Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+2
Boicefan~
Vasivis
6 posters

    Hwayoung palieka T-ARA

    Vasivis
    Vasivis
    K


    Hwayoung palieka T-ARA Empty Hwayoung palieka T-ARA

    Rašyti by Vasivis Antr. 31 07 2012, 07:13

    Hwayoung palieka T-ARA Daybyday
    Taigi pastarasęs keliata dienų buvo labai daug naujienų apie T-ara ir "bullying".
    Viskas prasidėjo Liepos 25 twitter po kelių narių twitų apie koncerta ir žmonės tai suprato kaip komentarus apie Hwayoung nors tai gali buti ir tiesa.


    Po kelių dienų CCM Ceo paskelbė, kad yra netraukemas kontraktas su Hwayoung. Ir iki dabar visuose k-pop nayjienu portaluose yra pilna blogų naujienų apie T-aros nares.


    Taip pat yra sukurtas Anti-Fan klubas kuremia jau yra virš 180,000 narių ir k-netizens pradėjo rinkti parašus dėl T-ara grupės išsiskirstymo. Žmonės jau yra gražinia ir kelis šimtus bilietų į pirmajį T-aros koncerta korėjoje kuris turėtų įvykti Rūgpjučio 11 dieną, bet tuos bilietus jau nupirko kiti.


    Gaila matyti kai tai vyksta mano mėgstamausiai grupei, bet nieko nepakeisi ir telieka laukti kaip viskas pasibaigs.
    Kokia jūsų nuomonė šia tema?
    Boicefan~
    Boicefan~
    K-POPP


    Hwayoung palieka T-ARA Empty Re: Hwayoung palieka T-ARA

    Rašyti by Boicefan~ Antr. 31 07 2012, 15:52

    nu nesitikejau tikrai to, na nesu didele t-aros fane, bet kazkaip net keista pagalvot kad grupeje kazkas yra ignoruojamas ar uzgauliojamas o.o
    Sasori
    Sasori
    ?


    Hwayoung palieka T-ARA Empty Re: Hwayoung palieka T-ARA

    Rašyti by Sasori Antr. 31 07 2012, 17:53

    Aš niekad perdaug nesidomėjau T-ara, bet man žiaurūs tokie dalykai.. Čia jų CEO kaltė tikrai. 1 dalykas - kam pridėt tas naujas nares ? Tai sukuria nesantaiką. Ta grupė visiškai prasta komanda. Ir jos negalės niekad būt profesionalėm, jei pas jas vyksta tokie dalykai. Man gaila Hwayoung ir tikrai pažiūrėjus video, akivaizdu kad kitos narės ją engė ir ignoravo.
    m1nte
    m1nte
    Jaywalker ♥


    Hwayoung palieka T-ARA Empty Re: Hwayoung palieka T-ARA

    Rašyti by m1nte Tr. 01 08 2012, 10:20

    "1 dalykas - kam pridėt tas naujas nares "
    Durnesnio klausimo negirdėjau...
    Tarkim rapper išeina iš grupės, tai manau aiškus dalykas kad reikalinga kita rapper...
    Jei nepastebėjai visalaik išėjusios narės yra pakeičiamos naujomis, kad užpildyti tą tuščią vietą ir grupėj ir senose dainose.


    Šiaip man panaši situacija kaip su Jay šiek tiek... Hwayoung lieka kalčiausia ir dar turi atsiprašinėt kompanijos kuri verčia šudą ant jos... Galbūt jai žymiai bus geriau be T-aros, nes supporto dabar daug turi.
    Anonymous
    Svečias
    Svečias


    Hwayoung palieka T-ARA Empty Re: Hwayoung palieka T-ARA

    Rašyti by Svečias Tr. 01 08 2012, 16:38

    .


