Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5 posters

    nusižudė buves SG Wannabe narys Chae Dong Ha

    kuro112
    kuro112
    K-PO


    nusižudė buves SG Wannabe narys Chae Dong Ha Empty nusižudė buves SG Wannabe narys Chae Dong Ha

    Rašyti by kuro112 Pen. 27 05 2011, 15:34

    nusižudė buves SG Wannabe narys Chae Dong Ha 0952ad59937dde1a524f3b8b_Chae Dong Ha

    Gegužės 27 Korėjos spauda paskelbė kad nusižudė SG Wannabe's buves narys Chae Dong Ha (30). Jis pasikorė namuose, Bulkwang-dong.
    Korean media outlets are reporting that on May 27th, SG Wannabe’s

    Eunpyung-gu gelbėjimo komanda gavo žinutę nuo Chae's vadybininko 27 ryte. Jo mirtis buvo patvirtinta ir policija patvirtino jo kūno tapatybę.

    Jo agentūra sakė, "Chae Dong Ha nuolat kentėjo nuo depresisjos. Jis neseniai sugrįžp iš Japonijos. Šį ryta mes negalėjom su juo susisiekti tai paskambinom 911 ir vėliau radom jį"

    Kai kurie spėjo kad Chae Dong Ha depresavo dėl jo praito vadybininko mirties, kuris nusižudė prieš 2 metus įkvėpdamas dujų savo motelio kambary.
    Savo albume "Essay", Chae Dong Ha parašė žinute savo vadybininkui,"Tai buvo momentas džiugesnis už pirma bučinį. Mano pirmasis vadybininkas. Mano paguoda, mano draugas, mano hyung. Ta akimirka kai jį sutikau, aš gavau visą pasaulį.Ir Birželio 2009 jo nebėra šalia manes. Puse mano širdies vis dar nėra. Bet vistiek, "Hyung, tu turi būti laimingas, gerai? prižadėk kad tu būsi laimingas..."
    Boicefan~
    Boicefan~
    K-POPP


    nusižudė buves SG Wannabe narys Chae Dong Ha Empty Re: nusižudė buves SG Wannabe narys Chae Dong Ha

    Rašyti by Boicefan~ Pen. 27 05 2011, 16:40

    Nesu girdėjus apie jį, bet vis tiek kaip žiauru ;s
    metaly
    metaly
    Updater'ė


    nusižudė buves SG Wannabe narys Chae Dong Ha Empty Re: nusižudė buves SG Wannabe narys Chae Dong Ha

    Rašyti by metaly Pen. 27 05 2011, 17:37

    omg. kas ten vyksta tarp visų idols korėjoj, ką ten daro su jais, kad visi depresyvūs tokie ... O.o
    nesusigadinau smarkiai nuotaikos, nesu jo fanė, bet aišku, liūdna..
    užjaučiu jo fanus..nes pamenu pati kaip verkiau, kai sužinojau, kad Park Yong Ha nusižudė.. >.>
    kuro112
    kuro112
    K-PO


    nusižudė buves SG Wannabe narys Chae Dong Ha Empty Re: nusižudė buves SG Wannabe narys Chae Dong Ha

    Rašyti by kuro112 Pen. 27 05 2011, 17:49

    niekada nebuvau SG Wannabe fane, bet juos gerbiu, o Chae Dong Ha balsas man ziauriai patinka...
    jis buvo toks nerealus...
    abejoju ar kada susitaikysiu su ziniai kad jis nusizude... T.T

    ir apskritai kas su tai nusizudymais dedas? neseniai kazkokia ziniu vedeja nusizude dabar jis..
    eh kaip kad HaHa sake zmones, rupinkites zmonemis aplink save....
    tikiuosi kad nuo siol kompanijos rupinsis savo zvaigzdemis labiau...

    RIP
    nusižudė buves SG Wannabe narys Chae Dong Ha 385352
    Agnie
    Agnie
    K-POPPE


    nusižudė buves SG Wannabe narys Chae Dong Ha Empty Re: nusižudė buves SG Wannabe narys Chae Dong Ha

    Rašyti by Agnie Tr. 01 06 2011, 17:58

    ziauriausia tai kad kai zudosi vis garsesni,jaunesni supranti kad tavo favorit'as bet kada gali padayti ta pati
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    nusižudė buves SG Wannabe narys Chae Dong Ha Empty Re: nusižudė buves SG Wannabe narys Chae Dong Ha

    Rašyti by Sve?ias Kv. 02 06 2011, 08:08

    Nors nesu SG Wannabe fanė..bet labai gaila ir apmaudu,jog taip atsitiko. Užjaučiu Chae Dong Ha fanus :(
    Mi~Mi ^^*
    Mi~Mi ^^*
    K


    nusižudė buves SG Wannabe narys Chae Dong Ha Empty Re: nusižudė buves SG Wannabe narys Chae Dong Ha

    Rašyti by Mi~Mi ^^* Pir. 06 06 2011, 14:24

    Nežinau tokios grupės, kaip SG Wannabe, bet tai žiauru... :(

    Sponsored content


    nusižudė buves SG Wannabe narys Chae Dong Ha Empty Re: nusižudė buves SG Wannabe narys Chae Dong Ha

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Kv. 28 03 2024, 10:16