Išskirtinis žvilgsnis į YG

Share
avatar
Agnie
K-POPPE

Išskirtinis žvilgsnis į YG

Rašyti by Agnie on Kv. 03 03 2011, 19:57Nuotraukų daug ,jos skirtingų dydžių nes imtos iš skirtingų puslapių, todėl kai kurios sukeltos į spoilerius.

Kpop gerbėjams visada buvo įdomu, kaip gi atrodo kiekvieno iš mėgstamiausių darbo vieta. Tai štai YG Entertainment neseniai parodė savo naująsias patalpas. Neabejoju kad vaizdai patiks ne tik YG Family gerbėjams.


Tai štai YG rūmai, fortas, fabrikas.

Dar visai neseniai, maždaug prieš metus YGE persikėlė į naujas patalpas. Štai čia glaudžiasi tokie kaip Big Bang, 2NE1, ir Se7en, čia jie kuria, dirba, įrašinėja ir šiaip kankinasi iki paskutinio lašo.
Taip pat YG dar glaudžia 20 trainee jaunesnio nei 20 metų amžiaus.Spoiler:

Spoiler:
YGE įkūrėjas ,prodiuseris Yang Hyun Suk ne šiaip sau pasirinko būtent šią vietą, YGE pastatas visai šalia pardavimų ir marketingo departamento.

Čia matoma YG sporto salė ir biuras.

Spoiler:


Ketvirtas aukštas. Vadybininkų aukštas. Čia patalpos kuriose dirbama 24/7 . Čia vyksta visas albumų "kepimas". Vadybininkai kartu keliauja visur todėl nuvargusiems yra kur pailsėti.


Spoiler:

Studijoje su Teddy.


Spalvos ir stiliai parinkti pačio Yang. Viskas kvepia prabanga ir aukšta klase. Poilsio kambariai milžiniški.

Spoiler:
" alt="" />[spoiler]

Kai kurie YG šeimos klipai buvo filmuote tose pačiose patalpose. Turbūt jau atpažįstat.

[spoiler]

YG tikrai žino kas geriausia. Aukštos kokybės maistas ir didelis pasirinkimas, kavinėje tikrai nebuvo kuo skųstis. Buvusieji ten paragavo maisto ir atvirai sakant, pasak jų, maistas buvo geresnis nei jie galvojo. Beto , meniu keičiasi kasdien. YG vertina ištikimybę todėl jis pats asmeniškai paprašė vyriausiosios virėjos pasilikti darbe kai jie persikėlė į kitas patalpas, kadangi jam labai patiko jos maistas. Viskas kafeterijoje buvo nepaprastai švaru ir tvarkinga. Čia taip pat vieta kur Big Bang nufilmavo “Secret Big Bang” (parodija). Visai čia pat, kitoje pusėje, yra dvi milžiniškos šokių studijos. Joje visada sukiojasi trainees,tiesą sakant jos dirba visą dieną, netgi tuo metu kai vyko apžiūra. Po apsilankymo salėje nebeliko abejonės kodėl tiek daug žmonių šią pastato dalį vadina “gamykla”.[spoiler]

Viso turo metu , YG reprezentas nervinosi dėl nežinia kokių priežasčių, lyg dėl aplinkos ar atmosferos, bet bet kas galėtų ginčytis. Nuo maisto, gėrimų, technologijų, aplinkos, darbuotojų, netgi mažiausių detalių, viskas prescižiškai tvarkinga ir jauku. Todėl nenuostabu kad iš YG atlikėjų niekada neišgirsi jokių nusiskundimų.
Drąsiai galima teigti jog YG - aukšta klasė.Spoiler:


Na o ką manote jūs?
avatar
sweetheart
K

Re: Išskirtinis žvilgsnis į YG

Rašyti by sweetheart on Pen. 04 03 2011, 19:42

nerealus vaizdai,žiūriu ir negaliu patikėti :852:amazing,ir aš noriu ten dirbtiavatar
Agnie
K-POPPE

Re: Išskirtinis žvilgsnis į YG

Rašyti by Agnie on Sk. 06 03 2011, 19:42

Tai jau. Nei viena kita kompanija tokia kokybe negali pasigirt, daug paprastesnės patalpos..
Aš suprantu kad YGE daug uždirba, bet kad tiek daug, jie perka vardinius drabužius, patalpos nerealios ir dar atlyginimus moka, ir iš tikrųju moka o ne imituojaavatar
sweetheart
K

Re: Išskirtinis žvilgsnis į YG

Rašyti by sweetheart on Sk. 13 03 2011, 07:05

todėl ir sakau,kad reikia kraustytis iš Lietuvos,ir keliauti gyventi i korėja geras darbas,pamatytume kita kulturaavatar
Amanda*
?

Re: Išskirtinis žvilgsnis į YG

Rašyti by Amanda* on Pen. 25 03 2011, 14:25

oh gash! čia taip nerealu,
Kaip norėčiau pasėdėti ant YG sofos katu su T.O.P

Sponsored content

Re: Išskirtinis žvilgsnis į YG

Rašyti by Sponsored content


    Dabar yra Antr. 11 12 2018, 04:12