    Paskutinį kartą redagavo KaminariKatsu, Pir. 13 06 2016, 07:51. Redaguota 1 kartą
    metaly
    metaly
    Updater'ė


    Hwayoung palieka T-ARA Empty Re: Hwayoung palieka T-ARA

    Rašyti by metaly Kv. 02 08 2012, 18:32

    lol ko čia nesitikėt, nesuprantu. Aš tikiu, kad bent jau kokioj kas trečioj grupėj yra toks žmogus, ant kurio kažkiek pastuma visi. Taigi visur taip. Nesvarbu kokio dydžio komanda, vis tiek dažniausiai atsiranda toks vienas kitų ignoruojamas žmogus, ar tiesiog toks kurį visi apkalba, kartais ne tik už akių.. Vienur mažiau kitur daugiau.
    Taip kad ir T-ara ne išeitis, tik kad viskas į viešumą išlindo.
    Nesakau, kad visos grupės tokios 'blogos' ir nemokančios tarpusavy bendraut, bet tikrai tokių turi būt, ne tik T-ara....
    O jau labiausiai tai fanai stebina, deginantys dabar T-aros CD ir visa kita merchandise. WHAT THE PHUCK GUYS. Geriau nustotų šnekėt apie tuos rumour ir tiesiog pradėtų mėgautis muzika...

    edit: perskaičiau ką parašiau ir pagalvojau kad nuskambėjau kaip beširdė:D Man tikrai labai gaila Hwayoung ir linkiu jai didžiausios sėkmės. Tas pats ir visiem kitiem kuriems tenka šitą iškęsti.
    Ir dar pagalvokit, kad ir jūsų bias'ai tokie patys gali būti, ir aukos, ir patys puolantieji.
    Misaki_Meow
    Misaki_Meow
    ?


    Hwayoung palieka T-ARA Empty Re: Hwayoung palieka T-ARA

    Rašyti by Misaki_Meow Kv. 02 08 2012, 19:30

    Man tai asmeniškai gaila Hwayoung. Nesitikėjau, kad jos taip elgiasi,o dar kai persiskaičiau tokios informacijos apie T-Ara narę ir sekso skandalą ir šiaip. Nežinau, bet tai per daug nežmoniška mano manymu. Taip stumti ir pan. Na, bet manau, kad Hwayoung bus geriau ir be T-Aros. Gal pereis į kitą kompaniją ar kitą grupe.
    Sasori
    Sasori
    ?


    Hwayoung palieka T-ARA Empty Re: Hwayoung palieka T-ARA

    Rašyti by Sasori Št. 04 08 2012, 14:26

    junmin rašo:"1 dalykas - kam pridėt tas naujas nares "
    Durnesnio klausimo negirdėjau...
    Tarkim rapper išeina iš grupės, tai manau aiškus dalykas kad reikalinga kita rapper...
    Jei nepastebėjai visalaik išėjusios narės yra pakeičiamos naujomis, kad užpildyti tą tuščią vietą ir grupėj ir senose dainose.


    Šiaip man panaši situacija kaip su Jay šiek tiek... Hwayoung lieka kalčiausia ir dar turi atsiprašinėt kompanijos kuri verčia šudą ant jos... Galbūt jai žymiai bus geriau be T-aros, nes supporto dabar daug turi.
    Šiaip tai bėda tame kad ir narės palieka grupę pačios, be priežasties to nebūna, nereikia pult :) Kai vienos išeina ir jas pakeičia kitos nieko gero nebūna tikrai.
    m1nte
    m1nte
    Jaywalker ♥


    Hwayoung palieka T-ARA Empty Re: Hwayoung palieka T-ARA

    Rašyti by m1nte Sk. 05 08 2012, 20:41

    na jei išsiskiria skoniai muzikos tai kam kankintis ir toliau būt grupėj, plius būna įvairių priežasčių: traumos, eina mokintis ir pan. ;p

    ir jei grupės narės normalios, problemų jog ateina kitą narė tikrai nebūtų.
    ir nieks nepuola :D

    Sponsored content


    Hwayoung palieka T-ARA Empty Re: Hwayoung palieka T-ARA

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Pen. 19 04 2024, 02:57