Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+2
Silviija
kuro112
6 posters

    Užbaninta Beast daina "On Rainy Days"

    kuro112
    kuro112
    K-PO


    Užbaninta Beast daina "On Rainy Days" Empty Užbaninta Beast daina "On Rainy Days"

    Rašyti by kuro112 Pir. 18 07 2011, 16:35

    Užbaninta Beast daina "On Rainy Days" B2ST_stuns_fans_with_thespian_quot_Fiction_quot_MV_plot_18052011094640

    B2st's naujausias hitas "On Rainy Days" buvo užbanintas. Liepos 14, Lyčių lygybės ir Šeimos ministerija pareiškė kad B2st's "On Rainy Days" yra pavojinga paaugliams. Priežastis yra eilutė "Turėčiau nustoti gerti, Man atrodo kad aš girtas"
    B2ST’s recent number 1 hit song, “On Rainy Days” was recently determined as hazardous media. Jie sako kad ta eilutė vaizduotėje sukuria alkoholio paveiksliuką kas kaip ir rekomenduoja paaugliams kurie dažnai klausosi dainos gerti.
    Yoseob patvytino: " Manau aš pradėsiu dainuoti vaikų dainas. Tao tikrai perdaug.*atodūsis* mes negalime atlikinėti šitos dainos, agh"
    Silviija
    Silviija
    ?


    Užbaninta Beast daina "On Rainy Days" Empty Re: Užbaninta Beast daina "On Rainy Days"

    Rašyti by Silviija Pir. 18 07 2011, 16:54

    Man kaip tik atrodo, kad skatina nustoti gerti ._.
    Nesamonė kažkokia T_T
    Boicefan~
    Boicefan~
    K-POPP


    Užbaninta Beast daina "On Rainy Days" Empty Re: Užbaninta Beast daina "On Rainy Days"

    Rašyti by Boicefan~ Antr. 19 07 2011, 14:27

    jau neturi prie ko prisikabint xD nesamone biski.
    kuro112
    kuro112
    K-PO


    Užbaninta Beast daina "On Rainy Days" Empty Re: Užbaninta Beast daina "On Rainy Days"

    Rašyti by kuro112 Antr. 19 07 2011, 14:31

    kas man keisčiausiai tai kad Dr Feel Good taip ir nebuvo užbaninta...
    lol,taigi On Rainy Days žodžiai reiškia nustoti gerti ir žinoti ribas, kaip tai netinka paaugliams? xD
    žodžiu man regis kad tie žmogai kurie banina dainas yra biški biased...
    AhouKarasu
    AhouKarasu
    K-PO


    Užbaninta Beast daina "On Rainy Days" Empty Re: Užbaninta Beast daina "On Rainy Days"

    Rašyti by AhouKarasu Tr. 20 07 2011, 13:09

    LOOL xDD Čias tas pats kaip su X-5 daina "Fantasy" užbanino, todėl, nes buvo pavartotas žodis "club" xDDDD
    kuro112
    kuro112
    K-PO


    Užbaninta Beast daina "On Rainy Days" Empty Re: Užbaninta Beast daina "On Rainy Days"

    Rašyti by kuro112 Tr. 20 07 2011, 15:32

    AhouKarasu, Omg, rimtai? xDD
    Ritasi ta ministerija žemyn...
    Vasivis
    Vasivis
    K


    Užbaninta Beast daina "On Rainy Days" Empty Re: Užbaninta Beast daina "On Rainy Days"

    Rašyti by Vasivis Kv. 21 07 2011, 16:41

    Kaip liūdna, kad užbanino reiks eit prisigert... Užbaninta Beast daina "On Rainy Days" 86210
    AhouKarasu
    AhouKarasu
    K-PO


    Užbaninta Beast daina "On Rainy Days" Empty Re: Užbaninta Beast daina "On Rainy Days"

    Rašyti by AhouKarasu Kv. 21 07 2011, 17:10

    kuro112 rašo:AhouKarasu, Omg, rimtai? xDD
    Ritasi ta ministerija žemyn...

    http://www.allkpop.com/2011/05/x-5s-fantasy-deemed-unsuitable-for-minors-due-to-lyrics
    kuro112
    kuro112
    K-PO


    Užbaninta Beast daina "On Rainy Days" Empty Re: Užbaninta Beast daina "On Rainy Days"

    Rašyti by kuro112 Kv. 21 07 2011, 18:13

    lol čia tai totaliai epic xD
    vien dėl klubo...
    Agnie
    Agnie
    K-POPPE


    Užbaninta Beast daina "On Rainy Days" Empty Re: Užbaninta Beast daina "On Rainy Days"

    Rašyti by Agnie Št. 23 07 2011, 15:16

    Mana patiko kažkur komentarą skaičiau po šituo straipsniu: "Jeigu tos dvi eilutės verčia gerti..... Tai , dainos pradžioje girdėtas kosulys gal verčia susirgt tuberkulioze?"
    Nu čia rimtai.... Ne tik "On Rainy Days" KBS uždraudė, taip pat jų daina "Yet" uždrausta , nes reperis dainuoja "Oh, shh" (tas š reiškia nutildymą) , bet kažkam pasigirdo kad jis sako 'shit'

    Sponsored content


    Užbaninta Beast daina "On Rainy Days" Empty Re: Užbaninta Beast daina "On Rainy Days"

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Pen. 19 04 2024, 07:00