Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+4
Mi~Mi ^^*
sweetheart
metaly
kuro112
8 posters

    SM Town Paryziuje!

    kuro112
    kuro112
    K-PO


    SM Town Paryziuje! Empty SM Town Paryziuje!

    Rašyti by kuro112 Tr. 20 04 2011, 13:26

    SM Town Paryziuje! Smtown

    Taigi SM Town pagaliau ir Europoje!
    Balandzio 20 SME atskleidė, " 'SMTOWN LIVE' sukėlė daugelio užsieniečių susidomėjimą per koncertus Seoul, LA, Tokyo ir Shanghai. Tad Birželio 10 mes planuojam susitikimą su prancūzijos fanais 'Le Zenith de Paris’Paryžiuje.

    Koncerte dalyvaus:
    TVXQ
    Super Junior
    SNSD
    Shinee
    f(x)

    Dėja BoA negalės dalyvauti kadangi ji turės filmavimą Toronte.
    metaly
    metaly
    Updater'ė


    SM Town Paryziuje! Empty Re: SM Town Paryziuje!

    Rašyti by metaly Kv. 21 04 2011, 09:57

    omg. girdėjau jau kalbas anksčiau kažkur, bet dabar vėl overreacted:
    1 shocked
    2 pagooglinau
    3 suspiegiau
    4 parašiau draugei
    5 apsiverkiau
    6 pažiūrėjau bilietus į Paryžių
    7 *happy dance*
    8 nusivilimas. vis dėl to, gyvenu Lietuvoj.
    Bet džiugu, kad pagaliau Europos kpop fanai turės šansą juos pamatyt :) Gal dažniau pradės važiuot čia. ^^
    kuro112
    kuro112
    K-PO


    SM Town Paryziuje! Empty Re: SM Town Paryziuje!

    Rašyti by kuro112 Kv. 21 04 2011, 11:31

    Nu kai aš išgirdau tai super Happy buvau, bet kai pažiūrėjau data....
    blem negi taip sunku buvo 11 padaryti? tada bent jau šeštadienis išeitu...
    o dabar penktadienį, kiek žinau dau anglijos fanų nori važiuoti, bet kaip tik ta dieną egzus turi...
    na man egzai neišeina, man išeina work expierence [turiu ją nuo 6 iki 17]...tai ne taip svarbu kaip egzai, bet vis dėl to...
    na šiaip aš galvoju nusimuilint nuo WE, ką nors sumalsiu...
    tėvai sakė kad gal ir leis, bet man vis tiek reikia suaugusio, o tėvai nenori važiuot...
    >.<
    sweetheart
    sweetheart
    K


    SM Town Paryziuje! Empty Re: SM Town Paryziuje!

    Rašyti by sweetheart Pen. 22 04 2011, 06:22

    nuostabu,kiek zinau tai super junior keli narei jau buvo paryziuje,nes turiu ju nuotrauka,o seip labai dziaugiuosi del europos fanu,bet gaila negyvenu paryziuje SM Town Paryziuje! 111512
    Mi~Mi ^^*
    Mi~Mi ^^*
    K


    SM Town Paryziuje! Empty Re: SM Town Paryziuje!

    Rašyti by Mi~Mi ^^* Pen. 22 04 2011, 09:30

    Džiugu, kad kažkas nepamiršo Europiečių ;D Kas turi galimybė patekti į ta koncertą, tiems LAAABAI pasisekė SM Town Paryziuje! 5796
    metaly
    metaly
    Updater'ė


    SM Town Paryziuje! Empty Re: SM Town Paryziuje!

    Rašyti by metaly Pen. 22 04 2011, 11:57

    gal yra tokių kas planuoja važiuot?
    kuro112
    kuro112
    K-PO


    SM Town Paryziuje! Empty Re: SM Town Paryziuje!

    Rašyti by kuro112 Pen. 22 04 2011, 12:29

    Nu as planuoju vaziuot, jeigu tik isprasysiu kad kasnors is tevu su manim vaziuotu xD
    Mi~Mi ^^*
    Mi~Mi ^^*
    K


    SM Town Paryziuje! Empty Re: SM Town Paryziuje!

