Code-V, išgarsėjimas Japonijoje, sugrįžimas į Korėja ir noras perspjauti TVXQ

Share
avatar
kuro112
K-PO

Code-V, išgarsėjimas Japonijoje, sugrįžimas į Korėja ir noras perspjauti TVXQ

Rašyti by kuro112 on Pen. 03 06 2011, 18:15Vaikinų grupė Code-V neseniai turėjo interviu su Joy News 24. Nors jie ir nelabai žinomi jie pasitiki savo vokaliniais sugebėjimais kurie priverstu bet kurį nauja artista susigėsti.

Jie buvo vidurį albumo pristatymo kai jie sustojo ir paklausė "gal norit išgirsti mus dainuojamt gyvai?". Po trumpos akapelos atskleidė kad jie dar moka tuzinus imitaciju kurias galės parodyti tv laiduose.

Šita talenting grupė susidaro iš lyderio Sang Woo, "visual" Sol, "chocolate avs" Naro, Maknae Taemin, ir naujo nario Louis.

Code-V išpradžių buvo žinomi kaip "Bless" dar 2007, prieš debiutuojant su daina "Addiction" praitų metų birželį. Deje jiems nelabai pasisekė pasiekti to ko norėjo.

"Stichinės nelaimės persiokiojo mus" paaiškino jie.
"Mes turėjome atidėti visas programas dėl Cheonanham skirmish (sorry neturiu supratimo ka tai reiškia) ir kai ruošėmės reklamai Japonijoje mums sutrukdė žemės drebėjimas Fukushima'oje. Mes praktiškai turime imunine sistema viskam (juokas). kad atiskratytumėm šitos persiokiojančios nelaimės mes aktyvus Japonijoje."

Jie tesė "Mūsų manymu, visos šitos nelaimės įnešė šio bei to į mūsų dainas"

Nors jie ir nelabai žinomi Korėjoj, jie jau auganti Hallyu žvaigždė Japonijoj. Neseniai jie buvo išrinkti kaip labiausiai laukiamas Korėjiečiu debiutas vienoj Japonijos apklausų.

Japonijos fanai labai domėjosi šia grupe dėl jų vokalinių sugebėjimų ir panašumu į TVXQ, kadangi abi grupės yra akapela grupės. Todėl jie buvo pavadinti "antri TVXQ"

Code- V pakomentavo "Musų manymu mato mus kaip TVXQ kadangi mes taip pat reklamavomės su šokių muzika, bet mūsų visi nariai turi vokalinį talenta. mes taip pat specijalizuoti Akapeloje, dėl to mes į juos ir panašūs. Mes mėgstame TVXQ ir jus gerbiame, tačiau mes tikimės juos pralenkti"


grupės nariai taip pat pridėjo " Kai TVXQ išsiskyrė kai kurie jų fanai tapo mūsų fanais", Sol pridėjo, "Jie sako kad aš atrodau kaip KCM Korėjoje, bet Japonijoje jie sako kad aš atrodau kaip Jaejoong. Kai mes einame kur nors pavalgyti jie kartais mus sumaišo su TVXQ"

Kai jiems pasakė kad tai sakyti gan pavojinga jie atsakė su aegyo "Tai nėra kažkas su kuo visi nariai sutinka"


Vaikinai neseniai užbaigė savo darnus Japonijoje neskaitant žemės drebėjimo. Kadangi jie nenorėjo nuvilti savo fanų jie nenutraukė savo planų. Jie taip pat išlankstė 1000 gervių ir nuvežė jas į Fukushima.

Jie paaiškino, "Mes daug neuždirbam tai negalėjom daug paaukoti...Nors tai ir nėra kažkas fiziško mes norėjom parodyti savo jausmus. Mes pastebėjom kad fanai mėgsta kai dramose įsimyliejaliai apsikeičia popierinėm gervėm tai mes nutarėm padaryti ta patį. tai romtantiška taip? Mes jaudinomės kad jiems tai nepatiks, bet jiems patiko. mums pasisekė"

Kadangi jie sugrįžo į Korėja su pirmu albumu "Honestly" jie reklamuojasi su nuostabia balade kuri išryškina jų vokalinius sugebėjimus. "Mes galvojome apie šokių daina, bet savaite prieš albumo pakeitėme nuomone. mums labai patiko baladė kuria mums parašė mūsų kompozitorius. Laidos kaip " I Am a Singer" ir " Birthof a Great Star" įrodė kad vokaliniai sugebėjimai yra vis dar svarbūs, ir mums atrodė kad fanai jau bus pavargę nuo šokių muzikos, mes norėjome parodyti kažka kitokio."

Vaikinai užbaigė " Mes norime būti prašmatnūs dievaičiai. Nors mes ir turime skirtingas asmenybes ir stilių, mes sueiname tikrai gerai. Kai mūsų balsai skamba kartu, mes spindime dar labiau. Mes tikimės kad tie kurie apie mus nežinojo, sužinos apie mus"avatar
Mi~Mi ^^*
K

Re: Code-V, išgarsėjimas Japonijoje, sugrįžimas į Korėja ir noras perspjauti TVXQ

Rašyti by Mi~Mi ^^* on Pir. 06 06 2011, 14:22

Manau kad jie šaunuoliai ir stengiasi dėl fanųavatar
kuro112
K-PO

Re: Code-V, išgarsėjimas Japonijoje, sugrįžimas į Korėja ir noras perspjauti TVXQ

Rašyti by kuro112 on Pir. 06 06 2011, 16:32

na kiek as zinau su tokiom kalbom jie uzsidirbo milijonus antifanu.
daugeliui nepatiko kad jie pasake
" Kai TVXQ išsiskyrė kai kurie jų fanai tapo mūsų fanais"
ir
Mes mėgstame TVXQ ir jus gerbiame, tačiau mes tikimės juos pralenkti"

tiesa pasakius ir man nepatiko >.<

kazkokie arogantiski pasirode...bet kai pagalvoju...gal kartais zmogas kuris straipsni parase savo dakure? atsimenu kazkas is ju kompanijos rase kad ka zodziai issiskyre ir pralenkti nebuvo naudoti interviu, ir ka jie pasake buvo "gan daug TVXQ fanu oatinka musu muzika" ir " mes norime buti daugiau nei antri TVXQ"
na tiesa pasakius tikiu tuo zmogum is ju kompanijos, gas butu toks durnas supykditi daugeli kpop fanu...
eh...bet kiek pastebejau jie tikrai moka dainuot O.O
Sponsored content

Re: Code-V, išgarsėjimas Japonijoje, sugrįžimas į Korėja ir noras perspjauti TVXQ

Rašyti by Sponsored content


    Dabar yra Tr. 12 12 2018, 00:32