Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+2
Gabuks
kuro112
6 posters

    arirang: 5 blogiausiai vaidinantys daininkai

    kuro112
    kuro112
    K-PO


    arirang: 5 blogiausiai vaidinantys daininkai Empty arirang: 5 blogiausiai vaidinantys daininkai

    Rašyti by kuro112 Tr. 29 06 2011, 16:22

    Arirang sudarė lentelę "5 blogiausiai vaidinantys daininkai" .Daininkai buvo įvertinti pagal jų gebėjima išreikši emocijas, tarima ir kaip natūraliai jie atrodė vaidinant. Nors kaikurie fanai ir sutiko su tuo, daugumai tai nepatiko, ir sakė kad tokie ižeidimai nebuvo reikalingi.


    Gabuks
    Gabuks
    ?


    arirang: 5 blogiausiai vaidinantys daininkai Empty Re: arirang: 5 blogiausiai vaidinantys daininkai

    Rašyti by Gabuks Tr. 29 06 2011, 17:56

    negaliu patikėt, kad Yunho čia yra, pažiejus ,,before you go" tikrai nepasakyčiau, kad jis prastai vaidina..
    kuro112
    kuro112
    K-PO


    arirang: 5 blogiausiai vaidinantys daininkai Empty Re: arirang: 5 blogiausiai vaidinantys daininkai

    Rašyti by kuro112 Tr. 29 06 2011, 18:01

    lol, aš ir kiek nustebau Yunho pamačius, jis niekada rimtai nevaidino iki Before U Go, o gal vaidino?
    aš tik pamenu ta Dangerous Love ir DBSK Vacation, ir tikrai nepasakyčiau kad jo vaidyba buvo prasta...
    ir kur Taec su Yoona? jų vaidyba nepergeriausia...
    Suzy ir Hara mano nuomone turėtu būt kiek auksčiau,
    bet čia tik mano nuomonė....
    Silviija
    Silviija
    ?


    arirang: 5 blogiausiai vaidinantys daininkai Empty Re: arirang: 5 blogiausiai vaidinantys daininkai

    Rašyti by Silviija Tr. 29 06 2011, 18:14

    Tikrai manau nereikėjo šito list'o daryt. Ne tai, kad čia visi mano mėgiamiausi ar ką. Atvirkščiai. Aš iš čia "pažįstu" tik Yunho.:D Bet tiesiog tai gan žeidžia atlikėjus manyčiau. (:
    Boicefan~
    Boicefan~
    K-POPP


    arirang: 5 blogiausiai vaidinantys daininkai Empty Re: arirang: 5 blogiausiai vaidinantys daininkai

    Rašyti by Boicefan~ Pen. 01 07 2011, 10:37

    stumia biški. Gal ir nereikejo daryt sito listo, aisku gal pamate aktoriai/dainininkai labiau stengsis ar pan. bet manau ir taip jiem pasako pastabas režisieriai ir pan.
    metaly
    metaly
    Updater'ė


    arirang: 5 blogiausiai vaidinantys daininkai Empty Re: arirang: 5 blogiausiai vaidinantys daininkai

    Rašyti by metaly Pen. 01 07 2011, 13:59

    eee.... nemanau kad jie taip blogai vaidina. Tik kelis mačius vaidinus, bet damn... tikrai nepasakyčiau kad blogi aktoriai. Pvz:
    Suzy. Manau kaip be patirties, ir atlikus pagrindinį vaidmenį dramoj, ji tikrai gerai pasirodė. Nesu jos fanė, net neklausau aš tos grupės kur jin yra (bet sakiau reiks paklausyt), bet damn, manau tikrai gerai suvaidino.
    Hyun Joong.. jis tikrai awesome. Tai jeigu jis jau taip blogai vaidina, būtų jį kvietę dukart pagrindinį vaidmenį atlikt?? (ok, gal ir būtų, juk jis daugumos idol.. :D ) ok šiaip gal ir daugiau kur vaidino, bet žiūrėjau tik porą dramų su juo. Ir tikrai puikiai vaidino, jeigu ten kažkas galvoja kad jis blogai "Playful kiss" suvaidino, kad per rimtas buvo ir emocijų nereiškė, taigi daaaaamn. Jo toks vaidmuo buvo.Jis tai tikrai tikrai neturėtų būt šitam liste...
    ir iš vis šito listo neturėtų būt.
    Galėtų tuos top five daryt tik iš geros pusės, geriausi aktoriai, geriausi šokėjai ir stuff...o dabar.. turbūt tik populiarumo taip siekia sulaukt (ir sulaukė, manau)
    kuro112
    kuro112
    K-PO


    arirang: 5 blogiausiai vaidinantys daininkai Empty Re: arirang: 5 blogiausiai vaidinantys daininkai

    Rašyti by kuro112 Pen. 01 07 2011, 16:25

    nu jei juos tik girs ir pan, kaip jie zinos kur jiems reikia pasistenkti ir pan?
    mano manymu kritika reikalinga taip pat kaip ir komplimentai...
    metaly
    metaly
    Updater'ė


    arirang: 5 blogiausiai vaidinantys daininkai Empty Re: arirang: 5 blogiausiai vaidinantys daininkai

    Rašyti by metaly Pen. 01 07 2011, 17:27

    aišku reikalinga, bet būtent čia tai persistengta, manau :/
    kuro112
    kuro112
    K-PO


    arirang: 5 blogiausiai vaidinantys daininkai Empty Re: arirang: 5 blogiausiai vaidinantys daininkai

    Rašyti by kuro112 Pen. 01 07 2011, 17:32

    na mano nuomone jie tik išdėstė faktus kurių fanai nenori pripažinti xD
    Boicefan~
    Boicefan~
    K-POPP


    arirang: 5 blogiausiai vaidinantys daininkai Empty Re: arirang: 5 blogiausiai vaidinantys daininkai

    Rašyti by Boicefan~ Pen. 01 07 2011, 17:52

    siaip kai ziurejau dream high nu ka zn man Suzy vaidinimas neuzkliuvo xDD girdejau kad kritikai tipo sako kad blogai vaidino ir pan. bet nu man atrode kad jos toks vaidmuo, tokia nemokanti reiksti jausmu mergike jinai turejo but kaip as susidariau nuomone, o man atrode kad ji tokia ir buvo xDD aisku visiems skirtingai ziurisi. o del kim hyun joong tai pritariu metaly :D
    aisku reikia ir tos kritikos.
    JaeSu
    JaeSu
    Vertėja


    arirang: 5 blogiausiai vaidinantys daininkai Empty Re: arirang: 5 blogiausiai vaidinantys daininkai

    Rašyti by JaeSu Sk. 03 07 2011, 18:42

    kuro112 rašo:lol, aš ir kiek nustebau Yunho pamačius, jis niekada rimtai nevaidino iki Before U Go, o gal vaidino?

    Jis vaidino vienoje dramoje "Heading to the Ground". Deja, nors Yunho man patinka, jo vaidyba nebuvo labai gera ^^;

    O dėl Suzy sutinku- man netgi patiko, kaip ji vaidino x)

    Sponsored content


    arirang: 5 blogiausiai vaidinantys daininkai Empty Re: arirang: 5 blogiausiai vaidinantys daininkai

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Pen. 29 03 2024, 05:01