    Rašyti by Mi~Mi ^^* Pen. 22 04 2011, 18:33

    kuro112 rašo:Nu as planuoju vaziuot, jeigu tik isprasysiu kad kasnors is tevu su manim vaziuotu xD

    Tai tau faina SM Town Paryziuje! 216685
    metaly
    metaly
    Updater'ė


    SM Town Paryziuje! Empty Re: SM Town Paryziuje!

    Rašyti by metaly Antr. 26 04 2011, 11:52

    tai gal yra važiuojančių, kam pavyko nusipirkt bilietą šian? tai buvo baisios 20-30 minučių O_O
    Mi~Mi ^^*
    Mi~Mi ^^*
    K


    SM Town Paryziuje! Empty Re: SM Town Paryziuje!

    Rašyti by Mi~Mi ^^* Antr. 26 04 2011, 16:28

    metaly rašo:tai gal yra važiuojančių, kam pavyko nusipirkt bilietą šian? tai buvo baisios 20-30 minučių O_O

    Nusipirkai bielietą ? O.O
    metaly
    metaly
    Updater'ė


    SM Town Paryziuje! Empty Re: SM Town Paryziuje!

    Rašyti by metaly Antr. 26 04 2011, 17:06

    Mi~Mi ^^* rašo:
    metaly rašo:tai gal yra važiuojančių, kam pavyko nusipirkt bilietą šian? tai buvo baisios 20-30 minučių O_O

    Nusipirkai bielietą ? O.O

    jo, šiaip ne taip, abi su sese bandėm, sesė kai prancūzų kalbą šiek tiek supranta tai greit susigaudė prancūziškam psl kažkokiam (kuris vienintelis nebuvo perkrautas), tai ir išėjo nusipirkt. o gal ir ne dėl to, gal šiaip lucky. bet vis tiek dėl važiavimo dar nesu garantuota. neturiu net 16 metų o vienai skrist reiktų ir t.t.. (nu pačioj prancūzijoj tai ne viena būčiau, bet iki ten dasigaut..)
    Agnie
    Agnie
    K-POPPE


    SM Town Paryziuje! Empty Re: SM Town Paryziuje!

    Rašyti by Agnie Tr. 27 04 2011, 13:11

    wow..
    Tigi gali ir viena skrist jeigu tėvai leidžia. Suauhusio kiek pamenu nebereikia :)
    metaly
    metaly
    Updater'ė


    SM Town Paryziuje! Empty Re: SM Town Paryziuje!

    Rašyti by metaly Tr. 27 04 2011, 14:55

    Agnie rašo:wow..
    Tigi gali ir viena skrist jeigu tėvai leidžia. Suauhusio kiek pamenu nebereikia :)

    ryanair'e reikia, ten nuo 16. aišku galėčiau iš ten nepirkt, bet blem... bilietai už ~100 lt, kai visur kitur trigubai ar keturgubai daugiau, vilioja :DD žiūrėsiu dar kaip. :) svarbu su konco bilietu pasisekė :DD
    Agnie
    Agnie
    K-POPPE


    SM Town Paryziuje! Empty Re: SM Town Paryziuje!

    Rašyti by Agnie Tr. 27 04 2011, 19:00

    Aiškutis.

    Na bent tiek gerai kad kpop pasiekė Europą. Ir Prancūzija jau įtraukta į pasaulį
    metaly
    metaly
    Updater'ė


    SM Town Paryziuje! Empty Re: SM Town Paryziuje!

    Rašyti by metaly Pen. 13 05 2011, 11:18

    eh.. tai gal kas nors vis dėl to važiuoja iš jūsų? arba pažįstat iš lietuvių gal kas nors varo?
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    SM Town Paryziuje! Empty Re: SM Town Paryziuje!

    Rašyti by Sve?ias Pen. 13 05 2011, 13:48

    Gaila,jog nesuspėjau nusipirkt bilietų.. T_T Taip norėjau pamatyti Super Junior
    metaly
    metaly
    Updater'ė


    SM Town Paryziuje! Empty Re: SM Town Paryziuje!

    Rašyti by metaly Pen. 13 05 2011, 13:57

    tai yra šansų į antrą koncertą ;) tik reiktų tada viską greit susiplanuot :)
    Anonymous
    Sve?ias
    Svečias


    SM Town Paryziuje! Empty Re: SM Town Paryziuje!

