Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+2
Almy
My-Monkey-Magic
6 posters

    MYNAME - Message

    My-Monkey-Magic
    My-Monkey-Magic
    Vertėja


    MYNAME - Message Empty MYNAME - Message

    Rašyti by My-Monkey-Magic Sk. 30 10 2011, 14:59


    nauja kpop boys grupė :D man patikti tie du kur kažkur viduryje pradėjo repuot, Joon Q ir Seyoung man rodos.. xD
    Almy
    Almy
    K


    MYNAME - Message Empty Re: MYNAME - Message

    Rašyti by Almy Sk. 30 10 2011, 15:40

    labai patiko daina. Ir kiek žinau čia jų pati pirma ,taip?Ta prasme net nepasakyčiau ,kad jie nauji visam šitam reikale būtų,tikrai daina very good bentjau pasak mano nuostabiūjų akyčių ir ausyčių ;D Iš šios grupės man labai gražutis tas bordiniai plaukai ;D Tas trumpais plaukais nu normaliausiais iš kurių visiškai neišsipisinėta ir simpatulis :) O dar vienas tai OMG ,man grynai iš JYJ Junsu kopija ;DDD

    MYNAME - Message 5796 Anyway, siučiuos aš šitaą šūdą!!!
    Silviija
    Silviija
    ?


    MYNAME - Message Empty Re: MYNAME - Message

    Rašyti by Silviija Kv. 03 11 2011, 16:10

    Oh my. Seyong, why are you so hot OTL
    Šiaip iš pat pradžių man labai nepatiko daina. Ir dabar nelabai, nes pradžioje tokia 'UTS UTS UTS' pasirodo, o priedainis toks ramus D:
    Yoanhee
    Yoanhee
    ?


    MYNAME - Message Empty Re: MYNAME - Message

    Rašyti by Yoanhee Sk. 06 11 2011, 17:04

    Nu aišku yra įvairių trūkumų ir pan., bet pripažinkim pasirodymas buvo stiprus ir vaikinukai tikrai pasistengė.
    Nemažai namo, kad greitu laiku jie galės lygintis su tokias kpop dievais kaip SuJu ar TVXQ ir taip toliau...
    Boicefan~
    Boicefan~
    K-POPP


    MYNAME - Message Empty Re: MYNAME - Message

    Rašyti by Boicefan~ Antr. 08 11 2011, 13:14

    wow , patiko belenkaip :D geras beat'as, šokis irgi osm 0:16 that move was cool ;D 1:20 tas irgi toks idomus :D ir patys berniukai tokie gana išvaizdus, tas gerulis vienas, grynai vos ne junsu kai pasikelia plaukus, kaip almy sake, o tas su bordiniais plaukais toks cuute :D šiaip tai saunuoliai, debiutinė daina tikrai gera :)
    LastQQQ
    LastQQQ
    K


    MYNAME - Message Empty Re: MYNAME - Message

    Rašyti by LastQQQ Sk. 27 11 2011, 09:15

    Kaip debiutas tai visai neblogas, daina neprasta, bet šokis vienoj vietoj juokingas kaip supykę vaikai žemę tryptų, šiaip užskaitau :)

    Sponsored content


    MYNAME - Message Empty Re: MYNAME - Message

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Pen. 19 04 2024, 17:48