Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5 posters

    HyunA- Bubble Pop

    kuro112
    kuro112
    K-PO


    HyunA- Bubble Pop Empty HyunA- Bubble Pop

    Rašyti by kuro112 Pir. 04 07 2011, 19:49

    JaeSu
    JaeSu
    Vertėja


    HyunA- Bubble Pop Empty Re: HyunA- Bubble Pop

    Rašyti by JaeSu Antr. 05 07 2011, 08:16

    O, koks vasariškas MV. Užsimaniau į lauuuką, tik, kad saulės ne per daugiausiai >.<

    Hyuna atrodo labai gražiai čia :) MV pats toks linksmas, šviesus, kaip jau sakiau, vasariškas. Daina šiaip sau, bet manau po kiek laiko priprasiu ir pradės patikti x)
    taigi overall-man patiko HyunA- Bubble Pop 48570
    sweetheart
    sweetheart
    K


    HyunA- Bubble Pop Empty Re: HyunA- Bubble Pop

    Rašyti by sweetheart Antr. 05 07 2011, 14:42

    Neužpykit Hyuna gerbėjos,betb jos šokis manes nesužavėjo,juk visi žino,kad Hyuna yra puiki šokėja,bet kai pamačiau,kad visi šoki ji švaistė laika,kad pakraipytu užpakali,nu tai atsiprašau,jau apie ta juoda suknele geriau patylėsiu,aš suprantu,kad ji nori buti seksuali,na bet seksualuma gali išreikšti kitaip,o ne kraipydama užpakali i visas puses,o daina tikrai visai nieko,aš iš jos tikėjausi daug daugiau HyunA- Bubble Pop 403217
    Almy
    Almy
    K


    HyunA- Bubble Pop Empty Re: HyunA- Bubble Pop

    Rašyti by Almy Pen. 16 09 2011, 12:50

    Viskas cia gerai , ta prasme sakai kad kraipe sikna ir panasiai? kad nori but sexuali? Na man sis MV daug labiau mielas negu sexualus :D beto kodel kiekvienoj dainoj jej moka sokt turi ir art kaip arklys del to sokio? man tai patinka kai buna kazkas paprasto ir nei per sexy nei per miela ,ta prasme cia viskas zymiai geriau negu tuose >10000 panu mv kur jos ale "peace" pirstukai,smailiukai,nekaltos akytes.. man tai jau taaaaip igryse kad nezinau...zodziu prie esmes tai kad man ir daina ir klipas patiko :) labai patiko Lee Joon pasirodymas, tik buvo lievai kad jis vargsas i vandeneli imestas buvo, ir vien tik uz sypsnele ir mirksiuka!!! Ziauru ;D
    So anyway,cia tik mano nuomone ,no grudge ;)p
    My-Monkey-Magic
    My-Monkey-Magic
    Vertėja


    HyunA- Bubble Pop Empty Re: HyunA- Bubble Pop

    Rašyti by My-Monkey-Magic Pen. 16 09 2011, 13:02

    Man tai labai patiko!! :D laukiau taip ilgai jos albumo ir nenusivyliau
    visiškai xD Šokis, visas mv nerealus, toks vasariškas, linksmas, mielas,
    sexualus. Dar Lee Joon pasirodė, tai išvis skraidžiau padangėse xD man
    patiko, kad per vieną jos live'ą ir Lee Joon buvo pasirodęs, šoko su ja
    ^^ hehe
    ir šiaip aš JoonAh shiper'ė :DD
    ir ZicovAh ir JunAh.. ech.xDD

    Sponsored content


    HyunA- Bubble Pop Empty Re: HyunA- Bubble Pop

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Kv. 28 03 2024, 08:19