    Rašyti by Sve?ias Pen. 13 05 2011, 17:32

    Oh, gera mintis! buvau užmiršus apie kitas dienas. Ačiū :)
    metaly
    metaly
    Updater'ė


    SM Town Paryziuje! Empty Re: SM Town Paryziuje!

    Rašyti by metaly Pen. 13 05 2011, 17:58

    nėra už ką, parašyk jei susiplanuosi :)
    Juste
    Juste
    ?


    SM Town Paryziuje! Empty Re: SM Town Paryziuje!

    Rašyti by Juste Pir. 13 06 2011, 13:19

    nagi, pasipasakokit, ar nors viena lietuvaitė matė tą gėrį gyvai?:DD
    metaly
    metaly
    Updater'ė


    SM Town Paryziuje! Empty Re: SM Town Paryziuje!

    Rašyti by metaly Antr. 14 06 2011, 13:02

    AŠ!! ir tai buvo 100000x geriau negu tikėjaus!! galiu pasipasakot, jei kam įdomu skaityt bus :D
    Papasakosiu dar pirmą įvykį, dar prieš koncertą.. Atvykau į Paryžių trečiadienį, birželio 8d. Vakare vaikščiojom prie Eifelio bokšto ir vėliau nusprendėm važiuot namo, bet ... nebedirbo metro. nu ką, einam pėsčiom.. nuklydom biški, praėjom tiltą, nežinau kaip jis vadinas, toks populiarus, daugely filmų būna jis. Žiūriu, ten kitam tilto gale grupelė žmonių. Pirma pasirodė man, kad kažkuris iš jų - Henry. omg. sustingau. sugraibiau sesės ranką ir kažką pradėjau lement. puskė ant bajerio sako: žėk, tavo azijiečiai. o aš tuo metu jau verkiau ir nejaučiau nei rankų, nei kojų, nieko... TEN BUVO SHINEE (Henry iš tolo berods su Key sumaišiau, lol). fotosesija ten jiem buvo, tuščia, 1 val nakties, žmonių nėra, tik Shinee, staff ir aš su puske, sese ir jos bf. pradėjau eit link jų visa apsižliumbus, raudona.. Minho arčiausiai manęs buvo, tai atsistojau prie jo ir žiūriu, ir nieko pasakyt negaliu, tik verkiu, o jis į mane ir žiūri žvilgsnį įsmeigęs. pirma maždaug buvo tokia jo reakcija: wtf??? o po kelių sekundžių maždaug jo žvilgsnis buvo: whats wrong girl, why are you crying...??
    kai sesė pamatė kad aš nieko negaliu jam pasakyt, pribėgo, sako jam: Do you speak english? jis toks pasimetęs nieko nesako. Tada sesė iškart: She is a big fan of yours (ir rodo į mane). jis pasižiūrėjo arčiau į mane, ir nusilenkdamas sakė "Thank you". omg dar labiau pradėjau verkt. Tada atėjo kažkokia panelė iš staff, tokia maloni labai atrodė ir paprašė pasitraukt. nu mes tik biški pasitraukėm. ji vėl atėjo ir liepė eit UŽ staff. stovėjau šalia visų tų žmonių ir žėjau shinee's photoshoot. tada mano sesė ir visi kas buvo su manim paprašė kad galėčiau nusifotkint, kad aš atvažiavau dėl to koncerto ir panašiai.. Ta moteriškė sako tuoj pakalbėsiu manageriu. Ir spėkit. aišku, kad manageris yra lopas ir neleido nusifotkint, tipo čia secret ir bla bla. but oh well. paverkiau, jie išėjo tada, tada dar labiau verkiau, visą kelią namo eidama verkiau (ir vis dar nejaučiau nei kojų nei rankų), grįžau namo ir vėl verkiau iš laimės, ir dar ryte atsikėlus rankos baisiai drebėjo (dabar irgi dreba kol rašau :D lol)
    o koncertas irgi awesome. turėjau stovimos vietos bilietą, ir buvo extra stage dar, galvojau kad nebus šiaip, tai va, buvau šalia extra stage kokioj 3-4 eilėj. per paskutines dainas kažkas iš priekio išėjo tai iš vis prie pat stovėjau tvorelės. vos tik kas pribėgdavo prie manęs arčiau, ranką tiesdavau kiek galėdavau, ir va, laimė nusišypsojo vieną kart... KYUHYUN lietė mano ranką ir pagriebiau už piršto dar jam, bet greit ištraukė :DD tada kaip spiegiau, tai omg. ir rimtai, tas fangirl dalykas - spiegimas, toks savaiminis visiškai :D šiaip aš niekad nespiegiu, niekad, ir galvojau per koncertą nespiegsiu, but oh well, vos tik f(x) išėjo į sceną (pačios pirmos jos buvo) jaaau gerklę buvau paleidus :D ai ir verkiau vėl (taip, aš verksnė) per pačią pirmą dainą (La cha ta), ir dar vėliau kai Siwon pamačiau (aš siwon biased) :D nu gerai, ir dar keletą kartų išsprūsdavo ašaros :D
    nusipirkau some stuff there... o taip, kainos tai belenkokios, neveltui sm town. pvz, super junior marškinėliai 60 eurų kainavo. tai wtf?? o DVD ar CD, nežinau net kas ten buvo, 120 eurų... so yeaaah.. užteko man trijų vėduoklių, plakato SJ ir dar tašės sm town. vėliau nufotkinsiu ir įkelsiu fotkes į kpop merchandise temą. :D
    vėliau dar ir į youtube savo fancam įkelsiu, tai čia parodysiu jum :D o jei kas fotkes norės pamatyt, tai kvieskit į fb https://www.facebook.com/patricijabach ir parašykit, kad jūs iš šito forumo, nes aš šiaip nieko nepriimu į draugus beveik. Dar fotkių neįkėliau, bet ne už ilgo :D
    Silviija
    Silviija
    ?


