Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+12
Boicefan~
JaeSu
Pig-Rabbit
Andantė
Consectetur
metaly
Ame
SushiGuru
Sakura
horo
Agnie
m1nte
16 posters

    Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai

    m1nte
    m1nte
    Jaywalker ♥


    Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai Empty Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai

    Rašyti by m1nte Pen. 27 03 2009, 17:19

    Prašome čia reikšti visą savo nuomonę apie forumą.
    Agnie
    Agnie
    K-POPPE


    Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai Empty Re: Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai

    Rašyti by Agnie Pir. 30 03 2009, 19:10

    Žiauriai reikia naujų žmonių :sad:
    m1nte
    m1nte
    Jaywalker ♥


    Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai Empty Re: Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai

    Rašyti by m1nte Antr. 31 03 2009, 13:03

    Na tai šis forumas tik neseniai sukurtas. Ilgą laiko tarpą buvo negalima užsiregistruoti, laikui bėgant jis plėsis. :blink:
    Agnie
    Agnie
    K-POPPE


    Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai Empty Re: Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai

    Rašyti by Agnie Antr. 31 03 2009, 13:59

    Na tikėkimės! :down: sėkmės tad šiam forumui didelės ^^
    EDIT
    Ir beje, ka darosi, jei noriu pasikeist savo gimimo datą sako kad senesnių nei 99 metų nepriima,kas čia darosi, aš dar nesu tokia sena 😢
    Keliuose forumuose negalėjau prisiregint dėl tos pačios priežasties - gimimo datos 😢
    m1nte
    m1nte
    Jaywalker ♥


    Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai Empty Re: Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai

    Rašyti by m1nte Antr. 31 03 2009, 14:59

    Aš ir negalėjau, net nežinau kas čia darosi, visuose forumuose šitaip, nors padaryta, kad mažiausias amžius 12....
    Agnie
    Agnie
    K-POPPE


    Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai Empty Re: Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai

    Rašyti by Agnie Antr. 31 03 2009, 15:08

    nu, bet irašai pvz 1993 ir rašo kad tau dugiau nei 99 nu pz :wtf:
    m1nte
    m1nte
    Jaywalker ♥


    Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai Empty Re: Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai

    Rašyti by m1nte Antr. 31 03 2009, 15:21

    Nu tai čia dabar absoliučiai visuose forumuose šios nesąmonės... :laughs: :notsure: :grr:
    Agnie
    Agnie
    K-POPPE


    Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai Empty Re: Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai

    Rašyti by Agnie Antr. 31 03 2009, 15:24

    Žiauri nesąmonė . Tai db aš nk negaliu pakeist? Ir šiam forume aš būsiu be gimimo datos? 😢
    m1nte
    m1nte
    Jaywalker ♥


    Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai Empty Re: Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai

    Rašyti by m1nte Antr. 31 03 2009, 15:26

    Gal ten tie moderatoriai svetainės sutvarkys...tikėkimės... xDD :down:
    Agnie
    Agnie
    K-POPPE


    Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai Empty Re: Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai

    Rašyti by Agnie Antr. 31 03 2009, 15:34

    Aham.... Ir turiu pasiūlyma, pakeisti smile'us, nes aš tų špigiukų beveik neįžiūriu
    m1nte
    m1nte
    Jaywalker ♥


    Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai Empty Re: Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai

    Rašyti by m1nte Antr. 31 03 2009, 15:40

    Kad tie didelį poto netvarkingai išsimėto...aš vien didelių ir nedėjau.
    Agnie
    Agnie
    K-POPPE


    Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai Empty Re: Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai

    Rašyti by Agnie Antr. 31 03 2009, 15:49

    Nu kaip žinai.. Nereikia mutantų.... bent jau du kartus didesni :kawaiismile:
    m1nte
    m1nte
    Jaywalker ♥


    Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai Empty Re: Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai

    Rašyti by m1nte Antr. 31 03 2009, 17:49

    Tai reiks paieškot kokių.
    xD
    horo
    horo
    ?


    Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai Empty Re: Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai

    Rašyti by horo Pir. 06 04 2009, 17:43

    Atsiprashau ... o butina rashyt su nosinem ir pan?
    m1nte
    m1nte
    Jaywalker ♥


    Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai Empty Re: Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai

    Rašyti by m1nte Pir. 06 04 2009, 20:34

    Nu ten tą taisyklė kad maždaug nerašyt "shjandien ejsiu"... ne kiekvienas tokia marmalinę gali suprast.
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai Empty Re: Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai

    Rašyti by Sve?ias Pen. 19 06 2009, 11:10

    Hii~as cia kaip naujoke tai nlb pagaunu kaip isideti avatara:)gal kas padetu? :like:
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai Empty Re: Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai

    Rašyti by Sve?ias Pen. 19 06 2009, 11:13

    Beje gal cia man vienai,bet ta muzika kai ieini i psl labai per ausis kerta ,negalima ten kaip nors garsa pareguliuot? 😄
    Agnie
    Agnie
    K-POPPE


    Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai Empty Re: Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai

    Rašyti by Agnie Pen. 19 06 2009, 14:07

    Mane ta muzika irgi nervina, bet jau perpratau kaip suveikt viską kad nespėtų įsijungt ;DD

    Be to, man patinka nauja forumo išvaizda :like:
    m1nte
    m1nte
    Jaywalker ♥


    Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai Empty Re: Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai

    Rašyti by m1nte Pen. 19 06 2009, 14:19

    Nu sumažinau 50%, dabar tik reikia laukt kol susitvarkys pats...

    Be to, man patinka nauja forumo išvaizda :like:

    Dėkui. xD
    Agnie
    Agnie
    K-POPPE


    Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai Empty Re: Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai

    Rašyti by Agnie Tr. 14 10 2009, 13:00

    Man atrodus pakeitus stilių pasikeitė forumo išmatavimai ir funkcijos..nes kai atkopijuoji tekstą ir vėliau įkeli ,išsikraipo, vis dar neleidžia įkelt video. 
    m1nte
    m1nte
    Jaywalker ♥


    Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai Empty Re: Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai

    Rašyti by m1nte Sk. 18 10 2009, 15:48

    Kaip suprast išsikraipo?
    Video kelias.
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai Empty Re: Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai

    Rašyti by Sve?ias Pen. 18 12 2009, 18:10

    Emm.. Čia man vienai nerodo šypenėlių? ;D
    m1nte
    m1nte
    Jaywalker ♥


    Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai Empty Re: Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai

    Rašyti by m1nte Pen. 18 12 2009, 18:28

    Čia buvo lagas kažkoks per visus forus, pradėjo nerodyt avatarų ir šypsenėlių, kai pakeiti vėl rodo, aš dar nepakeičiau. Greit pakeisiu, tik ieškau naujų šypsenėlių. ^^
    Sakura
    Sakura
    K


    Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai Empty Re: Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai

    Rašyti by Sakura Št. 19 12 2009, 15:01

    Aš turiu pasiūlymą.
    Pastebėjau,kad forumas nėra gan aktyvus,nes patys nariai nesistengia.Taigi galima sakyti,kad pradėsiu savo teoremą dėstyti.
    Taigi norėjau pasiūlyti.Mums forumo nariams visiems susivienyti ir bendromis pastangomis reklamuoti puslapį,bei diskutuoti.Taip pat,kaip pastebėjau administraciją patys nespėja dėti naujienų,grupių ir atlikėjų aprašymų.Taigi pagalvojau,kad ir mes galėtumėm nepatingėti ir patiems įdėti grupių ir naujienų ar dar ko nors kas tikrai skatintu diskutuoti.

    Tikiuosi,kad mano pasiūlymai nėra durni.Ir,kad kažkiek išeis įvykdyti juos.;D
    Ačiū už dėmesį...
    m1nte
    m1nte
    Jaywalker ♥


    Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai Empty Re: Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai

    Rašyti by m1nte Kv. 18 02 2010, 18:29

    Būtų šaunu, bet nemanau, kad kas nors imsis platint. xD Visi savo žiūri tik. xD

    Sponsored content


    Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai Empty Re: Nuomonės, pasiūlimai ir nusiskundimai

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Kv. 28 03 2024, 19:31