m1nte Št. 11 09 2010, 21:37

    am girls? jūs jau čia bižki į lankas nugrybavot xD
    santykius "kas kam patinka" aiškinkitės per pm xD
    arba god dammit naudokit spoilerį xD
    nes šiaip įspėjimų nesinori dalint...
    Almy
    Almy
    K


    Nine Muses- No Playboy Empty Re: Nine Muses- No Playboy

    Rašyti by Almy Kv. 14 10 2010, 19:10

    I dont wanna play boy~ NoNine Muses- No Playboy 85793

    Sponsored content


    Nine Muses- No Playboy Empty Re: Nine Muses- No Playboy

    Rašyti by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Dabar yra Kv. 28 03 2024, 16:51