    SM Town Paryziuje! Empty Re: SM Town Paryziuje!

    Rašyti by Silviija Antr. 14 06 2011, 13:37

    OMG KAIP PAVYDŽIU. Skaičiau ir taip jutau visus tavo jausmus vos ne. Įsivaizdavau, kad pati ten esu (in my dreams TT_TT) Šakės kaip nuskilooooo. :D Neturiu žodžių daugiau. :DD
    Boicefan~
    Boicefan~
    K-POPP


    SM Town Paryziuje! Empty Re: SM Town Paryziuje!

    Rašyti by Boicefan~ Antr. 14 06 2011, 13:57

    be zodziu x.x as skaitydama pati spiegiau ;D nors nesu shinee fane tik dvi gal kokios dainos patinka, bet jau taip excited buvau kai skaciau ka parasei ;Dkaip silvija sake jauciaus kaip tavo vietoj ;D ir ziaurus baltas pavydas mane uzvalde, cia kaip fate tau buvo kad tas metro nedirbo:) tikrai ziauriai sveikinu kad tau taip pasiseke, ne vien koncertas bet dar ir susitikimas toks mini, as tavo vietoj irgi cj buciau verkus ir irgi nepralemenciau nei zodzio ;DDo manager tai tikrai levas o.o
    p.s. pakvieciau i draugus. kristina :)
    kuro112
    kuro112
    K-PO


    SM Town Paryziuje! Empty Re: SM Town Paryziuje!

    Rašyti by kuro112 Antr. 14 06 2011, 15:20

    I'm so jealous, blem, regis man teks laukt kitu metu >.<
    lol, kol tu ten paryziui fangirlinai as su kazkokiu amerikiete diskutavau kaip ten butu gerai but xD
    blem ir nuskilk taip, Shinee ant tilto pamatyt...
    eh kai as i Metro pavelavau, man tik nusklilo laime kazkokiam girtuokliui paaiskint kad metro nebera...
    eh, regis viskas kas man telieka tai ziuriet video ir isivaizduot kad as ten kazkur tarp ziurovu...
    Mi~Mi ^^*
    Mi~Mi ^^*
    K


    SM Town Paryziuje! Empty Re: SM Town Paryziuje!

    Rašyti by Mi~Mi ^^* Antr. 14 06 2011, 16:39

    OMG, kaip tau pasiseke, net nėra žodžių apsakyti, kaip tau pavydžiu ir dėl tavęs džiaugiuosi... Taaaip arti prie jo būti ♥️ Aš turbūt ne tik apsiverkčiau, bet ir nualpčiau SM Town Paryziuje! 285376

    Sponsored content


    SM Town Paryziuje! Empty Re: SM Town Paryziuje!

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra Pen. 19 04 2024, 09:16